Kolay araba satmak için çözümler üretmeye devam ediyoruz. Aracınızı hızlı ve kolay şekilde satabilmek her araç sahibinin isteğidir. Hızlı ve kolay satarkende aynı zamanda aracın bedeli olan naktide hemen almak isteyebilir. Bu durumda sizlere sadece 30 dakika’da araba alım hizmeti vererek kolay, hızlı, güvenilir, pratik ve Nakit araba alım hizmetimizde faydalabilirsiniz.

Pratik Araba Satış Sitesi – Araba Nakit

Aracınızı satarken sizlere kolaylık sağlamamızın haricinde birde pratik işlemlerimizlede sizlere farklı bir araç satış deneyimi yaşatıyoruz. Örnek vermek gerekirse araç satış sitelerine ilan verdiğinizdeki süreci bizde yaşamıyorsunuz. İlan verme, alıcılar ile tek tek telefon ile görüşme, alıcılar ile buluşma, ekspertize gitme, noter devir süreci, ödeme alma sürecini yaşamak sizin için cazip yada uygun bir satış süreci olmayabilir. Kısacası hemen araba sat hizmetimizle sizlere en kolay araç satın alma hizmeti verdiğimizi bildirmek istiyoruz.

Araba Satışında Eşine Az Rastlanır Kolaylıklar Sağlıyoruz

Aracınızı satmak istediğinizde  karşılaşacağınız sorunları ortadan kaldırıyoruz. Mesala aracın geçmiş döneme ait vergi borcu var ise bunları sizin adınıza ödüyor aracınızın satışına engel olacak durumlarını ortadan kaldırıyor ve size ödeyeciğimiz araç bedelinden ilgili tutarı düşerek aracınızı satmanızı sağlıyoruz.

Bir diğer örneğimizde aracınızın kredisi var ve ödeyemeyecek durumdasınız banka veya ilgili kurum aracınıza el koyacak duruma geldiniz. İşte burda’da sizlere süper bir hizmetimiz olan kredili veya hacizli araçlarında alımını yaptığımızın müjdesini veriyoruz. Sizde araç satışında yaşadığınız sorunları kolayca aşıp arabanızı hemen satmak istiyorsanız şimdi bize ulaşabilir ve aracınızı 30 dakika’da satabilirsiniz 

Mutlu Müşterilerimiz

ArabaNakit.com'a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !
Aracımı satmak için telefon ile iletişime geçtim. Daha sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek aracıma ekspertiz yapıldı ve telefonda konuştuğumuz fiyata anlaştık. Üsküdar 20. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Hızlı ve güvenilir hizmet için teşekkürler ArabaNakit.com

Gençay Üçok

İSTANBUL

Toyota aracımı satmak için iletişime geçtim. Eşimle beraber ekspertize gittik ve kısa bir pazarlığın ardından fiyatta anlaştık. Gerekli kontrollerin ardından Kadıköy 11. Noter'e gittik. Noter'de paramı tamamen NAKİT teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Hizmetten memnun kaldık tekrar görüşmek üzere.

Tuğçe Yeşilada Bhortakke

ANKARA

2011 Model Nissan Qashqai aracim icin teklif istedim. Sifir arac alacigim bayinin 4 bin tl ustu fiyat teklifi verdiler ve aracimi hemen Nakit odeyerek 30 Dakika icinde Nakit para ödeyerek satin aldilar. Kendilerine tesekkur eder iyi calismalar dilerim

Haluk Bey

İZMİR

Peugeot aracım için WhatsApp aracılığı ile teklif istedim. Teklifi kabul ettikten sonra ücretsiz ekspertiz için buluştuk ve anlaşma sağladık. Aracımın kredisi devam ediyordu kapama yapıldı ve hemen ardından Kadıköy 31. Noter'de satış işlemlerini gerçekleştirdik. Bu kadar hızlı araba satabileceğimi düşünmemiştim çok teşekkürler.

Bülent İrtegün

İZMİR

Opel aracım için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Ekspertiz için buluştuk ve Beyoğlu 13. noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra satışı verdim. Hızlı ve güvenli hizmet için Menderes bey'e teşekkür eder iş hayatında başarılar dilerim.

İlknur Ay

İSTANBUL

Peugeot satışı için WhatsApp aracılığı ile iletişime geçtim. Verilen teklifi kabul ettikten sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek ücretsiz ekspertiz yapıldıktan sonra anlaşmaya vardık. Kadıköy 31. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımın satışını verdim. 30 Dakika'da aracımı sattım teşekkürler

Ender Süslü

İSTANBUL

Aracımı satmak için iletişime geçtim. Randevu saatinde buluştuktan sonra Beyoğlu 13. Noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra aracımın satışını yaptık. Bütün bu işlemler 30 dakika bile sürmedi. Hızlı ve güvenli hizmet için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Serkan Yazıcı

İSTANBUL

2.el Opel aracımı satmak için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Menderes bey hemen geri dönüş yaptı ve aracım için teklif verdi. Anlaşma sağladıktan sonra kuyubaşındaki servislerine gittim. Ekspertiz yapıldı ve daha sonra notere aracın satışı için gittik. Noter'de param banka hesabıma transfer yapıldıktan sonra imzamı attım. Hızlı güvenli ve samimi davranışlarından ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Salih Doğu

İSTANBUL

Renault marka aracımın satışı için buluştuk. İlk etapta verilan rakam bana düşük geldi. Daha sonra sıkı bir pazarlık yaparak Menderes bey'le anlaşmaya varabildik. Cidden 30 dakika'da tüm işlemlerimiz halloldu ve paramı noter'de banka yolu ile teslim aldım. Kendilerine teşekkür eder çalışma hayatında arabanakit.com'a başarılar dilerim.

Ersan İşler

İSTANBUL

Mercedes marka aracım için kredi kapaması yapılarak satışını yapmış olduk. İlgi ve alaklarından ötürü çok teşekkür ederim.

Handan Tezkanlı

İZMİR

Hızlı ve güvenli şekilde aracımı sattım ve ödememi noter'de banka yolu ile teslim aldım. Güvenilir ve hızlı hizmet için teşekkürler arabanakit.com/

Oya Emiroğlu

İSTANBUL

2.el Renault marka aracıma evimin önünde bakılıp hali hazır durumu ile satın aldıkları için kendilerine teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

Leyla Işıltan

İSTANBUL

Aracımın kredi borcu kapatıldı ve son 3 mtv'sini ödeyerek satın aldıkları için arabanakit.com'a çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Aydan Albayrak

İSTANBUL

Teklif İste

Doğrulama
Lütfen Burayı İşaretleyin