MİTSHUBİSHİ L200 ARTIK DAHA SERT

Son 10 yıl içinde pick-up sınıfında 7 defa satış lideri olan Mitsubishi L200 beşinci nesil aracı ile piyasaya çıktı. Yeni nesil aracıyla Mitsubishi L200 artık daha sert ve agresif görünümüyle müşterisiyle buluşuyor.

 YENİ KARAKTER

Hem görünümü hem de özellikleri ile daha sert ve agresif özelliğini öne çıkartan araç, tasarımında ufak törpülemeler ve hat değişiklikleri ile off-road aracı olarak tasarıma kavuştu. Arazi şartlarına göre özellikleri yeniden ele alınan Mitsubishi L200 artık daha sert ve dinamik yapıya kavuştu. %89’u yeniden tasarlanan Mitsubishi L200, en dar açı dönüşleri için uyum sağlayan dinamik yapısına daha iyi oturma ve sürüş pozisyonu düşünülerektasarımı güçlendi. Birçok özelliğine güç ve dinamizm eklenen L200 motor yağı değişimi süresi de 15 yıldan 20 yıla çıkarılmış.

 DEĞİŞEN KABİN VE KAS

Dingil mesafesi kısaltılan yeni nesil L200’de kargo hacminden de kayıp verilmemiş.2 cm’lik uzunluk artışı yanında kargo bölümü uzunluğu 1520 mm olarak tasarlanmış. Kasa derinliği de 475 mm olarak artırılmış.  Kabin içi konforu olarak daha üst seviyeye çekilen bu özellikler kabine biniş ve iniş alanında da ufak hamle ile kullanım sağlanarak SUV araçlarda olan biniş ve iniş zorluğu da aşılmış. Konforu artan kabin tasarımı izolasyonun da artırılması ile daha sessiz bir mekân haline gelmiş.

ŞANZIMAN VE MOTOR

Oturma pozisyonunda değişiklik yapılan L200’de direksiyonun da daha iyi kullanıldığı bir gerçektir.Motoru ile de sürüş performansı daha da artan Mitsubishi L200 artık daha sert ve güvenilir bir araç haline geldi.

ARAZİDE GÜÇLÜ

L200’un yeni şasisi arazide dengeyi ve kontrolü sağlamaya yardımcı olurken, süspansiyonu da yol hâkimiyeti ve sürüş konforunu üst seviyeye çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir