Mobil Oto Ekspertiz

İstanbul’da yaşayan veya İstanbul’a şehir dışından araba almak için gelmek isteyenler için vakit ve aynı zaman Nakit kaybı yaşamamak ve araba alım işini şansa bırakmak isteyemenler için yeni ve muhteşem bir hizmetimizden bahsetmek istiyoruz.

Mobil Oto Ekspertiz hizmetimiz ile birlikte bulunduğunuz yerden hareket etmeden satın alacağınız veya satışa koyacağınız aracını yerinde kontrol ederek Ekspertiz yapıyoruz. Nasıl mı ? Detaylar aşşağıda !

Ekspertiz Yaparken Neleri Kontrol Ediyorsunuz ?

20 yıllık Otomotiv sektöründeki deneyimimiz ile sizlere profosyenel yerinde ekspertiz hizmeti veriyoruz. Araçları kontrol ederken nereleri muayene ettiğimizi maddeler halinde sıralandırdık.

1.) Aracın Ruhsatı Şase Ve Motor No Kontrolü

2.) Muayene ve Trafik Sigorta Kontrolü

3.) Araç İçi Gövde Torpido ve Airbagler

4.) Emniyet Kemerleri

5.) Araç İçi Elektronik Düğmeler Ve İç Aydınlatmalar

6.) Dış Aydınlatmalar ( Farlar & Stoplar )

7.) Dış Kaporta Aksamı ( Değişen Parça Tespiti )

8.) Dış Kaporta ( Boyalı Parça Tespiti )

9.) Ön Şase Ve Kule Kontrolü

10.) Arka Şase Ve İç Havuz Kontrolü

11.) Motor Kontrolü

12.) Ön Takım Ve Ön Fren Balata Kontrolü

13.) Debriyaj Baskı Balata Kontrolü

14.) Arka Takım Kontrolü

15.) Otomatik veya Yarı Otomatik Şanzıman Kontrolü

16.) Tüm Elektronik Beyinlerin Test Cihazı İle Testi

17.) Uzun Yol Sürüş Testi

Tüm bu testleri yapıp sizlere Fotoğraflı ve Video’lu sözlü ve aynı zamanda yazılı raporlu mail göndererek almak istediğiniz araç hakkında bilgi sahibi olmanızı hedefliyoruz.

Peki Bu Hizmetimiz Size Na Fayda Sağlayacak ?

İstanbul’da hepimiz için zaman çok önemli. Bir yerden bir yere gitmek oldukça zor ve meşakatli bir süreç. Araç satın almak istediğinizde acaba almak istediğiniz araç ilan açıklamasında anlatılan veya telefonda söylenildiği gibi mi ? bu sorular sizi geriyor olabilir. Neden derseniz bir firmada ve kuruluşta çalışıyor iseniz aracın yanına gidip aracı görüp ekspertiz yaptırıp daha sonra noter’e gidip üzerinize devir almanız için yaklaşık bir tam gün izin almanız gerekebilir. Bir arabaya gittiniz anlatıldığı gibi çıkmadı, ikinci arabaya gittiniz ondada bir takım sorunlar çıktı. Bir daha iş yerinden izin almak sizin için oldukça zor olacaktır. Bunların sonunda her şekilde zaman ve para kaybetmiş olacaksınız.

Birde konuya şu açıdan bakmanızı öneririz.

İstanbul dışından geleceksiniz. almak istediğiniz araç istediğiniz gibi çıkmamasının size külfeti hem maddi olarak hemntal mental olarak oldukça yıpratıcı olacaktır. Hem zamanınızı hemde paranızı boşa geçirmemek için almak istediğiniz aracı sizin adınıza gidip kontrol edip artı eksi yönleri ile sizleri bilgilendirelim ve içiniz rahat bir şekilde aracınızı satın almaya gelin.

Aracını Satmak İsteyenler İçinde Süper Bir hizmet.

İlana koyacağınız hakkında acaba arabada boya değişen ne var diye kendi kendinize sorana kadar bize ulaşın gelip aracınızı yerinde kontrol edelim aracınızın ekspertiz durumunu bilerek ilan verin. Ne kendiniz mağdur  olun nede karşınızdaki aracı satın almaya gelecek kişi mağdur edin.

İstanbul’un Hangi İlçelerine hizmet Veriyorsunuz ?

Anadolu Yakasında : Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Şile, Tuzla

Avrupa Yakasında : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,  Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca,  Esenler Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu olmak üzere tüm ilçelere ulaşarak mobil oto ekspertiz hizmeti veriyoruz

Randevu ve diğer talepleriniz için Lütfen çekinmeden arayın 0532 297 94 69  yada yan taraftaki WhatsApp butonuna tıklayarakta bize ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<

Satın Aldığımız Markalar
Open chat