NELER YAPARIZ

Oto alım satım hemen Nakit Para !

Arabanızı nakit paraya çevirip satmak istiyorsanız, yukarıdaki satış  Formunu doldurarak whatsap aracılığı ile bizimle irtibata geçiniz veya hemen 0532 297 94 69 nolu tel’den arayarak danışmanlarımızdan nakit alım teklifinizi isteyiniz. Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun, hemen aracınızı satın alabiliriz. 2.el araç satmak için artık günlerce haftalarca beklemenize gerek kalmadı.! Hiç çekinmeden sizde şimdi aracınızı satmak için bizlere ulaşınız.

Araba alım satım da avantajlarınız:

  • Ücretsiz ve güvenilir bir şekilde Mail Formu üzerinden araba satın.
  • Oto alım-satım da Mail ve Telefon desteği kesinlikle ücretsizdir.
  • 7/24 acil otomobil alım-satım hizmeti sunmaktayız.
  • Arabanızı hemen olduğu gibi alınır. Herhangi bir teminat ve garanti istenmeden!
  • Otomobilinizi Türkiye’nin her ilinden satın alıyoruz
  • Anında nakit para ile nakit ihtiyacınızı karşılamış aracınızı hemen satmış olursunuz.

Arabanızı satmak istediğinizde sizlere hızlı çözümler üretiyor, anına Nakit para ödeyerek aracınızı hemen satın alıyoruz. İkinci el aracınızı satın alırken sizlere devir işlemleri dahil her türlü detayı açıklayarak oto satış işlemleri hakkında bilgilenmenizi ve daha önce yaşamadığınız bir satış deneyimi yaşatmak istiyoruz. Araç satış süreci hakkında nasıl bir yol izleneceği konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla, sizlere maksimum hızda satın alma hizmeti veriyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimiz

Aracınızı satın almadan önce bir takım kontroller ve ekspertizden geçiriyoruz. Ekspertiz yaparken kaporta, boya, hasar kaydı, km gibi bilgileri bir araya toplayıp aracınızın gerçek fiyatını ortaya çıkarıyoruz. Ekspertiz bilgileri paylaşıma açık olmamakla beraber sadece sizlere sözlü bilgi veriyoruz.

Aracınızın Noter’de Satışa Engel Durumlarını Ortadan Kaldıralım

Noter’de devir işlemleri sırasında, Mtv borcu, Trafik cezası, Kredi borcu gibi satışa engel olacak durumları ortadan kaldırarak aracınızı satışını yapılabilir hale getiriyoruz. Bu hizmet konusunda yine Türkiye’de tek olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Noter Satış Süreci

Ekspertizden sonraki fiyatta anlaştıktan sonra Noter’de devir işlemlerini başlatıyoruz. İmza aşamasında gelindiğinde ödemeyi banka hesabınıza transfer ediyor, siz paranızı teslim aldıktan sonra satış işlemlerini bitiriyoruz. Tüm bu işlemler sadece 30 dakika’da sonuca ulaştırıyoruz. Siz aracımı satmak istiyorum dedikten sonra gerisini hiç merak etmeyin. Tüm işlemlerimiz resmidir, herhangi bir şekilde gayri resmi bir işlem yapılmamaktadır.

Hızlı Araç Satın Alma’da Türkiye’de Tekiz !

Aylık ortalama 750 ila 1000 araç sahibine direk Nakit alım teklifi vermekteyiz. Siz’de ikinci el arabanızı satmak istedikten sonra arabankit.com’un 30 dakika’da araç satın alma hizmetinden fayadalanarak, hemen aracınızı satabilir ve ihtiyacınız olan Nakdi anında karşılayabilirsiniz.

Elinizdeki arabanızı satmaya karar veriyorsanız Türkiye’nin hangi ilinde olduğunuz fark etmeden satın alırız. Arabalar bazı illerde rahat alıcı bulurken bazı illerde bu durum aynı oranı göstermemektedir Araba alım Satım da. Arabanızı satarken hangi ilde olduğunuz bizim için fark etmez. Türkiye’nin bütün illerinden arabalarınız satın alınır. Gerekli şartlar sağlandığı durumda nakit olarak ödemeniz yapılır. Bu şekilde arabanızı nakit paraya çevirerek dilerseniz yeni arabanızı bulmanız konusunda size yardımcı olabiliriz.

 

NELER YAPARIZ
Değerlendir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir