Filo Araç Satışı İçin Çözüm Ortağınız

Filo Araç Satışı Nedir ?

Şirketlerin veya firmaların toplu halde araçlarını sattığı ve satın aldığı sistemin adına filo araç satışı veya filo araç alımı denmektedir.

Filo araç almak yada satmanın şirket sahiplerine ciddi anlamda maddi olarak getirisi vardır. Çünkü adet sayısı ne kadar fazla olursa, araç bayisinden alından indirim o kadar yüksek olmaktadır

Hemen Teklif İsteyin

Hemen Başla!

Filo araçların satışı için hızlı ve pratik çözümler sunuyoruz. Araçlarınızı Filo olarak sadece 30 dakika’da satın alarak Nakit ödeme yapıyoruz. Şimdi Harika bir nakit alım teklifi almak için formu doldur veya WhatsApp butonuna tıklayarak Online bir teklif AL!

HEMEN TEKLİF İSTEYİN

30 Dakika’da Arabanızı Bulunduğunuz Yerde Satabilir, Ödemenizi Anında Noter’de Nakit Alabilirsiniz!
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field
Select an option
Select an option
Select an option
Fill out this field
Fill out this field

Filo Araç Konusunda Uzman Desteği ArabaNakit.Com’dan

Filo araç satış veya filo araba satışı gibi konularda sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Şirketinize kayıtlı kullanılmış filo araçları satmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Filo araçlarınızı değerinde satın alarak, sizle hızlı ve güvenilir satın alma hizmeti vermekteyiz. Araçlaranızı filo halinde satmak isterseniz bize ulaşıp hemen Nakit alım teklifi isteyebilirsiniz.

Şirketinizde veya firmanızda kullanılmış araçları hali hazır durumu satın alıyoruz. Satın alırken sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Araçlarınızı güncel fiyatlarını çıkarıp sizlere anında Nakit alım ve piyasa fiyatlarını paylaşıyoruz. Bu hizmetlerimizin haricinde filo araçlarınızı satmak istediğinizde sizlere danışmanlık hizmetide veriyoruz.

Sıkça Sorulanlar

Filo araçlarınız hakkında ekspertiz ve diğer bilgileri bizlere e-mail yada whatsApp üzerinden gönderiyorsunuz. Daha sonra gönderdiğiniz bilgilere göre filo araç Nakit alım teklifi yapıyoruz.

Tekifimizi kabul ettikten sonra araçlarınıza ücretsiz ekspertiz yapıyor ve noter’de satış işlemlerinin hemen ardından şirket hesabınıza araçların bedellerini transfer ediyoruz

Tek elden ödeme alıyorsunuz. Araçlarınızın gerçek ekspertiz bilgileriniz Ücretsiz öğreniyorsunuz.

Filo araçlarınızın gerçek piyasa değerini öğreniyorsunuz. Hızlı, Pratik bir süreç yaşıyor ve anında filo araçlarınızı Nakite çevirmiş oluyorsunuz

Toplu Araç Satışı İçin Sizleri Bekliyoruz

Araçlarınızı toptan satmak istediğinizde en iyi rakamları sizler için hazırlamaya çalışıyoruz. Toplu araç satışında dikkat etmeniz gereken tüm resmi noktaları sizlere anlatıyoruz. Araçlarınızı toptan satın alarak sizleri ekstra iş yükünden kurtarıyoruz. 2.el toplu filo araç satışı için lütfen bize çekinmeden ulaşınız.