Hasarlı Aracınızı Hemen Satın, Anında Nakdinizi Alın!

Hasarlı aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırıyor, Teklifimizi kabul edersiniz sadece 30 dakika’da  satın alıyoruz!

1

Nakit Alım Teklifi İste

Aracınızın hasarlı resimlerini ve videolarını WhatsApp üzerinden bize gönderin.

2

Hemen Fiyatlandırma

Bize gönderdiğiniz bilgilere göre hemen size ön nakit alım teklifi verelim. Teklifimizi kabul edersiniz ücretsiz ekspertiz için randevu oluşturuyoruz.

3

Satın Alma ve Nakit Ödeme

Önceki aşamalardan geçtikten sonra Noter'de aracınızı satın alırken hemen ödemenizi Nakit veya Banka yolu ile yapalım

Araç Satış Formu

  Hemen Teklif İsteyin

  Hizmetlerimiz

  Maksimum Hızda Araba Alım

  Hasarlı arabanızı hızlı ve güvenli şekilde hemen satın alıyoruz. Bugün git yarın gel veya arabanın satışı ver para 1 gün sonra hesabınıza geçer gibi söylemler ve uygulamalar bizde kesinlikle yoktur! Noter’de ödemeyi hemen nakit yaparız!

  Bize Araç Satmak Çok Kolay

  Kazalı arabanızı olduğu gibi hali hazır durumu ile satın alırız.  Aracınızın satışına engel olabilecek tüm problemleri ortadan kaldırırız.Hasarlı aracınızı satmak isteyin gerisini bize bırakın !

  Sorun Değil Çözüm Üretiyoruz

  Hasarlı aracınızı satmak istediğinizde hızlı ve güvenli şekilde sizlere alım hizmeti veriyoruz. Aracı bulunduğu yerden hemen satın alarak, paranızı anında Nakit ödüyoruz.

  Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

  ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

  İster Hemen Araç Satış Formunu Doldur

  Araç Satış Formu

  İster Sadece Telefon Numaranızı Bırakın

  Biz Sizi Arayalım

  Hasarlı Araç Alan Firma arabaNakit.com

  Türkiye’nin neresinden olursanız olun hasarlı veya kazalı aracınızı aynı gün satın almaktayız. Kazalı araba alan firma neresi  diyorsanız, kurumsal firma şemsiyesi altında hızlı ve güvenilir şekilde anında aracınızı satabilirsiniz. Hasarlı aracınızı satmak için bize aracın güncel durumunu resim & video olacak şekilde WhatsApp butonuna tıklayarak hemen gönderebilirsiniz. Ön değerlendirme sonrası size anında ön alım teklifi sunacağız. Teklifimizi kabul ederseniz aracı bulunduğu yerde gelip satın alacağız. Hasarlı aracınızı hali hazır durumu ile satın almaktayız. Daha sonraki süreçte her hangi bir sebepten dolayı geri dönüş yapmayacağız. Aracın bulunduğu şartlarda görerek hali hazır durumu ile satın alıyoruz. Satın almadan önce satışa engel olacak durumları varsa ( kredi, rehin, haciz  Vb ) durumlar gibi bunlarıda ortadan kaldırarak hasarlı aracınızı satmanıza olanak sağlayacağız. Hasarlı aracınızı aynı gün Nakit para ödeyerek satın almamız sizlere bir çok avantaj sağlamaktadır. Örneğin Zamandan tasarruf, internetten ilan vermek ve alıcı beklemek,  bu süreçlerin hiç birini yaşamadan hasarlı aracınızı anında satabilirsiniz.

  Hasarlı araç alımlarımızda bazı kritlerlerimiz olmaktadır.

  Hasarlı aracın satışı için bizden hemen şimdi teklif alabilirsiniz. 2010 model ve 200 bin km’yi aşmamış kazalı  araçları almayı tercih ediyoruz. Bazı durumlarda bu kriterleri esneterek alt model ve kilometrelerdeki kazalı araçlarada Nakit alım teklifi veriyoruz. Türkiye’nin tüm illerine hasarlı araç alım hizmeti vermekteyiz.

  İlan siteleri üzerinden veya sanayilerde kazalı aracınızı satmak için zaman harcamayın. Arabanakit.com sadece 30 dakika içinde hasarlı aracınızı satın alarak sizlere anında Nakit ödeme yapmaktadır. Ayrıca size sağlamış olduğumuz bir çok avantajdanda faydalanmış olacaksınız. Özellikle deprem bölgesindeki Gaziantep, Malatya, Adana, Mersin, Hatay, Antakya, Şanlıurfa, Diyarbakır, Osmaniye illerimizdeki deprem hasarlı araç sahiplerine alım teklifi verebilmekteyiz.

  Satın Aldığımız Markalar