Araba ilanı vermek için bir çok araba satış sitesi bulunmakta. Fakat bunları bir çoğu ciddi anlamda pahalı olmakla beraber, aracınızın ne zaman satılacağı hakkında bilgi vermemektedir. Aracınızı satmak için ilan verirken bir çok konuya dikkat etmeniz gerekmektedir. Arabanızın üm özelliklerini eksiksiz girmeniz ve aynı zamanda detaylı akıcı bir dil kullanarak açıklama yapmanız gerekmektedir. Bu arada aracınızın doğru açılarda olduğu gibi resim çekmeyide unutmayınız.

Yukarıda anlattıklarımızın bir çoğunu yaptıktan sonra aracınızı satmak için ilan verdiniz demektir. Şimdi telefon çalmasını bekleyebilirsiniz. Gece 24.00′ da bazende sabah saat 7.00’da aracınız hakkında bilgi alabilirmiyiz kaza boya değişen varmı en son kaça biter diye arayanlarda mutlaka olacaktır. Birde bayansanız sadece sizinle iletişime geçmek için rahatsız etmek isteyenler mutlaka olacaktır.

Arayan kişilerin biri ile anlaştınız ve aracınızı göremeye geldiler. Daha sonra ustasına aracını baktırmak için sanayiye gitmek isteyecektir veya eskpertiz noktasına. Tabi bu işlemleri yaptırabilmek için iş yerinizden izin almanızda gerekecektir. Daha sonra yeniden pazarlık yapılacak belkide anlaşamayacak ve aracınızı satamayacaksınız. Harcadığınız zaman ve enerjiniz boşa gidecek. He birde yeni almak istediğiniz araca kapora verdiniz ve almak istediyorsunuz ve aracınızıda satamıyorsunuz. Böyle fazla değil 3 defa aynı şeyi yaptığını düşünün ne kadar sıkıcı bir durum değilmi ? Birde bayan olduğunuzu düşünün ? Araba ilanı vererek araç satmak sizin için doğru ve uygun seçenek olmayabilir.

Birde şöyle düşünün aracınızı acil satmak istiyorsunuz, acil bir müşkülünüz var Nakit paraya sıkıştınız ilk olarak araç satma seçeneğini düşünebilirsiniz. Bu durumda yukarada anlattığımız gibi ilan vermek doğru bir seçenek değil. Peki bu durumda ne yapabilirsiniz ? Galerilere gidip tek tek dolaşmaya vaktinizde yok.! Bizler burada sizlere 30 dakika’da araba Nakit alım hizmeti sunuyor olacağız.

Araba Nakit’e Araba İlanı Vermeden Aracınızı Satın.!

Aracımı acilen satmak istiyorum dediğinizde sizi uğraştırmadan kurumsal firma güvencesi altında aracınızı satın alıyoruz. Aracınızı satın alırken ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor size ortalama bir nakit alım teklifi sunuyoruz. Araç alım hakkında paylaşmış olduğumuz linkleri inceleyebilirsiniz. https://arabanakit.com/sikca-sorulanlar/ ve https://arabanakit.com/nasil-calisiriz/

Aracınızın vergi borcu var veya taşıt kredisi var ve satmanıza engel olmakta fakat sizin maddi durumunuz müsait değil. İşte bizler burada sizleri bu gibi durumlardan kurtarmak için hizmet veriyoruız. Kredili aracınızın satışı için https://arabanakit.com/kredili-oto-satisi/ sayfamıza göz atabilirsiniz. Sizde şimdi 2.el arabanızı ilan sitelerine ilan vermeden satmak için bize ulaşabilir 30 dakika’da satabilir ve hemen Nakit paranızı alabilirsiniz.

Mutlu Müşterilerimiz

ArabaNakit.com'a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !
Aracımı satmak için telefon ile iletişime geçtim. Daha sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek aracıma ekspertiz yapıldı ve telefonda konuştuğumuz fiyata anlaştık. Üsküdar 20. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Hızlı ve güvenilir hizmet için teşekkürler ArabaNakit.com

Gençay Üçok

İSTANBUL

Toyota aracımı satmak için iletişime geçtim. Eşimle beraber ekspertize gittik ve kısa bir pazarlığın ardından fiyatta anlaştık. Gerekli kontrollerin ardından Kadıköy 11. Noter'e gittik. Noter'de paramı tamamen NAKİT teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Hizmetten memnun kaldık tekrar görüşmek üzere.

Tuğçe Yeşilada Bhortakke

ANKARA

2011 Model Nissan Qashqai aracim icin teklif istedim. Sifir arac alacigim bayinin 4 bin tl ustu fiyat teklifi verdiler ve aracimi hemen Nakit odeyerek 30 Dakika icinde Nakit para ödeyerek satin aldilar. Kendilerine tesekkur eder iyi calismalar dilerim

Haluk Bey

İZMİR

Peugeot aracım için WhatsApp aracılığı ile teklif istedim. Teklifi kabul ettikten sonra ücretsiz ekspertiz için buluştuk ve anlaşma sağladık. Aracımın kredisi devam ediyordu kapama yapıldı ve hemen ardından Kadıköy 31. Noter'de satış işlemlerini gerçekleştirdik. Bu kadar hızlı araba satabileceğimi düşünmemiştim çok teşekkürler.

Bülent İrtegün

İZMİR

Opel aracım için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Ekspertiz için buluştuk ve Beyoğlu 13. noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra satışı verdim. Hızlı ve güvenli hizmet için Menderes bey'e teşekkür eder iş hayatında başarılar dilerim.

İlknur Ay

İSTANBUL

Peugeot satışı için WhatsApp aracılığı ile iletişime geçtim. Verilen teklifi kabul ettikten sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek ücretsiz ekspertiz yapıldıktan sonra anlaşmaya vardık. Kadıköy 31. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımın satışını verdim. 30 Dakika'da aracımı sattım teşekkürler

Ender Süslü

İSTANBUL

Aracımı satmak için iletişime geçtim. Randevu saatinde buluştuktan sonra Beyoğlu 13. Noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra aracımın satışını yaptık. Bütün bu işlemler 30 dakika bile sürmedi. Hızlı ve güvenli hizmet için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Serkan Yazıcı

İSTANBUL

2.el Opel aracımı satmak için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Menderes bey hemen geri dönüş yaptı ve aracım için teklif verdi. Anlaşma sağladıktan sonra kuyubaşındaki servislerine gittim. Ekspertiz yapıldı ve daha sonra notere aracın satışı için gittik. Noter'de param banka hesabıma transfer yapıldıktan sonra imzamı attım. Hızlı güvenli ve samimi davranışlarından ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Salih Doğu

İSTANBUL

Renault marka aracımın satışı için buluştuk. İlk etapta verilan rakam bana düşük geldi. Daha sonra sıkı bir pazarlık yaparak Menderes bey'le anlaşmaya varabildik. Cidden 30 dakika'da tüm işlemlerimiz halloldu ve paramı noter'de banka yolu ile teslim aldım. Kendilerine teşekkür eder çalışma hayatında arabanakit.com'a başarılar dilerim.

Ersan İşler

İSTANBUL

Mercedes marka aracım için kredi kapaması yapılarak satışını yapmış olduk. İlgi ve alaklarından ötürü çok teşekkür ederim.

Handan Tezkanlı

İZMİR

Hızlı ve güvenli şekilde aracımı sattım ve ödememi noter'de banka yolu ile teslim aldım. Güvenilir ve hızlı hizmet için teşekkürler arabanakit.com/

Oya Emiroğlu

İSTANBUL

2.el Renault marka aracıma evimin önünde bakılıp hali hazır durumu ile satın aldıkları için kendilerine teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

Leyla Işıltan

İSTANBUL

Aracımın kredi borcu kapatıldı ve son 3 mtv'sini ödeyerek satın aldıkları için arabanakit.com'a çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Aydan Albayrak

İSTANBUL

Teklif İste

Doğrulama
Lütfen Burayı İşaretleyin