Araba Alım Satım İçin Doğru Satış Kanalı Arabanakit.com

Aracınızı  hemen fiyatlandırıyoruz.  Sadece 30 dakika gibi bir sürede arabanızı satın alarak, ödemenizi Noter huzurunda anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Araç Satış Formu

  Hemen Teklif İsteyin

  Oto alım satım işlemi yapmak’mı istiyorsunuz ? 2.el Oto’nuzu anında nakit’e çevirmekmi istiyorsunuz? bizler burada sizlere hizmet vermek için bekliyoruz. Türkiye’deki ilk online nakit oto alım sitesi olan firmamız, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için sizlerden gelecek olan çağrılara anında Online cevap vermek için beklemekte. Araba satmak için artık beklemenize ve uğraşmanıza gerek kalmadı. Sadece 30 dakikada oto alım satım işlemlerinizi  gerçekleştiriyor ödemenizi anında yapıyoruz.

  Bizler sizlere burda araba alım satım sürecini kurumsal firma güvencesi altında resmi usullere uygun olarak gerçekleştiriyoruz. İşlemler oldukça basit ve kolay üstelik ödemelerimiz anında nakit. Sizler satmak istediğiniz ikinci el aracınızı bize sadece bir kaç dakikanızı ayırarak bilgilerini gönderiyorsunuz. Bizlerde  sizlere Nakit alım teklifi yapıyoruz. Teklifimiz kabul etmeniz halinde bulunduğunuz İl, ilçe farketmeksizin gelerek aracınıza olduğu yerde ücretsiz ekspertiz yapıyoruz.

  Oto Alım Satım Aracıma Nasıl Ekspertiz Yapıyorsunuz ?

  1.) İlk olarak bize gönderdiğiniz bilgilere bakarak aracınızın kaporta, boya, km, hasar kaydı, motor ve yürüyen aksam kontrolllerini yapıyoruz.

  2.) Online sorgulamalar yaparak, aracınızın üzerine banka veya yasal başka bir sebebten dolayı hak mahrumiyeti varmı yokmu bunları tespit ediyoruz. Bu hak mahrumiyetlerinden ötürü oto alım satım işlemleriniz yapılamamaktadır.

  3.) Aracınızın evraksal satışa engel bir durumu varmı bunları kontrol ediyoruz.

  4.) Sistemsel anlamda satış yapılmasına engel durumu varmı bunları kontrol ediyoruz.

   Oto Alım Satım İşlemleri Noter’demi Yapılıyor ?

  Oto alım satım işlemlerimiz sadece noter üzerinden yapılmaktadır. Ruhsat sahibi veya vekil’i olmak gerekmektedir. Noter satışa engel yoktur onayı vermesinin hemen ardından ödemeniz gerçekleşir. Ödemenizi isterseniz el’den Nakit, isterseniz banka yolu ile ile havale veya eft yapılarak hesabınıza gönderiyoruz. Siz paranızı teslim aldıktan sonra noter’den aracın devrini üzerimize alıyoruz. Kesinlikle ödeme yapmadan işlem yapmıyoruz. Dilerseniz aracınızı kendiniz’de satabilirisiniz. Herhangi bir mahrumiyet oluşmaması açısından, paranızı almadan aracınızın satış işlemlerini lütfen yapmayın. Aracınızın satışını verdikten sonra herhangi bir hak taleb etmeniz oldukça güç olacaktır bilginize.

  Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

  ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  <

  Satın Aldığımız Markalar