Satın Alma Süreci

Bize sitemizdeki  iletişim  formundan telefon veya dilerseniz 7 gün 24 Saat whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Aracınızın bilgilerini gönderdikten sonra size nakit alım teklifi yaparız. Not : Piyasa fiyatı veya üstünde istenilen rakamlar için geri dönüş yapılmamaktadır Takdir edersinizki bizimde işimiz bu olduğu için belli bir oranda kar marjı koymamız gerekiyor. Oranlarımız minumum %5 maksimum %10 dur biliginiz olsun. Bu %5 ve %10’un içerisinde ( KDV + Vergi + Satış ) ücreti var.

KDV : Örneğin 30 bin TL lin bir araç satın aldığımızda binek araçlar için bu oran %1 300 TL kdv ödüyoruz. 30 bin TL ye aldığımız aracı 32 bin TL ye sattığımızı varsayarsak 2.000 Tl kar marjı için 300 TL gelir vergisi ( %15 ) ödüyoruz.

Bu durumda 300 + 300 + 150 = 750  TL vergi ve satış maliyeti çıkıyor. Bunların haricinde kuaför ve ıvır zıvır masraflarınıda göz önünde bulundurduğunuzda ortalama 1.000 TL maliyetimiz oluyor.  Bu kadar açıklayıcı yazmamızın nedeni araç sahiplerinin bilinçlenmesi ve tekliflerin hangi şartların göz önünde bulundurularak hazırlandığını bilmelerini hedefliyoruz.

Bu teklifi kabul ederseniz müsaitseniz sizi Kadıköy kuyubaşındaki servisimize davet ederiz. Eğer yoğun iş temposunda veya zaman sorununuz varsa bulunduğunuz yere biz geliriz.

Arabanıza 15 dakika içinde  ücretsiz  ekspertiz yaparız. Söylediklerinizin haricinde bir durum yoksa size vermiş olduğumuz teklife sadık kalarak satış işlerini Noter aracılığıyla resmi usullere uygun olarak başlatırız.

Ödemeniz imza aşamasına gelindiğinde Nakit olarak elden veya Tercihinize göre banka yolu ile Eft veya Havale yolu ile hesabınıza göndeririz. Hesabınızda Paranızı gördükten veya tamamen teslim aldıktan sonra satış işlemlerini sonuçlandırırız.

Aracınızın üzerine banka rehin, kalan kredi, vergi borç, trafik ceza borcu gibi borçlarınızı kapatarakta aracınızın satışına olanak sağlamaktayız. Satış işlemi ekspertiz ve ödeme  sadece 30 ile 45 dakika gibi kısa bir sürede sonuçlandırıyoruz.

37 Yorum “Satın Alma Süreci

  1. Fevzi

    İyi günler, araç satın almak istiyorum fiyat ve istediğim özellikleri belirtsem sizden araç alabilir miyim? Alabilirsem İstanbul’a gelmeme gerek var mı? Bulunduğum şehire siz getirebilir misiniz? Acemiyim de.

    • araba Nakit

      Merhaba Fevzi bey. Satın almak istediğiniz aracın marka model bilgilerini yazarsanız almak istediğiniz aracı size temin edebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HTML kodlarına izin verilmez.

HEMEN TEKLİF ALIN