Arabanızı satmak için günlerce aylarca beklemenize gerek kalmadı. Burada arabanızı 30 dakika’da satmış ve nakit paranızı anında almış olacaksınız. Başta İstanbul olmak üzere bizlere İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Antalya ve diğer illerimizden ulaşarak arabanız için Nakit alım teklif isteyebilirsiniz. Sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede araba alımı yapmaktayız.

Arabanızı Satmak İçin Lütfen Teklif Formunu doldurun

Teklif İste

Doğrulama
Lütfen Burayı İşaretleyin

 

İkinci el arabamı satmak istiyorum  gibi aramalar yaparak zamanınızı boşa harcamayın. Gelin arabanakit’a hemen arabanızı satarak ihtiyacınız olan Nakdi karşılayın.

Bizi diğer firmalardan ayıran özelliklerimizden en belirgin olanı sadece 30 dakika’da satın alma ve ödeme işlemlerini tamamlayarak hemen sonuca ulaştırmamızdır.

Arabanızı satmak için oto galerilere veya araba pazarlarına gitmenize artık gerek kalmadı !

Ayrıca araba satın almada dev hizmetlerimizden bir taneside kredili arabalarıda satın almamızdır. Aracınızın kredisi veya geçmiş döneme ait ödenmemiş vergi borçları, trafik cezaları gibi araç satışına noter’de engel olacak tüm sorunlarıda ortadan kaldırıyoruz.

Yani kredili arabanız var ise kredi kapaması yapıyoruz, vergi veya trafik ceza borcu var ise bunlarıda sizin adınıza ödeyerek aracınızı satış yapılabilmesine olanak sağlıyoruz.

Sizde bu hizmetlerimizden yararlanarak hemen arabanızı satmak için bizden teklif isteyebilirsiniz.