Merak Edilenler ?

Araba Nakit Nedir ?

Araba Nakit aracını  hemen nakit paraya çevirmek satmak isteyenler için kurulmuş bir sistemdir. Siz gündelik işlerinizle meşgul olurken bile sadece 30 dakikanızı ayırarak  satış, ekspertiz, ödeme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Araba satmanın zorlu ve meşakatli bir iş olduğunun bilincinde olup, diğer satış kanallarını kullanarak harcadığınız zaman ve mental anlamda yorgunluğunuzu  minimize ediyoruz. Kurumsal firma güvencesi altında huzurlu ve güvenli bir şekilde araç alım satım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Araba Alım işlemleri nasıl yapıyorsunuz ?

Araba alım satım işlemleri resmi usüllere uygun olarak sadece Noter  üzerinden yapmaktayız. Ruhsat sahibinin Vekalet’i olan kişilerde bize araç satabilmektedir.

Ödememi Ne Zaman Alırım ?

Bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimiz,  Noter satışa engeli yoktur onayı vermesinin ardından imza aşamasına gelindiğinde anında Nakit ödeme yapmamızdır.

  Ödememi El’den Nakit Veya Banka Yolu İle Alabilirmiyim ?

Tabiki biz arabanakit.com olarak müşterilerimize her türlü kolaylaığı sağlamak için çalışmaktayız. Siz paranızı el’den almak isterseniz size  o şekilde ödeme yaparız, banka yolu ile isterseniz hesabınıza paranızı göndeririz. Siz hesabınızda paranızı gördükten sonra satış işlemlerini sonuçlandırırız.

  Aracımın Fiyatı Neye Göre Belirlenir ?

Aracınızın fiyatı bize beyan etmiş olduğunuz km, hasar, boya, hasar kaydı ve aracınızın güncel durumuna göre belirlenir ve size Nakit alım  teklifi yapılır. Ekspertizde bize beyan ettikleriniz haricinde hasar vs durumlar çıkması durumunda yeniden size son Nakit teklifi yapılmaktadır.

Banka Kredisi Olan Aracım  Var Bu Şekilde Satabilirmiyim ?

Arabanakit.com olarak  Banka kredisi olan araçlarınızı satın almaktayız.   Aracınızın kalan kredi tutarı  ilgili bankaya yatırılıp bankanın rehini kaldırmasının ardından Noter satış işlemleri gerçekleştirilmektedir. Varsa kalan tutar araç sahibine el’den Nakit veya banka yolu ile ödenmektedir.

26 Yorum “Merak Edilenler ?

 1. gökben erçetin

  slm. babam vefat eden annemin üstüne kayıtlı arabayı bizim iznimiz olmadan karsı tarafla satmak icin anlasmıs… babam arabayı satabilirmi eger 1 satıs olursa nasıl 1 yaptırım uygulayabiliriz… tesekkurler

 2. Zafercesur

  Merhaba aracımı satmak istiyorum Fiat egea steyşinvagon 2017 sonu trafiğe çıkış daha 3 aylık araç kredi borcu var ödemelerde zorlanıyorum dizel otomatik tertemiz bir araç teklif alabilirmiyim iyi günler

 3. Emre

  Aracımızı satmak için Teklif istemiştik ne zaman dönüş yaparsınız ?

  • araba Nakit

   MErhaba Emre bey. Sizin ile iletişime geçilmiştir.

 4. Sibel

  Kutahyada yeriniz varmi cvp verirseniz sevinirim?

  • araba Nakit

   Merhaba Sibel hanım. İletişim formumuzdan araç bilgilerinizi gönderirseniz nakit alım teklifi yapalım

 5. Bulent

  Merhaba ankaradadan 2.el araba alimi yapiyormusunuz ?

  • araba Nakit

   Merhaba Bülent bey evet aracınız alım kriterlerimize uyuyorsa yapıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HTML kodlarına izin verilmez.

HEMEN TEKLİF ALIN