>

Kredisi Devam Eden Aracınızı Satmak İstermisiniz ?

Kredili Aracı Satmak İçin Hemen Nakit Alım Teklifi İsteyebilirsiniz.!

Araç Satış Formu

Hemen Teklif İsteyin


Kredili Aracımı Satmak İstiyorum

Kredili aracınızı satmak ve hemen nakite çevirmek istiyorsanız, bizler sizlere yardımcı olabilmek için burada bekliyor olacağız.  Sizlerde aşşağıda anlattığımız olumsuz durumları yaşamamak adına bizlere ulaşarak, kredili aracınızı bize değerinde satabilir ve hemen bu problemlerden kurtulabilirsiniz. Sizde kredili oto satışı   için bizden teklif isteyebilir ve aracınızı anında satabilirsiniz. Kredili araçların kredi kapaması yapılarak satın alıyoruz.

Kredili aracımı satmak istiyorum diyenleri için hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz. Aşşağıdaki finans kuruluşlarından taşıt kredisi alan araç sahiplerine  kredili araç alım hizmeti vermekteyiz.

İkinci el kredili araba alımı yaptığımız bankalar : Orfin, Teb Cetelem, Garanti, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Finans Bank, Koç Finans, Koç Fiat, Aktif Bank, Hsbc, İş Bankası, Halk Bank, olmak üzere tüm firmalardan alınan kredili araçların kredi kapaması yapmaktayız. Bunların dışında diğer finansman firmalarından alınan kredili araçlarıda alabilmekteyiz.

Günümüzde herkes araba alırken ikinci el taşıt kredisi kullanmaktadır. Aldığımız günün şartları ile şimdiki şartlar değişkenlik gösterebilir. Nedir bunlar örn : Kredi taksiti ağır gelir veya ödenemez, sağlık sorunu olabilir ve acil Nakit paraya anında aracınızı satmak isteyebilirsiniz fakat kredili olduğu için kimse almaz, hatta size kaba bir üslubla ”git kardeşim kredini kapat gel öyle alalım” aracını derler ve sizi orda bir kez daha zor durumda bırakırlar. Aslında o şekilde konuşan arkadaşlar vatandaşımızın kredisini kapatma gibi bir imkanı olsa zaten gelip size demez benim aracın kredili alırmısın diye.! Bizler burada sizlere her türlü kolaylığı sağlayarak kredili oto alım hizmeti veriyoruz.

Banka Kredi Borcu Olan Araç Satılırmı ?

Malesef tamamen kalan kredi borcu kapatılmadan satılamamaktadır. Kredili araçların alımını yaparken, ilgili tutarı sizin adınıza yatırılarak kredinizin kapanmasını sağlayarak aracınızın satışı yapılabilir. Araç üzerine kredi kaynaklı veya herhangi bir sebebten dolayı hak mahrumiyeti haciz vs bu gibi durumların kontrolünü E-Devlet üzerinden https://www.turkiye.gov.tr/emniyet-adima-tescilli-arac-sorgulama sayfasına giriş yaparak kontrol edebilirsiniz.

Kredisi Devam Eden Araç Nasıl Satılır?

Taşıt kredisi kullandığınız bankanın otomobilinizin üzerine konulmuş olan rehininin kalkmadan satış yapılabilmesi mümkün değildir. Bunun için ilgili tutarın mutlaka bankaya yatırılarak tamamen borcun sıfırlanması gerekmektedir. Ekstra detay olarak bazı bankalar müşterilerin kredi kartı borçlarından dolayı risk oluştuğu için rehini kaldırmayabilmektedirler.

Araç kredisi devir edilirmi ? derken bu şekilde bir işlem hiç yapılmadı. Mantık olarak banka alacağının karşılığında başka bir taşınmaza veya taşınıra rehin koyması gerekir. Bu konuda hakkında daha detaylı bilgi ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacaktır.

Kredili Aracın Taksitleri Ödenmezse Ne Olur ?

İlk önce size ihtar çekilir ve taksitlerinizin ödenmesi için kısa bir süre verilir. Daha sonra eğer siz hala taksitlerini ödeyemezseniz, aracınızın var olan banka rehini üzerinden  yakalama emri çıkartırılır. Daha sonra araç görüldüğü yerde yakalanarak kurtarıcı ile otoparka çekilir.

Banka avuktalarınında iştiraki sonucu aracınız açık arttırma ile satışa çıkarılır. İcra satışlarında nasıl bir usül olduğu ve arabaların ne kadara satıldığını az çok tahmin ediyorsunuzdur.

Otopark parası, kurtarıcı parası, avukat parası gibi kalemlerde üstüne eklenerek size yansıtılır. Tabi aracınızın satış bedeli borcunuzu ve bu kalem masrafları karşılamaz ise kalan tutar yine sizden tahsiledilir.

 Kredi Borcu Olan Araba Alan Yerler?

Kredili aracınızı satmak istediğinizde Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Sivas, Eskişehir, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Samsun, Sakarya, olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinden kredili araba satmak isteyenlere kredili araç alım hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir yada WhatsApp butonuna tıklyarak bize ulaşabilirsiniz.

Banka Kredisi İle Alınmış Araçları Nasıl Satın Alıyoruz ?

Örn : 30 bin TL’lik bir aracınızı alıyoruz. Bu aracın 15 bin TL kredi borcu var ise biz bu 15 Bin TL’yi sizin adınıza yatıyoruz, banka rehini kaldırmasının hemen ardından satış aşamasında gelindiğinde kalan 15 Bİn TL’yi sizlere ödemesini yaparak işlemlerinizi sonuca ulaştırıyoruz. Sizde  kredi ödemesi olan aracımı satmak istiyorum diyorsanız daha detaylı bilgi için dilerseniz bizi 0532 297 94 69 nolu numaradan arayabilir veya aşşağıdaki yorum kutucuğundan aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular ?

S : Kredili Aracı Ne Kadar Zamanda Alıyorsunuz ?

C : Aynı gün içerisinde kredili aracınızı satın alıyoruz. ama bazı zamanlarda bir gün daha uzayabiliyor.

S : Kredili Aracı Borcunu Kapatarakmı Alıyorsunuz ?

C : Tüm kredi borçlarını kaptarak satın alıyoruz. Diğer türlü kredi kapaması yapılmadan malesef satışı yapılamıyor

S : Kredi Taksiti Gecikmiş Araçlarıda Alıyormusunuz ?

C : Evet ama bunu mutlaka önceden belirmeniz gerekiyor. Onun için farklı bir prosüdür izlenmektedir.

S : Nerelerden Kredili Araç Alıyorsunuz ?

C : Tüm Türkiye’ye var gücümüzle yetişmeye çalışıyoruz. Kredili aracınızı satmak için çekinmeden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

Satın Aldığımız Markalar
Open chat