Kredili Oto Satişi

2.el Kredili aracınız var ve satmak istiyorsunuz ? fakat kime ? nasıl satabilirsiniz ? Siz olsanız hiç tanımadığınız birinden kredili araç satın alırmısınız ? Kimse almaz ! Banka kredili oto satışı  için en güvenilir ve doğru adresinde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Günümüzde herkes araba alırken ikinci el taşıt kredisi kullanmaktadır. Aldığımız günün şartları ile şimdiki şartlar değişkenlik gösterebilir. Nedir bunlar örn : Kredi taksiti ağır gelir veya ödenemez, sağlık sorunu olabilir ve acil Nakit paraya anında aracınızı satmak isteyebilirsiniz fakat kredili olduğu için kimse almaz, hatta size kaba bir üslubla ”git kardeşim kredini kapat gel öyle alalım” aracını derler ve sizi orda bir kez daha zor durumda bırakırlar. Aslında o şekilde konuşan arkadaşlar vatandaşımızın kredisini kapatma gibi bir imkanı olsa zaten gelip size demez benim aracın kredili alırmısın diye.! Bizler burada sizlere her türlü kolaylığı sağlayarak kredili oto alım hizmeti veriyoruz.

Kredi Borcu Devam Eden Aracın Satışı Yapılırmı ?

Kredisi devam eden aracın satışı malesef tamamen kalan kredi borcu kapatılmadan yapılamamaktadır. Kredili araçların alımını yaparken, ilgili tutarı sizin adınıza yatırılarak kredinizin kapanmasını sağlayarak aracınızın satışı yapılabilir.

Banka Kredisi Olan Araç Satışı Nasıl Yapılır ?

Taşıt kredisi kullandığınız bankanın otomobilinizin üzerine konulmuş olan rehininin kalkmadan satış yapılabilmesi mümkün değildir. Bunun için ilgili tutarın mutlaka bankaya yatırılarak tamamen borcun sıfırlanması gerekmektedir. Ekstra detay olarak bazı banakalar müşterilerin kredi kartı borçlarından dolayı risk oluştuğu için rehini kaldırmayabilmektedirler.

Araç kredisi devir edilirmi derken bu şekilde bir işlem hiç yapılmadı. Mantık olarak banka alacağının karşılığında başka bir taşınmaza veya taşınıra rehin koyması gerekir. Bu konuda hakkında daha detaylı bilgi ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacaktır.

2.el Taşıt Kredi Taksiti Ödenmezse Ne Olur ?

İlk önce size ihtar çekilir ve taksitlerinizin ödenmesi için kısa bir süre verilir. Daha sonra eğer siz hala taksitlerini ödeyemezseniz, aracınızın var olan banka rehini üzerinden  yakalama emri çıkartırılır. Daha sonra araç görüldüğü yerde yakalanarak kurtarıcı ile otoparka çekilir. Banka avuktalarınında iştiraki sonucu aracınız açık arttırma ile satışa çıkarılır. İcra satışlarında nasıl bir usül olduğu ve arabaların ne kadara satıldığını az çok tahmin ediyorsunuzdur. Otopark parası, kurtarıcı parası, avukat parası gibi kalemlerde üstüne eklenerek size yansıtırlı. Tabi aracınızın satış bedeli borcunuzu ve bu kalem masrafları karşılamaz ise kalan tutar yine sizden tahsiledilir.

Taşıt Kredili Araç Satın Alıyoruz.!

Biz arabanakit.com olarak müşterilerimizin kredili araçlarınıda satın almaktayız. Sizlerde yukarıda anlattığımız olumsuz durumları yaşamamak adına bizlere ulaşarak, kredili aracınızı satabilir ve hemen bu problemlerden kurtulabilirsiniz. Sizde Kredili araç satışı için bizden teklif isteyebilir ve aracınızı anında satabilirsiniz. Son olarak kredili araçların kredi kapaması yapılarak satın alıyoruz. 2.el Taşıt kredisi kapaması yaptığımız firmalar şu şekilde : Orfin Finansman A.ş, Teb Cetelem, Garanti, Akbank, İş Bankası, Halkbank, Finansbank, Koçfinans olmak üzere tüm firmalardan alınan taşıt kredisi ile alınan araçların kredi kapaması yapmaktayız

Örn : 30 bin Tl’lik bir aracınızı alıyoruz. Bu aracın 15 bin TL kredi borcu var ise biz bu 15 Bin TL’yi sizin adınıza yatıyoruz, banka rehini kaldırmasının hemen ardından satış aşamasında gelindiğinde kalan 15 Bİn TL’yi sizlere ödemesini yaparak işlemlerinizi sonuca ulaştırıyoruz. Daha detaylı bilgi için dilerseniz bizi 0532 297 94 69 nolu numaradan arayabilir veya aşşağıdaki yorum kutucuğundan aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

6 Yorum “Kredili Oto Satişi

 1. Şenay

  Merhaba aracımı temmuz ayında aldim sağlık nedeniyle satmaya karar verdim 36 taksitle aldim 5 taksit ödedim yardımcı olabilirmisiniz

  • araba Nakit

   Merhaba Şenay hanım. İletişim bilgilerinizi form veya 0532 297 94 69 noku numarayı arayarak iletebilirmisiniz.

 2. derya

  Kredili aracimi nasil satabilirim diye arastirirken size ulastim. Koc fiñanstan kredili aracim 15 taksiti kaldi yardimci olabilirmisiñiz

  • araba Nakit

   Merhaba Derya hnm. Elbette yardımcı olabiliriz. İletişim formundan veya whatsap aracılığı ile aracınızın bilgilerini gönderin teklif hazırlayalım.

 3. Selin

  Kredili aracımı satmak istiyorum Ödenmeyen 12 taksiti var bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Formu doldurup araç bilgilerini gönderiyorum.

  • araba Nakit

   Merhaba Selin hanım. Araç bilgilerinizi göndermeniz durumunda size dönüş yapılacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HTML kodlarına izin verilmez.

HEMEN TEKLİF ALIN