İkinci el Araba İlanı Ver, Aracını Anında Sat Ödemeni Nakit Al !

Aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırıyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda sadece 30 dakika gibi bir sürede arabanızı satın alarak, ödemenizi Noter huzurunda anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Araç Satış Formu

  Hemen Teklif İsteyin


  Araba ilanı vermek için bir çok araba satış sitesi bulunmakta. Fakat bunları bir çoğu ciddi anlamda pahalı olmakla beraber, aracınızın ne zaman satılacağı hakkında bilgi vermemektedir. Aracınızı satmak için ilan verirken bir çok konuya dikkat etmeniz gerekmektedir. Arabanızın üm özelliklerini eksiksiz girmeniz ve aynı zamanda detaylı akıcı bir dil kullanarak açıklama yapmanız gerekmektedir. Bu arada aracınızın doğru açılarda olduğu gibi resim çekmeyide unutmayınız.

  Yukarıda anlattıklarımızın bir çoğunu yaptıktan sonra aracınızı satmak için ilan verdiniz demektir. Şimdi telefon çalmasını bekleyebilirsiniz. Gece 24.00′ da bazende sabah saat 7.00’da aracınız hakkında bilgi alabilirmiyiz kaza boya değişen varmı en son kaça biter diye arayanlarda mutlaka olacaktır. Birde bayansanız sadece sizinle iletişime geçmek için rahatsız etmek isteyenler mutlaka olacaktır.

  Arayan kişilerin biri ile anlaştınız ve aracınızı göremeye geldiler. Daha sonra ustasına aracını baktırmak için sanayiye gitmek isteyecektir veya eskpertiz noktasına. Tabi bu işlemleri yaptırabilmek için iş yerinizden izin almanızda gerekecektir. Daha sonra yeniden pazarlık yapılacak belkide anlaşamayacak ve aracınızı satamayacaksınız. Harcadığınız zaman ve enerjiniz boşa gidecek. He birde yeni almak istediğiniz araca kapora verdiniz ve almak istediyorsunuz ve aracınızıda satamıyorsunuz. Böyle fazla değil 3 defa aynı şeyi yaptığını düşünün ne kadar sıkıcı bir durum değilmi ? Birde bayan olduğunuzu düşünün ? Araba ilanı vererek araç satmak sizin için doğru ve uygun seçenek olmayabilir.

  Birde şöyle düşünün aracınızı acil satmak istiyorsunuz, acil bir müşkülünüz var Nakit paraya sıkıştınız ilk olarak araç satma seçeneğini düşünebilirsiniz. Bu durumda yukarada anlattığımız gibi ilan vermek doğru bir seçenek değil. Peki bu durumda ne yapabilirsiniz ? Galerilere gidip tek tek dolaşmaya vaktinizde yok.! Bizler burada sizlere 30 dakika’da araba Nakit alım hizmeti sunuyor olacağız.

  Araba Nakit’e Araba İlanı Vermeden Aracınızı Satın.!

  Aracımı acilen satmak istiyorum dediğinizde sizi uğraştırmadan kurumsal firma güvencesi altında aracınızı satın alıyoruz. Aracınızı satın alırken ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor size ortalama bir nakit alım teklifi sunuyoruz. Araç alım hakkında paylaşmış olduğumuz linkleri inceleyebilirsiniz ;

  Sıkça Sorulan Sorular ve Nasıl Çalışırız ?  Bağlantılarından detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Aracınızın vergi borcu var veya taşıt kredisi var ve satmanıza engel olmakta fakat sizin maddi durumunuz müsait değil. İşte bizler burada sizleri bu gibi durumlardan kurtarmak için hizmet veriyoruız. Kredili aracınızın satışı için Kredili Oto Satışı sayfamıza göz atabilirsiniz. Sizde şimdi 2.el arabanızı ilan sitelerine ilan vermeden satmak için bize ulaşabilir 30 dakika’da satabilir ve hemen Nakit paranızı alabilirsiniz.

  Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

  ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

  Satın Aldığımız Markalar