Hasarlı Aracımı Satmak İstiyorum

Hasarlı aracımı satmak istiyorum yada hasarlı araba alan firmalar neresi diyen araç sahipleri için muhteşem araç alım çözümleri hazırladık. Özellikle maddi durumdan dolayı hasarlı araç satmak isteyenler için çok faydalı bir hizmet olduğunu düşünüyoruz. Hasarlı araç satmak isteyenler için hizmetimizin detaylarından bahsedelim.

Hasarlı Araç Alımı Nasıl Yapıyoruz ?

Hasarlı aracınızı satmak isteyenler ilk olarak aşşağıdaki WhatsApp butonuna tıklayarak ulaşmanızı rica ediyoruz. Daha sonra bize hasarlı aracınızın marka model km ve hasarlı resimlerini göndermenizi sizden talep ediyoruz. Size önden bir Nakit alım teklifi veriyoruz. Daha sonra aracı görüp ekspertiz yaparak gerçek alım bedelini sizlere iletiyoruz. Daha sonra teklifimiz kabul ederseniz Nakit ödeme yaparak hasarlı aracınızı noter’de satın alıyoruz.  30 dakika içinde hasarlı aracınızı satın almayı hedefliyoruz.

Hasarlı Aracınızı Nasıl Fiyatlandırıyoruz ?

Bize göndermiş  resimler üzerinden yorum yaparak ortalama bir nakit alım teklifi hazırlıyoruz. Hasarlı aracınızın değişmesi gereken parçaları tespit ediyoruz. Daha sonra kaporta boya varsa mekanik işçilikleri gibi masraflarıda hesaplıyoruz.  Tüm bu hesaplamaları yaptıktan sonra sizlere uygun bir alım teklifi veriyoruz. Hasarlı aracınızı için alım teklifi hazırlarken hakkaniyet çerçevesinde teklifler vermeye çalışıyoruz. Aklınıza takılan her türlü soru ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamandak kredili hasarlı araç satışı yada rehinli hasarlı araçlarınızda Nakit alım teklifi vermekteyiz.

Türkiyemizde asrın felaketinde depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Deprem bölgesinde Gaziantep, Hatay, Antakya, Malatya, Mersin, Diyarbakır, Kayseri, Kahramanmaraş, Adana, Osmaniye, Şanlıfurfa illerimizde hasarlı aracını satmak isteyen araç sahiplerine Nakit alım teklifi verebiliyoruz. Sizde deprem bölgesinde hasarlı aracınız varsa hemen şimdi Nakit paraya hasarlı hali ile satın alabilmekteyiz. Şimdi aşşağıdaki formu doldurabilir veya WhatsApp butonuna tıklayarak hemen bize ulaşabilirsiniz.

HEMEN TEKLİF İSTEYİN

30 Dakika’da Arabanızı Bulunduğunuz Yerde Satabilir, Ödemenizi Anında Noter’de Nakit Alabilirsiniz!
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field
Select an option
Select an option
Select an option
Fill out this field
Fill out this field

Diğer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed