İkinci el Araç Alım Satım Hemen Sat, Ödemeni Anında Nakit AL !

Aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırıyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda sadece 30 dakika gibi bir sürede arabanızı satın alarak, ödemenizi Noter huzurunda anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

1

Nakit Alım Teklifi İste

Aracınızın .Boya, değişen, hasar kaydı, güncel KM bilgilerinizi bize gönderin.

2

Hemen Fiyatlandırma

Bize gönderdiğiniz bilgilere göre hemen size ön nakit alım teklifi verelim. Teklifimizi kabul edersiniz ücretsiz ekspertiz için randevu oluşturuyoruz.

3

Satın Alma ve Nakit Ödeme

Önceki aşamalardan geçtikten sonra Noter'de aracınızı satın alırken hemen ödemenizi Nakit veya Banka yolu ile yapalım

Araç Satış Formu

Hemen Teklif İsteyin


Araç alım satım işlemleri için nasıl bir yol izleyceğiniz biliyormusunuz ? Araç satmanın özellikle acil araç satmanın ne kadar zor ve mesşakatli ve bir o kadar riskli bir durum olduğunun farkındayız. Özellikle bayan müşterilerimizin nasıl bir yol izleyeceği veya araba satışı yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmediklerini bize araç satan müşterilerimizden bilmekteyiz. Her ne kadar çok fazla detay olmasada karşınıza çıkacak engellerde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmeyebilirsiniz. Bizler sizler ile araç alım satım yaparken aynı zamanda bu işlemlerin nasıl yapıldığını, hangi usül ve kaydelere göre hareket edilmesi gerektiğinide anlatıyoruz. Sizlere burda online araç alım satım hizmeti veriyor ve aracınızın 30 dakika gibi kısa bir sürede satmanıza olanak sağlıyoruz. Size sunmuş olduğumuz bu fırsatlardan yararlanmak için hemen şimdi online olarak bize form veya whatsap aracılığı ile ulaşabilir yada telefondan direkt arayarak teklif isteyebilirsiniz.

Araç Alım Satım’da Avantajlarınız !

  • Hızlı & Güvenli  İşlemler
  • Maksimum Fiyat Garantisi
  • Ücretsiz Ekspertiz & Fiyat Belirleme
  • 30 Dakika’da Tüm İşlemler Sonuçlanır
  • Banka Veya El’den Ödeme Seçenekleri

Sizde yukarındaki avantajlardan yararlanarak aracınızı hemen satmak ve Nakit paranızı anında almak istiyorsanız, Türkiye’deki ilk online araç alım satım sitesi olarak bize anında aracınızı satabilirsiniz. arabanakit/ Araç Alım Satım’da 1 Numara !

Satın Aldığımız Markalar
Open chat