Yeni Ford Mondeo Sizleri Bekliyor

Yeni Ford Mondeo tüm rakiplerini geride bırakarak üstün özellikleri ile piyasada yer alan  özel tasarımları ile dikkatleri çekmeyi başardı. Ön led fark teknolojisini bünyesinde barındırması ile yeni sezonda en çok tercih edilen modeller arasında yerini alacaktır. Kalite kavramı içerisinde sunulan bu teknoloji ile fark oluşturabilirsiniz. Akıllı far uygulaması ile direksiyonun çevrilmesi ile döner ve virajlarda karanlık nokta bırakmayarak görüş açınızı genişletir. Sıradan basit ampuller yerine led ampul teknolojisi kullanılmıştır. 8 farklı aydınlatma seçeneği ile yol güvenliğinde de etkili rol oynamaktadır. Hava koşullarının durumuna göre farklı aydınlatma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Yeni mondeo yol sürüş güvenliği ile de en çok tercih edilecek modeller arasında gelecektir. Sürüş güvenliği arasında yer alan ve yolculuk esnasına size güveni sunan hava yastıklı arka emniyet kemeri yeni bir koruma sistemi sağlar. Test sürüşlerine katılabilir ve araç sürmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Yeni Ford Mondeo Dış Tasarım

Aerodinamik tasarımı ile yakıt konusunda tasarruf sağlamaktadır. Dış tasarımı sayesinde hava direncini en aza indirmektedir. Dış tasarımda estetik ön planda tutulmuştur. Keskin çizgileri ile belirgin bir görsel ön plandadır. İç tasarımda kaliteli malzeme kullanılmıştır. Geniş ve ferah yapısı ile konforlu bir sürüş keyfini yaşatır. Model de otomatik park sistemi yer almaktadır. Bu sayede park yaparken zorlanmayacak ve hızlı bir şekilde park edebileceksiniz. Dokunmatik ekran kolaylığı da sunan Mondeo için test sürüşlerine katılabilir ve araç sürmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Yeni Ford  Mondeo’nun jantları özel tasarıma sahip olmakla beraber alüminyum alaşımlı jant kullanılmıştır. Renk seçiminde ise geniş bir yelpaze sunulması da ayrı bir önem taşımaktadır. Herkesin tarzınıza uygun olan bu renklerden seçim yapabilirsiniz. Blazer mavi renginden, yakut kırmıza rengine kadar çeşitleri bulunmaktadır.

Yeni Ford Mondeo Performansı

Yeni Ford Mondeo enerji tasarrufu ile piyasa yer almaktadır. Benzinli modeli 240 Nmtorka kadar çıkan bir performans sergilemektedir. Dizel seçeneğinin ise 270 NM torka kadar çıkan bir performansı bulunmaktadır. Motor ile uyumlu manuel  şanzıman sayesinde daha fazla performans alabileceksiniz.  6 ileri vites seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca her yol koşulunda üstün performans sunan otomatik şanzıman da 6 vites seçeneği ile sunulmaktadır. Ford Mondeo modelinde aracınız ile geri geri gitmenize yardımcı olan kamera sistemi de bulunmaktadır. Ön panelde açılan ekran ile arka tarafı rahat bir şekilde görebilir ve bu sayede rahatça park işlemini de yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir