Aracınıza fiyat teklifi isterken, piyasa fiyatının üzerinde gönderilen fiyatları asla dikkate alınmamaktadır. 

arabanakit.com olarak  kar amacı güden bir kuruluş olduğumuz için  size vereceğimiz fiyatlar, ( satış+vergi+kdv ) ve diğer kalem masraflarımız göz önünde bulundurarak hesaplanmaktadır.

Arabanızı anında Nakit Para ödeyerek satın almak için biz hazırız ve sizde aracınızı hemen satmak ve paranızı hemen almak istiyorsanız, bizler sizinle  anlaşabilmek için tüm şartlarımızı zorlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Ücretsiz Ekspertiz + Ödeme + Noter Satışı 30 Dakikada sonuçlandırıyoruz. Nakit araç satışı için en hızlı ve güvenilir adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Tüm müşterilerimize güvenli satışlar diler, inanmadığınız güvenmediğiniz hiç bir kişi kurum kuruluş ile araç satışı için irtibata geçmemenizi önemle arz isteriz.

Araç alımlarımızda satışa engel olabilecek tüm sorunları ortadan kaldırabilmekteyiz. Kredili, rehinli, hacizli, engelli araçların alımlarınıda yapabilmekteyiz.

  Hemen Teklif İsteyin

  Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

  ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

  2 Yorum
  • mrh aracımız tıcarı mınubus olarak calısmakta olup km uzun yolda yapılmıstır bakımları tam yapılmaktadır duzenlı olarak bakımlı sıkıntısız aractır satmaktakı sebebımız saglık sorunlarından dolayıdır asırıya kaymamk kaydı ıle pazarlık payımız vardıroda km yuksek oldugundan dolayıdır

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  <

  Satın Aldığımız Markalar