arabaNakit.com

Nasıl Çalışır?

Hızlı

Aracınızı hızlı şekilde satın alırız.

Pratik

Pratik satın alma çözümlerimizle zamandan tasarruf edersiniz.

Nakit

Sadece 30 Dakika’da Nakit!

Teklif AL

Hemen Başla!

Aracınızı hemen şimdi sadece 30 dakikada satmak ve ödemeyi anında Nakit almak için bir form göndermeniz yeterli. Lütfen bilgileri eksiksiz gönderin veya dilerseniz WhatsApp butonuna tıklayarak anında teklif alabilirsiniz.

HEMEN TEKLİF İSTEYİN

30 Dakika’da Arabanızı Bulunduğunuz Yerde Satabilir, Ödemenizi Anında Noter’de Nakit Alabilirsiniz!
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field
Select an option
Select an option
Select an option
Fill out this field
Fill out this field

Bize sitemizdeki  iletişim  formundan telefon veya dilerseniz 7 gün 24 Saat whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Aracınızın bilgilerini gönderdikten sonra size nakit alım teklifi yaparız. Not : Piyasa fiyatı veya üstünde istenilen rakamlar için geri dönüş yapılmamaktadır.  Takdir edersinizki bizimde işimiz araba alım satım olduğu için belli bir oranda kar marjı koymamız gerekiyor. Oranlarımız minumum %5 maksimum %10 dur biliginiz olsun. Bu %5 ve %10’un içerisinde ( KDV + Vergi + Satış ) ücreti var.

Bu teklifi kabul ederseniz müsaitseniz sizi Kadıköy kuyubaşındaki servisimize davet ederiz. Eğer yoğun iş temposunda veya zaman sorununuz varsa bulunduğunuz yere biz geliriz. Arabanıza 15 dakika içinde  ücretsiz  ekspertiz yaparız. Söylediklerinizin haricinde bir durum yoksa size vermiş olduğumuz teklife sadık kalarak satış işlerini Noter aracılığıyla resmi usullere uygun olarak başlatırız. Ödemeniz imza aşamasına gelindiğinde Nakit olarak elden veya Tercihinize göre banka yolu ile Eft veya Havale yolu ile hesabınıza göndeririz. Hesabınızda Paranızı gördükten veya tamamen teslim aldıktan sonra satış işlemlerini sonuçlandırırız.

Aracınızın üzerine banka rehini, gecikmiş kalan kredi taksiti, vergi borcu, trafik ceza borcu gibi borçlarınızı kapatarakta aracınızın satılabilmesine olanak sağlamaktayız. Satış işlemi ekspertiz ve ödeme  sadece 30 ile 45 dakika gibi kısa bir sürede sonuçlandırıyoruz.