Renault marka olarak ülkemizde en çok tercih edilen araç markasıdır. Bir Fransız markası olarak kazandığı bu başarı elbette ki boşa değil. Kısaca bir tarihçesine göz atalım dersek 1898 yılında Fransa da Loius Renault tarafından kurulan bir markadır. Yaklaşık 130 yıldır faaliyet gösteren dünyanın dört bir yanında endüstriyel ve yenilikçi tavırlarıyla dikkat  çeker. Gelelim modellerine Broadway, Spring,  uzun yıllar yolarımızda görmeye alıştığım araçlardan. Şimdi ise Megan, Clio, Fluance, Laguna,  çok fazla rağbet görmektedir.  Özellikle otomatik vites seçenekleri ile kullanım kolayliği sağlamaktadır. Diyelim ki sizde Renault marka aracınızı satmak yada değiştirmek istiyorsanız  Diğer markaların tersine hiç zarar etmeden değiştirebilirsiniz. Aracınızı ederi mukabilinde satabilirsiniz.  Bu da Renault aracı tercih edilmesinin başlıca sebepleridir. Piyasası hiç bitmeyen bir markadır.

Kredili Renault Aracımı Satmak İstiyorum

Renault alım satımı nasıl  yapılır?

Öncelikle piyasa araştırması ile başlamalısınız. Yeni bir araç mı , bir üst model mi ne istediğinize karar verin ve özelliklerine bakarak karar verin. Bütün bu işlemleri uzun yoldan yapıp siteleri ikinci el bayileri,  pazarları gezerek yapın yada  sitemiz üzerinden sadece birkaç soruyu cevaplayıp formu doldurun. Teklifiniz 30 dakika içinde  size ulaşsın. Uluslararası fiyatlandırma  ağında aracınızın değeri hesaplansın. Yapmanız gerek kararınızı verdikten sonra  alım satım işlemleri başlar ve sizde en kısa zamanda yeni aracınıza kavuşursunuz. Üstelik sitemiz üzerinden hangi ve renk marka olursa olsun ikinci el araç satımı yapılmaktadır. Hem de ücretsiz ekspertiz fırsatıyla.

Mutlu Müşterilerimiz

ArabaNakit.com'a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !
Aracımı satmak için telefon ile iletişime geçtim. Daha sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek aracıma ekspertiz yapıldı ve telefonda konuştuğumuz fiyata anlaştık. Üsküdar 20. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Hızlı ve güvenilir hizmet için teşekkürler ArabaNakit.com

Gençay Üçok

İSTANBUL

Toyota aracımı satmak için iletişime geçtim. Eşimle beraber ekspertize gittik ve kısa bir pazarlığın ardından fiyatta anlaştık. Gerekli kontrollerin ardından Kadıköy 11. Noter'e gittik. Noter'de paramı tamamen NAKİT teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Hizmetten memnun kaldık tekrar görüşmek üzere.

Tuğçe Yeşilada Bhortakke

ANKARA

2011 Model Nissan Qashqai aracim icin teklif istedim. Sifir arac alacigim bayinin 4 bin tl ustu fiyat teklifi verdiler ve aracimi hemen Nakit odeyerek 30 Dakika icinde Nakit para ödeyerek satin aldilar. Kendilerine tesekkur eder iyi calismalar dilerim

Haluk Bey

İZMİR

Peugeot aracım için WhatsApp aracılığı ile teklif istedim. Teklifi kabul ettikten sonra ücretsiz ekspertiz için buluştuk ve anlaşma sağladık. Aracımın kredisi devam ediyordu kapama yapıldı ve hemen ardından Kadıköy 31. Noter'de satış işlemlerini gerçekleştirdik. Bu kadar hızlı araba satabileceğimi düşünmemiştim çok teşekkürler.

Bülent İrtegün

İZMİR

Opel aracım için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Ekspertiz için buluştuk ve Beyoğlu 13. noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra satışı verdim. Hızlı ve güvenli hizmet için Menderes bey'e teşekkür eder iş hayatında başarılar dilerim.

İlknur Ay

İSTANBUL

Peugeot satışı için WhatsApp aracılığı ile iletişime geçtim. Verilen teklifi kabul ettikten sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek ücretsiz ekspertiz yapıldıktan sonra anlaşmaya vardık. Kadıköy 31. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımın satışını verdim. 30 Dakika'da aracımı sattım teşekkürler

Ender Süslü

İSTANBUL

Aracımı satmak için iletişime geçtim. Randevu saatinde buluştuktan sonra Beyoğlu 13. Noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra aracımın satışını yaptık. Bütün bu işlemler 30 dakika bile sürmedi. Hızlı ve güvenli hizmet için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Serkan Yazıcı

İSTANBUL

2.el Opel aracımı satmak için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Menderes bey hemen geri dönüş yaptı ve aracım için teklif verdi. Anlaşma sağladıktan sonra kuyubaşındaki servislerine gittim. Ekspertiz yapıldı ve daha sonra notere aracın satışı için gittik. Noter'de param banka hesabıma transfer yapıldıktan sonra imzamı attım. Hızlı güvenli ve samimi davranışlarından ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Salih Doğu

İSTANBUL

Renault marka aracımın satışı için buluştuk. İlk etapta verilan rakam bana düşük geldi. Daha sonra sıkı bir pazarlık yaparak Menderes bey'le anlaşmaya varabildik. Cidden 30 dakika'da tüm işlemlerimiz halloldu ve paramı noter'de banka yolu ile teslim aldım. Kendilerine teşekkür eder çalışma hayatında arabanakit.com'a başarılar dilerim.

Ersan İşler

İSTANBUL

Mercedes marka aracım için kredi kapaması yapılarak satışını yapmış olduk. İlgi ve alaklarından ötürü çok teşekkür ederim.

Handan Tezkanlı

İZMİR

Hızlı ve güvenli şekilde aracımı sattım ve ödememi noter'de banka yolu ile teslim aldım. Güvenilir ve hızlı hizmet için teşekkürler arabanakit.com/

Oya Emiroğlu

İSTANBUL

2.el Renault marka aracıma evimin önünde bakılıp hali hazır durumu ile satın aldıkları için kendilerine teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

Leyla Işıltan

İSTANBUL

Aracımın kredi borcu kapatıldı ve son 3 mtv'sini ödeyerek satın aldıkları için arabanakit.com'a çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Aydan Albayrak

İSTANBUL

Teklif İste

Doğrulama
Lütfen Burayı İşaretleyin

Yorumlar
  • merhaba iletişim formumuzdan veya whatsap aracılığı ile aracınız hakkında detayları paylaşabilirsiniz

  • merhaba iletişim formumuzdan veya whatsap aracılığı ile aracınızın bilgilerini gönderebilirsiniz.

  • 20001 model renault scenic 1.6 rxt en full model otomatik aracım vardır.satmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir