Sıkça Sorulanlar

Müşterilerimizin araç satın alma sürecimiz hakkında en fazla merak ettikleri soruların cevabı burada !

1. Araba Nakit Nedir ?

Araba Nakit aracını  hemen nakit paraya çevirmek satmak isteyenler için kurulmuş bir sistemdir. Siz gündelik işlerinizle meşgul olurken bile sadece 30 dakikanızı ayırarak  satış, ekspertiz, ödeme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Araba satmanın zorlu ve meşakatli bir iş olduğunun bilincinde olup, diğer satış kanallarını kullanarak harcadığınız zaman ve mental anlamda yorgunluğunuzu  minimize ediyoruz. Kurumsal firma güvencesi altında huzurlu ve güvenli bir şekilde araç alım satım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

2. Araba Alım Süreciniz Nasıl İşliyor ?

Bize göndermiş olduğunuz bilgiler ışığın da size teklif hazırlıyoruz. Teklifimizi kabul ederseniz ücretsiz Ekspertiz + Noter + Ödeme  Araba alım satım işlemleri resmi usüllere uygun olarak sadece Noter  üzerinden yapmaktayız. Ruhsat sahibinin Vekalet’i olan kişilerde bize araç satabilmektedir.

3. Ödememi Ne Zaman Alırım ?

Bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimiz,  Noter satışa engeli yoktur onayı vermesinin ardından imza aşamasına gelindiğinde anında kedni belirlediğiniz ödeme seçeneklerine göre ödeme yapmamızdır.

4.Ödememi El’den Nakit Veya Banka Yolu İle Alabilirmiyim ?

Tabiki biz arabanakit.com olarak müşterilerimize her türlü kolaylaığı sağlamak için çalışmaktayız. Siz paranızı el’den almak isterseniz size  o şekilde ödeme yaparız, banka yolu ile isterseniz hesabınıza paranızı göndeririz. Siz hesabınızda paranızı gördükten sonra satış işlemlerini sonuçlandırırız.

5. Aracımın Değeri Neye Göre Belirlenir ?

Aracınızın fiyatı bize beyan etmiş olduğunuz km, hasar, boya, hasar kaydı ve aracınızın güncel durumuna göre belirlenir ve size Nakit alım  teklifi yapılır. Ekspertizde bize beyan ettikleriniz haricinde hasar vs durumlar çıkması durumunda yeniden size son Nakit teklifi yapılmaktadır.

6. Banka Kredisi Olan Aracım Var Bu Şekilde Satabilirmiyim ?

Banka kredisi olan araçlarınızı satın almaktayız.   Aracınızın kalan kredi tutarı  ilgili bankaya yatırılıp bankanın rehini kaldırmasının ardından Noter satış işlemleri gerçekleştirilmektedir. Varsa kalan tutar araç sahibine el’den Nakit veya banka yolu ile ödenmektedir.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
30 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<

Satın Aldığımız Markalar
Open chat