Nakit Alım Teklifi İste

Aracınızın .Boya, değişen, hasar kaydı, güncel KM bilgilerinizi bize gönderin.

Hemen Fiyatlandırma

Bize gönderdiğiniz bilgilere göre hemen size ön nakit alım teklifi verelim. Teklifimizi kabul edersiniz ücretsiz ekspertiz için randevu oluşturuyoruz.

Satın Alma ve Nakit Ödeme

Önceki aşamalardan geçtikten sonra Noter’de aracınızı satın alırken hemen ödemenizi Nakit veya Banka yolu ile yapalım

Hasarlı Aracınızı aynı gün Nakit Paraya satın alabiliriz

Hasarlı aracınızı hali hazır durumda sadece 30 dakika’da satın alarak anından Nakit ödeme yapıyoruz. Satmak istediğiniz aracın hasar durumuna göre fiyatlandırma yapıyoruz. Araç ayrıca kredili, rehinli, hacizli veya engelli aracı olabilir. Satışa engel olabilecek tüm sorunları ortadan kaldırıp aracınızı hemen satın alıyoruz. Şimdi Harika bir nakit alım teklifi almak için formu doldur veya WhatsApp butonuna tıklayarak Online bir teklif AL!

HEMEN TEKLİF İSTEYİN

30 Dakika’da Arabanızı Bulunduğunuz Yerde Satabilir, Ödemenizi Anında Noter’de Nakit Alabilirsiniz!
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field
Select an option
Select an option
Select an option
Fill out this field
Fill out this field

Hasarlı Araç Alan Firma arabaNakit.com

Türkiye’nin neresinden olursanız olun hasarlı veya kazalı aracınızı aynı gün satın almaktayız. Kazalı araba alan firma neresi  diyorsanız, kurumsal firma şemsiyesi altında hızlı ve güvenilir şekilde anında aracınızı satabilirsiniz. Hasarlı aracınızı satmak için bize aracın güncel durumunu resim & video olacak şekilde WhatsApp butonuna tıklayarak hemen gönderebilirsiniz. Ön değerlendirme sonrası size anında ön alım teklifi sunacağız. Teklifimizi kabul ederseniz aracı bulunduğu yerde gelip satın alacağız. Hasarlı aracınızı hali hazır durumu ile satın almaktayız. Daha sonraki süreçte her hangi bir sebepten dolayı geri dönüş yapmayacağız. Aracın bulunduğu şartlarda görerek hali hazır durumu ile satın alıyoruz. Satın almadan önce satışa engel olacak durumları varsa ( kredi, rehin, haciz  Vb ) durumlar gibi bunlarıda ortadan kaldırarak hasarlı aracınızı satmanıza olanak sağlayacağız. Hasarlı aracınızı aynı gün Nakit para ödeyerek satın almamız sizlere bir çok avantaj sağlamaktadır. Örneğin Zamandan tasarruf, internetten ilan vermek ve alıcı beklemek,  bu süreçlerin hiç birini yaşamadan hasarlı aracınızı anında satabilirsiniz.

Hasarlı araç alımlarımızda bazı kritlerlerimiz olmaktadır.

Hasarlı aracın satışı için bizden hemen şimdi teklif alabilirsiniz. 2010 model ve 200 bin km’yi aşmamış kazalı  araçları almayı tercih ediyoruz. Bazı durumlarda bu kriterleri esneterek alt model ve kilometrelerdeki kazalı araçlarada Nakit alım teklifi veriyoruz. Türkiye’nin tüm illerine hasarlı araç alım hizmeti vermekteyiz.

İlan siteleri üzerinden veya sanayilerde kazalı aracınızı satmak için zaman harcamayın. Arabanakit.com sadece 30 dakika içinde hasarlı aracınızı satın alarak sizlere anında Nakit ödeme yapmaktadır. Ayrıca size sağlamış olduğumuz bir çok avantajdanda faydalanmış olacaksınız. Özellikle deprem bölgesindeki Gaziantep, Malatya, Adana, Mersin, Hatay, Antakya, Şanlıurfa, Diyarbakır, Osmaniye illerimizdeki deprem hasarlı araç sahiplerine alım teklifi verebilmekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

Maksimum Hızda Araba Alım

Arabanızı hızlı ve güvenli şekilde hemen satın alıyoruz. Bugün git yarın gel veya arabanın satışı ver para 1 gün sonra hesabınıza geçer gibi söylemler ve uygulamalar bizde kesinlikle yoktur! Noter’de ödemeyi hemen nakit yapar arabanızı satın alırız!

Bize Araç Satmak Çok Kolay

Arabanızı olduğu gibi hali hazır durumu ile satın alırız. Satın alırken aracınızın kontrollerini yaparak gerçek ekspertiz durumunu size söyleriz. Satışına engel olabilecek tüm problemleri ortadan kaldırırız. Siz aracınızı satmak isteyin gerisini bize bırakın !

Her AN Çözüm Üretiyoruz

Aracınızı satmak istediğinizde size en uygun şartları hazırlamaya çalışıyoruz. Vakit sorununuz var ise bulunduğunuz yere geliyoruz, Aracınızı bulunduğu yerde ekspertiz yapıyor ve hemen fiyatlandırıp satın alıyoruz.

Araba Alım Sürecimizle Hayatınızı Kolaylaştırıyoruz

Aracınızın gerçek değerini belirlemek için uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen detaylı değerleme ile aracınızın en doğru fiyatını bulun.

Hızlı İşlemler

Aracınızı satışa çıkardığınızda, satış sürecini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yönetiyoruz.

checkÜcretsiz Ekspertiz
checkFiyat Belirleme
checkSatışa Hazır Hale Getirme
checkMtv, Trafik Cezası, Kredi Kapaması
check30 Dakika’da Nakit Ödeme

Hızlı Devir Süreci

Soruları yanıtlamaktan, randevuları düzenlemeye kadar olan süreçte size destek oluyoruz.

checkEvrak Takibi
checkSatın Alma Süreç Yönetimi
checkNoter Devir Süreci
checkÜcretsiz Danışmanlık
checkHızlı İşlemler

Hızlı Ödeme

Hızlı ödeme yöntemlerimizle anında Nakit paraya ulaşabileceksiniz.

checkHavale & Eft & Nakit Ödeme
checkHızlı Satın alma
checkHemen Nakit
checkMaksimum Hız Minumum Risk
checkZamandan Tasaruf