Aracınızı Hemen Satın Alıyor Ödemenizi Anında Nakit Yapıyoruz

Aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırıyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede arabanızı satın alarak ödemenizi Noter'de anında Nakit yapıyoruz.
 • 1

  Nakit Alım Teklifi İste

  Aracınızı satın alabilmemiz için bize bazı bilgileri göndermeniz gerekiyor. Boya, değişen, hasar kaydı, güncel km bilgilerini bize gönderin

 • 2

  Hemen Fiyatlandırma

  Aracınızı bize gönderdiğiniz bilgilere göre hemen size ön alım teklifi veriyoruz. Teklifimiz kabul ederseniz Ücretsiz ekspertiz için randevu oluşturuyoruz.

 • 3

  Satın Alma ve Nakit Ödeme

  Bir önce ki iki aşadan geçtikten sonra araç satın alma işlemlerimizin final bölümü olan noter ve ödeme süreci ile araç satın alma işlemlerimizi bitiriyoruz

Lütfen Formu Doldurun

Teklif İste

Doğrulama
Lütfen Burayı İşaretleyin

 

İnternet hayatımızda yaşantımızda bir çok işi kolaylaştırmak adına her geçen gün yenilikleriyle bizleri cezbetmeye devam ediyor.

Arama motorlarına internetten araba satmak veya internetten araba satma diye sorular sorduğunuzda aldığınız cevaplar genelde hep bilinen kanallar olmuştur. Fakat sizlerin bu bilinen satış kanalları haricinde aracınızı hemen satmak istediğinizde sizin ihtiyacınız olan Nakde arabanızı satarak çevirmeniz malesef mümkün olamayacaktır

Bu sitelerin hepsi aşşağa yukarı klasik ilan verme yöntemleri ile çalışıyor vs. Fakat sizin hemen elinizdeki aracı satıp anında Nakit paraya çevirmeniz gerektiğinde malesef bu kanallar sizin sorununuzun çözümü olmayacaktır.

Sizlere internetten hemen araba satın alma hizmetimizden bahsedelim

Elinizde bir aracınız var  ve internetten hemen satmak istiyorsunuz ve bu 2000 modelin üzerinde ise bize ulaşarak aracınız için Nakit alım teklifi isteyiniz. Bize gönderdiğiniz ekspertiz bilgilerine göre aracınıza ortalama Nakit alım fiyatı belirleyelim. Fiyatı kabul etmeniz durumunda sadece 30 dakika içinde arabanızı satın alalım. İşte bu kadar kolay hızlı ve basit.

Kredisi olan veya vergi ( MTV ) borcu olan araçlarıda bize satabileceksiniz. İnternetten araç satmak isteyenlerin hemen şimdi bize ulaşarak Nakit alım teklifi isteyebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir