Oto alım satım işlemi yapmak’mı istiyorsunuz ? 2.el Oto’nuzu anında nakit’e çevirmekmi istiyorsunuz? bizler burada sizlere hizmet vermek için bekliyoruz. Türkiye’deki ilk online nakit oto alım sitesi olan firmamız, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için sizlerden gelecek olan çağrılara anında Online cevap vermek için beklemekte. Araba satmak için artık beklemenize ve uğraşmanıza gerek kalmadı. Sadece 30 dakikada oto alım satım işlemlerinizi  gerçekleştiriyor ödemenizi anında yapıyoruz

Teklif İste

Doğrulama
Lütfen Burayı İşaretleyin

 

Bizler sizlere burda araba alım satım sürecini kurumsal firma güvencesi altında resmi usullere uygun olarak gerçekleştiriyoruz. İşlemler oldukça basit ve kolay üstelik ödemelerimiz anında nakit. Sizler satmak istediğiniz ikinci el aracınızı bize sadece bir kaç dakikanızı ayırarak bilgilerini gönderiyorsunuz. Bizlerde  sizlere Nakit alım teklifi yapıyoruz. Teklifimiz kabul etmeniz halinde bulunduğunuz İl, ilçe farketmeksizin gelerek aracınıza olduğu yerde ücretsiz ekspertiz yapıyoruz.

Oto Alım Satım Aracıma Nasıl Ekspertiz Yapıyorsunuz ?

1.) İlk olarak bize gönderdiğiniz bilgilere bakarak aracınızın kaporta, boya, km, hasar kaydı, motor ve yürüyen aksam kontrolllerini yapıyoruz.

2.) Online sorgulamalar yaparak, aracınızın üzerine banka veya yasal başka bir sebebten dolayı hak mahrumiyeti varmı yokmu bunları tespit ediyoruz. Bu hak mahrumiyetlerinden ötürü oto alım satım işlemleriniz yapılamamaktadır.

3.) Aracınızın evraksal satışa engel bir durumu varmı bunları kontrol ediyoruz.

4.) Sistemsel anlamda satış yapılmasına engel durumu varmı bunları kontrol ediyoruz.

 Oto Alım Satım İşlemleri Noter’demi Yapılıyor ?

Oto alım satım işlemlerimiz sadece noter üzerinden yapılmaktadır. Ruhsat sahibi veya vekil’i olmak gerekmektedir. Noter satışa engel yoktur onayı vermesinin hemen ardından ödemeniz gerçekleşir. Ödemenizi isterseniz el’den Nakit, isterseniz banka yolu ile ile havale veya eft yapılarak hesabınıza gönderiyoruz. Siz paranızı teslim aldıktan sonra noter’den aracın devrini üzerimize alıyoruz. Kesinlikle ödeme yapmadan işlem yapmıyoruz. Dilerseniz aracınızı kendiniz’de satabilirisiniz. Herhangi bir mahrumiyet oluşmaması açısından, paranızı almadan aracınızın satış işlemlerini lütfen yapmayın. Aracınızın satışını verdikten sonra herhangi bir hak taleb etmeniz oldukça güç olacaktır bilginize.

Mutlu Müşterilerimiz

ArabaNakit.com'a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !
Aracımı satmak için telefon ile iletişime geçtim. Daha sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek aracıma ekspertiz yapıldı ve telefonda konuştuğumuz fiyata anlaştık. Üsküdar 20. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Hızlı ve güvenilir hizmet için teşekkürler ArabaNakit.com

Gençay Üçok

İSTANBUL

Toyota aracımı satmak için iletişime geçtim. Eşimle beraber ekspertize gittik ve kısa bir pazarlığın ardından fiyatta anlaştık. Gerekli kontrollerin ardından Kadıköy 11. Noter'e gittik. Noter'de paramı tamamen NAKİT teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Hizmetten memnun kaldık tekrar görüşmek üzere.

Tuğçe Yeşilada Bhortakke

ANKARA

2011 Model Nissan Qashqai aracim icin teklif istedim. Sifir arac alacigim bayinin 4 bin tl ustu fiyat teklifi verdiler ve aracimi hemen Nakit odeyerek 30 Dakika icinde Nakit para ödeyerek satin aldilar. Kendilerine tesekkur eder iyi calismalar dilerim

Haluk Bey

İZMİR

Peugeot aracım için WhatsApp aracılığı ile teklif istedim. Teklifi kabul ettikten sonra ücretsiz ekspertiz için buluştuk ve anlaşma sağladık. Aracımın kredisi devam ediyordu kapama yapıldı ve hemen ardından Kadıköy 31. Noter'de satış işlemlerini gerçekleştirdik. Bu kadar hızlı araba satabileceğimi düşünmemiştim çok teşekkürler.

Bülent İrtegün

İZMİR

Opel aracım için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Ekspertiz için buluştuk ve Beyoğlu 13. noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra satışı verdim. Hızlı ve güvenli hizmet için Menderes bey'e teşekkür eder iş hayatında başarılar dilerim.

İlknur Ay

İSTANBUL

Peugeot satışı için WhatsApp aracılığı ile iletişime geçtim. Verilen teklifi kabul ettikten sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek ücretsiz ekspertiz yapıldıktan sonra anlaşmaya vardık. Kadıköy 31. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımın satışını verdim. 30 Dakika'da aracımı sattım teşekkürler

Ender Süslü

İSTANBUL

Aracımı satmak için iletişime geçtim. Randevu saatinde buluştuktan sonra Beyoğlu 13. Noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra aracımın satışını yaptık. Bütün bu işlemler 30 dakika bile sürmedi. Hızlı ve güvenli hizmet için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Serkan Yazıcı

İSTANBUL

2.el Opel aracımı satmak için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Menderes bey hemen geri dönüş yaptı ve aracım için teklif verdi. Anlaşma sağladıktan sonra kuyubaşındaki servislerine gittim. Ekspertiz yapıldı ve daha sonra notere aracın satışı için gittik. Noter'de param banka hesabıma transfer yapıldıktan sonra imzamı attım. Hızlı güvenli ve samimi davranışlarından ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Salih Doğu

İSTANBUL

Renault marka aracımın satışı için buluştuk. İlk etapta verilan rakam bana düşük geldi. Daha sonra sıkı bir pazarlık yaparak Menderes bey'le anlaşmaya varabildik. Cidden 30 dakika'da tüm işlemlerimiz halloldu ve paramı noter'de banka yolu ile teslim aldım. Kendilerine teşekkür eder çalışma hayatında arabanakit.com'a başarılar dilerim.

Ersan İşler

İSTANBUL

Mercedes marka aracım için kredi kapaması yapılarak satışını yapmış olduk. İlgi ve alaklarından ötürü çok teşekkür ederim.

Handan Tezkanlı

İZMİR

Hızlı ve güvenli şekilde aracımı sattım ve ödememi noter'de banka yolu ile teslim aldım. Güvenilir ve hızlı hizmet için teşekkürler arabanakit.com/

Oya Emiroğlu

İSTANBUL

2.el Renault marka aracıma evimin önünde bakılıp hali hazır durumu ile satın aldıkları için kendilerine teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

Leyla Işıltan

İSTANBUL

Aracımın kredi borcu kapatıldı ve son 3 mtv'sini ödeyerek satın aldıkları için arabanakit.com'a çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Aydan Albayrak

İSTANBUL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir