OPEL  Aracınızı Hemen Satın Alıyoruz

Opel aracınızı sadece 30 dakika gibi bir sürede satın alarak, ödemenizi Noter huzurunda anında Nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Araç Satış Formu

  Hemen Teklif İsteyin


  Opel Tarihi Hakkında

  1862 yılında Adam Opel tarafından Almanya da kurulan otomotiv şirketi Opel, o günlerden bugüne kadar geçen zaman içinde çok büyük bir otomotiv devi olmuştur. Tam 6 farklı ülke de 11 ayrı üretim tesisine sahip olan Opel, 1929 yılından bu zamana kadarda şirket olma özelliğini korumaktadır. Birçok farklı modele sahip olan Opel araba şirketi sloganı, Biz araba ile yaşıyoruz anlamına gelen; “Wir leben Autos” sözcüğüdür. Bu Almanca slogan dünya çapında pek çok ülkede kullanılmaktadır. Bu sloganla yola çıkan Opel marka arabalar bugün dünyada en çok kullanılan arabaların başında gelmektedir. Özellikle yeni sezonda çıkartmış olduğu Opel Astra serisi birçok Opel tutkununun arabasını satarak sıfırını almasına yol açmıştır. Sizde eski model olan Opel marka arabanızı satıp yeni modellerden birine sahip olmak istiyorsanız, Opel oto ikinci el alım satım ile sitemizde istediğiniz zaman satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Opel alım satım da sokak piyasasından çok daha iyi fiyata arabanızı satma şansına sahip olacaksınız. Opel alım satım imkanları ile eski arabanızı satıp yenisini alma şansını kaçırmayın. Çünkü yeni model Opeller gerçekten hem tasarım yönünden hem de teknik açıdan çok iyi derece de donatılmış teknoloji harikası bir otomotivin ürünüdür. Sizde bu teknoloji harikası arabalara sahip olmak için Opel alım satım ile sitemizde olan ikinci el satışta, eski arabanızı satıp en son model bir Opel’e sahip olabilirsiniz.

  Opel alım satım

  Opel alım satım sadece Opel marka arabalar için kurulmuş bir sistemde değildir. Opel alım satım haricinde de bütün marka otomobillerin ikinci el satışını aynı şekilde sitemiz üzerinden yapabilmektesiniz. İkinci el oto pazarların da araba satmaya çalışmak ya da galeriye bırakıp günlerce satılmasını beklemek devri artık kapandı. İkinci el otomotiv satışından en kolay ve en güvenilir şekilde sitemiz üzerinden satış gerçekleştirebilmektesiniz. Unutmayın bu satışlar sadece Opel alım satım ile sınırlı değil. Tüm arabalar ve araba markaları içinde aynı imkanlar da satış yapabilme şansını sunmaktayız. Siz yeter ki arabanızı satmaya karar verin.

  Satın Aldığımız Opel Modelleri

  Corsa, Astra, Meriva, İnsignia, Zafira, Mokka, Combo olmak üzere tüm opel modellerine Nakit alım hizmeti vermekteyiz. Ayrıca kredili opel alımıda yapmaktayız. Kredi rehinli opel aracınızıda hemen satın almaktayız. Arızalı opel satışı yada kazalı opel satışı içinde bizden Nakit alım teklifi isteyebilirsiniz.

  Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

  ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

  1 Yorum
  • 2014 gtc 180 hb hatasiz acil satlik ilgilenirseniz görüşme sağlayalım…iletişim..05322870738

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  <

  Satın Aldığımız Markalar