Otomotiv Sektöründeki 20 Yıllık Deneyimimizle Sizlere İnteraktif Alanda Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz. Arabanakit.com Yaklaşık 2011 Yılından beri internet üzerinden sizlere Online araba satın alma hizmeti vermektedir. Merkezimiz İstanbul’da olup tüm Türkiye’den Araba alımı Yapmaktayız.

Bizim firma olarak anlayışımız müşterilerimize güvenilir araç satış deneyimi yaşatmak ve tüm riskleri sıfıra indirirerek ortadan kaldırmak. Firmamızın kurusu olan Menderes Uluocak aklınıza takılan her türlü soru ve görüşlerinize cevap vermektedir.

Başta haberler.com ve diğer haber kanallarında adından bahsedilmekte olup, Cevapla.tv‘de 2,el otomotiv sektörü hakkında Uzman olarak görüşlerine başvurulmaktadır.

Türkiye’deki internet üzerinden ilk araba alım hizmetini biz sağlamaya başladık. Şuanda bu sektörde 10’dan fazla firma bulunmakta ve bir çoğu bizden esinlenmektedir. Bu anlamda sektöre yön veren pozisyonda olmaktan ve Türkiye’de araba alım sürecini daha profosyonel bir zemin üzerine oturtabilmekten mutluluk duymaktayız.

Şimdiye kadar 2.500 üzerinden ikinci el otomativ sektörü ile alakalı soru yanıtlama başarısı güsterdik ve araç sahiplerini ücretsiz danışmanlık hizmeti yine arabanakit.com üzerinden sağladık. Bu ve bunun gibi daha bir çok hizmetimiz bize gösterdiğiniz ilginin sadece küçük bir karşılığı.

Her geçen gün otomotiv sektörü ile alakalı araç sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırabilecek hizmetler üretip hayata geçiriyoruz.

Temel prensibimiz güvenilir ve çözüm odaklı olmak. Müşterilerimize şeffaf araç alım satım sürecini anlatmak ve en iyi en hızlı ve güvenli şekilde araba alım sürecini tamamlamak.

Araç Alım Sürecimiz Hakkında Merak Ettiklerinize alttaki Butonlardan ulaşabilirsiniz