Merak Edilenler

Araba Nakit aracını  hemen nakit paraya çevirmek satmak isteyenler için kurulmuş bir sistemdir. Siz gündelik işlerinizle meşgul olurken bile sadece 30 dakikanızı ayırarak  satış, ekspertiz, ödeme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Araba satmanın zorlu ve meşakatli bir süreç olduğunun bilincinde olup, diğer satış kanallarını kullanarak harcadığınız zaman ve mental anlamda yorgunluğunuzu  minimize ediyoruz. Kurumsal firma güvencesi altında huzurlu ve güvenli bir şekilde araç alım satım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bize göndermiş olduğunuz bilgiler ışığın da size teklif hazırlıyoruz. Teklifimizi kabul ederseniz ücretsiz Ekspertiz + Noter + Ödeme  Araba alım satım işlemleri resmi usüllere uygun olarak sadece Noter  üzerinden yapmaktayız. Ruhsat sahibinin Vekalet’i olan kişilerde bize araç satabilmektedir.

Bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimiz,  Noter satışa engeli yoktur onayı vermesinin ardından imza aşamasına gelindiğinde anında belirlediğiniz ödeme seçeneklerine göre ödeme yapmamızdır. Nakit, Havalae, Eft

Tabiki biz arabanakit.com olarak müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlamak için çalışmaktayız. Siz paranızı el’den almak isterseniz size  o şekilde ödeme yaparız, banka yolu ile isterseniz hesabınıza paranızı göndeririz. Siz hesabınızda paranızı gördükten sonra satış işlemlerini sonuçlandırırız.

Aracınızın fiyatı bize beyan etmiş olduğunuz km, hasar, boya, hasar kaydı ve aracınızın güncel durumuna göre belirlenir ve size Nakit alım  teklifi yapılır. Ekspertizde bize beyan ettikleriniz haricinde hasar vs durumlar çıkması durumunda yeniden size son fiyat Nakit teklifi yapılmaktadır.

Kredisi olan aracı alıyoruz. Kredili araç alım prosüdürlerimiz şu şekilde : Kalan kredi tutarını bankaya yatırıp araç üzerindeki rehini kaldırıp satın alıyoruz. Daha detatylı bilgi için kredisi olan aracı satmak sayfamıza göz atabilirsiniz.

Rehinli araç alımı yapmaktayız. Rehinli aracın satış sürecinde araca rehin koyan kuruluşun alacağını sizin adınıza ödeyip araç üzerindeki rehini kaldırıp satın almaktayız. Rehinli araç alımı ile alakalı Rehinli Araç Satışı sayfamıza göz atabilirsiniz.

Hacizli arabanın satın alımı ile alakalı şöyle bir prosüdürmüz var. Aracın haciz borcu değerini geçmemiş olması gerekiyor birde aracın yaşı 2010 dan yüksek olması gerekiyor. Hacizli araç satın alma süreci hakkında hacizli aracın satışı nasıl yapılır sayfasına göz atabilirsiniz.

Evet satın alıyoruz fakat ordada bazı kriterlermiz var! Engelli araçlarında 5 yılı dolmuş yada 5 yılı dolmamış kriterleri var. Bizim için önemli olan engelli bireyin okuyup imza ataması yada 18 yaşından küçük ise aile bireylerinin olması gerekmektedir.

Sorularınız mı var?

Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field

Sorularınızı her zaman önemsiyoruz!

Aracınızı satmak konusundaki deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için buradayız. Size özel çözümlerimizle aracınızı en iyi fiyatla ve en hızlı şekilde satmanıza yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Size her zaman en yakındayız.

İnstagram

Bizi İnsatgramdan Takip edebilir müşteri yorumlarına ulaşabilirsiniz.

YouTube

Youtube kanalımız üzerinden müşteri yorumları ve araba alım satım süreçleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

facebook

Arabanakit.com facebooksayfasına buradan ulaşabilirsiniz