Arabanakit.com’a Hoşgeldiniz!

Biz Kimiz ?

Otomotiv Sektöründeki 20 Yıllık Deneyimimizle Sizlere İnteraktif Alanda Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz. Arabanakit.com Yaklaşık 2011 Yılından beri internet üzerinden sizlere Online araba satın alma hizmeti vermektedir. Merkezimiz İstanbul’da olup tüm Türkiye’den Araba alımı Yapmaktayız.

Misyonumuz

Başta haberler.com ve diğer haber kanallarında adından bahsedilmekte olup, Cevapla.tv‘de 2,el otomotiv sektörü hakkında Uzman olarak görüşlerine başvurulmaktadır.

Türkiye’deki internet üzerinden ilk araba alım hizmetini biz sağlamaya başladık. Şuanda bu sektörde 10’dan fazla firma bulunmakta ve bir çoğu bizden esinlenmektedir. Bu anlamda sektöre yön veren pozisyonda olmaktan ve Türkiye’de araba alım sürecini daha profosyonel bir zemin üzerine oturtabilmekten mutluluk duymaktayız.

Neler Yapıyoruz ?

Otomotiv Sektöründeki 20 Yıllık Deneyimimizle Sizlere İnteraktif Alanda Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz. Arabanakit.com Yaklaşık 2011 Yılından beri internet üzerinden sizlere Online araba satın alma hizmeti vermektedir. Merkezimiz İstanbul’da olup tüm Türkiye’den Araba alımı Yapmaktayız.

Vizyonumuz

Şimdiye kadar 2.500 üzerinden ikinci el otomativ sektörü ile alakalı soru yanıtlama başarısı güsterdik ve araç sahiplerini ücretsiz danışmanlık hizmeti yine arabanakit.com üzerinden sağladık. Bu ve bunun gibi daha bir çok hizmetimiz bize gösterdiğiniz ilginin sadece küçük bir karşılığı.

Her geçen gün otomotiv sektörü ile alakalı araç sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırabilecek hizmetler üretip hayata geçiriyoruz.

Temel prensibimiz güvenilir ve çözüm odaklı olmak. Müşterilerimize şeffaf araç alım satım sürecini anlatmak ve en iyi en hızlı ve güvenli şekilde araba alım sürecini tamamlamak.

Neden Bizi Seçmelisiniz

İkinci el araba alım satım sektröünde güven en önemli konuların başında gelmektedir. Bize araç satan araç sahiplerinin güvenini kazanmayı her zaman başardık. Çünki daha sonra aynı kişiler araba satmak için yine bizi tercih etti. Aynı zamanda bize araba satan araç sahiplerinin bir çoğuna ücretsiz danışmanlık hizmeti verdik

Araba Alırken Her Zaman Güvenilir Ve Adil  Olmaya Çalışıyoruz

Bize araba satmak isteyen araç sahiplerine karşı her zaman hakkaniyetli olmaya çalıştık. Araba satma ve  alma sürecini baştan sona en doğru şekilde anlatmaya çalıştık.

Müşterilerimize Gerçek Değer Rakamlarını Vermeye Çalışıyoruz

İkinci otomotiv sektöründe rakamlarda devamlı değişkenlik olduğu için araç sahiplerine fiyatlandırma yaparken en iyi araçları kullanıyoruz. Kendi geliştirmiş olduğumuz fiyatlama algoritması ve oto galeri, oto bayilerde satılan güncel 2.el araçların fiyatları devamlı bize gelmekte.

Hızlı Satın Alma ve Şeffaflık

Araçlarınızı hızlı şekilde satın alabilmek için tüm araba satın alma sürecini çok iyi biliyoruz. Araç satın alırken tüm işlemleri araç sahibi ile yaparak her detayı tek tek araç sahibi ile paylaşıyoruz. Bu süreci tamamen şaffaflık ve dürüstlük ilkelerimize bağlı kalarak sürdürüyoruz.

20+

Sektör Deneyimi

1200+

Araç Satın Alma

 1200+

Araç Satma

3000+

Memnun Müşteri

Satın Aldığımız Markalar