Gençay Üçok

Aracımı satmak için telefon ile iletişime geçtim. Daha sonra kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek aracıma ekspertiz yapıldı ve telefonda konuştuğumuz fiyata anlaştık. Üsküdar 20. Noter'de imza aşamasında talebime göre Banka havalesi ile paramı teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Kendilerine teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

Tuğçe Yeşilada Bhortakke

2.EL Toyota aracımı satmak için iletişime geçtim. Eşimle beraber ekspertize gittik ve kısa bir pazarlığın ardından fiyatta anlaştık. Gerekli kontrollerin ardından Kadıköy 11. Noter'e gittik. Noter'de paramı tamamen NAKİT teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Bu işlemler oldukça hızlı oldu ve biz memnun kaldık tekrar arabamızı satmak için ilk başvuracağımız firma.

Haluk Bey

2011 Model Nissan Qashqai aracim icin teklif istedim. Sifir arac alacigim bayinin 4 bin tl ustu fiyat teklifi verdiler ve aracimi hemen Nakit odeyerek 30 Dakika icinde satin aldilar. Kendilerine tesekkur eder iyi calismalar dilerim

Haluk bey ile yaptığımız araç satışı hakkında Referans Videosu için : https://www.youtube.com/watch?v=sPs63uZzFYo

Bülent İrtegün

2015 Model Peugeot aracım için whatsap aracılığı ile teklif istedim. Teklifi kabul ettikten sonra ücretsiz ekspertiz için buluştuk ve anlaşma sağladık. Aracımın kredisi devam ediyordu kapama yapıldı ve hemen ardından Kadıköy 31. Noter'de satış işlemlerini gerçekleştirdik. Kendilerine teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

İlknur Ay

Opel aracım için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Ekspertiz için buluştuk ve Beyoğlu 13. noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra satışı verdim. Hızlı ve güvenli hizmet için Menderes bey'e teşekkür eder iş hayatında başarılar dilerim.

Ender Süslü

Peugeot aracımı satmak  için WhatsApp aracılığı ile iletişime geçtim. Verilen teklifi kabul ettikten sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek aracıma ücretsiz ekspertiz yapıldıktan sonra anlaşmaya vardık. Kadıköy 31. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımın satışını verdim. Güvenli ve hızlı hizmet için çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

Serkan Yazıcı

Aracımı satmak için iletişime geçtim. Randevu saatinde buluştuktan sonra Beyoğlu 13. Noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra aracımın satışını yaptık. Bütün bu işlemler 30 dakika bile sürmedi. Hızlı ve güvenli hizmet için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Salih Doğu

2.el Opel aracımı satmak için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Menderes bey hemen geri dönüş yaptı ve aracım için teklif verdi. Anlaşma sağladıktan sonra kuyubaşındaki servislerine gittim. Ekspertiz yapıldı ve daha sonra notere aracın satışı için gittik. Noter'de param banka hesabıma transfer yapıldıktan sonra imzamı attım. Hızlı  güvenli ve samimi davranışlarından ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Ersan İşler

Renault marka aracımın satışı için buluştuk. İlk etapta verilan rakam bana düşük geldi. Daha sonra sıkı bir pazarlık yaparak Menderes bey'le anlaşmaya varabildik. Cidden 30 dakika'da tüm işlemlerimiz halloldu ve paramı noter'de banka yolu ile teslim aldım. Kendilerine teşekkür eder çalıişma hayatında arabanakit.com/'a başarılar dilerim.

Handan Tezkanlı

Mercedes marka aracım için kredi kapaması yapılarak satışını yapmış olduk. İlgi ve alaklarından ötürü çok teşekkür ederim.

 

HEMEN TEKLİF ALIN