Kolay Araba Satmak İsteyenler İçin Pratik Satış Kanalı Arabanakit.com

Aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırıyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda sadece 30 dakika gibi bir sürede arabanızı satın alarak, ödemenizi Noter huzurunda anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

1

Nakit Alım Teklifi İste

Aracınızın .Boya, değişen, hasar kaydı, güncel KM bilgilerinizi bize gönderin.

2

Hemen Fiyatlandırma

Bize gönderdiğiniz bilgilere göre hemen size ön nakit alım teklifi verelim. Teklifimizi kabul edersiniz ücretsiz ekspertiz için randevu oluşturuyoruz.

3

Satın Alma ve Nakit Ödeme

Önceki aşamalardan geçtikten sonra Noter'de aracınızı satın alırken hemen ödemenizi Nakit veya Banka yolu ile yapalım

Araç Satış Formu

Hemen Teklif İsteyin


 

Kolay araba satmak için çözümler üretmeye devam ediyoruz. Aracınızı hızlı ve kolay şekilde satabilmek her araç sahibinin isteğidir. Hızlı ve kolay satarkende aynı zamanda aracın bedeli olan naktide hemen almak isteyebilir. Bu durumda sizlere sadece 30 dakika’da araba alım hizmeti vererek kolay, hızlı, güvenilir, pratik ve Nakit araba alım hizmetimizde faydalabilirsiniz.

Pratik Araba Satış Sitesi – Araba Nakit

Aracınızı satarken sizlere kolaylık sağlamamızın haricinde birde pratik işlemlerimizlede sizlere farklı bir araç satış deneyimi yaşatıyoruz. Örnek vermek gerekirse araç satış sitelerine ilan verdiğinizdeki süreci bizde yaşamıyorsunuz. İlan verme, alıcılar ile tek tek telefon ile görüşme, alıcılar ile buluşma, ekspertize gitme, noter devir süreci, ödeme alma sürecini yaşamak sizin için cazip yada uygun bir satış süreci olmayabilir. Kısacası hemen araba sat hizmetimizle sizlere en kolay araç satın alma hizmeti verdiğimizi bildirmek istiyoruz.

Araba Satışında Eşine Az Rastlanır Kolaylıklar Sağlıyoruz

Aracınızı satmak istediğinizde  karşılaşacağınız sorunları ortadan kaldırıyoruz. Mesala aracın geçmiş döneme ait vergi borcu var ise bunları sizin adınıza ödüyor aracınızın satışına engel olacak durumlarını ortadan kaldırıyor ve size ödeyeciğimiz araç bedelinden ilgili tutarı düşerek aracınızı satmanızı sağlıyoruz.

Bir diğer örneğimizde aracınızın kredisi var ve ödeyemeyecek durumdasınız banka veya ilgili kurum aracınıza el koyacak duruma geldiniz. İşte burda’da sizlere süper bir hizmetimiz olan kredili veya hacizli araçlarında alımını yaptığımızın müjdesini veriyoruz. Sizde araç satışında yaşadığınız sorunları kolayca aşıp arabanızı hemen satmak istiyorsanız şimdi bize ulaşabilir ve aracınızı 30 dakika’da satabilirsiniz

 

Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

Satın Aldığımız Markalar
Open chat