Filo Araçlarınızı Hemen Nakde Dönüştürün

Filo araçlarınızı hemen fiyatlandıralım anına satın alalım.

Araç Satış Formu

  Hemen Teklif İsteyin

  Filo araç satış veya filo araba satışı gibi konularda sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Şirketinize kayıtlı kullanılmış filo araçları satmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Filo araçlarınızı değerinde satın alarak, sizle hızlı ve güvenilir satın alma hizmeti vermekteyiz. Araçlaranızı filo halinde satmak isterseniz bize ulaşıp hemen Nakit alım teklifi isteyebilirsiniz.

  Filo Araç Satışı Nedir ?

  Şirketlerin veya firmaların toplu halde araçlarını sattığı ve satın aldığı sistemin adına filo araç satışı veya filo araç alımı denmektedir. Filo araç almak yada satmanın şirket sahiplerine ciddi anlamda maddi olarak getirisi vardır. Çünkü adet sayısı ne kadar fazla olursa, araç bayisinden alından indirim o kadar yüksek olmaktadır

   

  Filo Araç Konusunda Uzman Desteği ArabaNakit.Com’dan

  Şirketinizde veya firmanızda kullanılmış araçları hali hazır durumu satın alıyoruz. Satın alırken sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Araçlarınızı güncel fiyatlarını çıkarıp sizlere anında Nakit alım ve piyasa fiyatlarını paylaşıyoruz. Bu hizmetlerimizin haricinde filo araçlarınızı satmak istediğinizde sizlere danışmanlık hizmetide veriyoruz.

  Toplu Araç Satışı İçin Sizleri Bekliyoruz

  Araçlarınızı toptan satmak istediğinizde en iyi rakamları sizler için hazırlamaya çalışıyoruz. Toplu araç satışında dikkat etmeniz gereken tüm resmi noktaları sizlere anlatıyoruz. Araçlarınızı toptan satın alarak sizleri ekstra iş yükünden kurtarıyoruz. 2.el toplu filo araç satışı için lütfen bize çekinmeden ulaşınız.

  Filo Araç Satışı İçin Danışmanlık Hizmeti Veriyoruz

  Bizim haricimizde filo araçlarınızın satışı konusunda sizlere danışmanlık hizmetide vermekteyiz. Danışmanlık hizmetimiz içerisinde şu hizmetler yer almaktadır.

  1.) Araçların Ekpertiz Yapılması

  2.) Piyasa Fiyatlarının Çıkarılması

  3.) Araçların Satılabileceği Rakamın Belirlenmesi

  4.) Noter sürecinde evrak takibi ve Ödeme takibi yapılması gibi hizmetlerimizden  faydalanarakta filo araçlarınızı gerçek değerinden satmanıza olanak sağlıyoruz.

  Dilediğiniz zaman bizim ile iletişime geçebilir ve filo araçlarınız için hemen Nakit alım teklifi isteyebilirsiniz.

  Sıkça Sorulanlar

  Filo Alım Süreciniz Nasıl Oluyor ?

  Filo araçlarınız hakkında ekspertiz ve diğer bilgileri bizlere e-mail yada whatsApp üzerinden gönderiyorsunuz. Daha sonra gönderdiğiniz bilgilere göre filo araç Nakit alım teklifi yapıyoruz. Tekifimizi kabul ettikten sonra araçlarınıza ücretsiz ekspertiz yapıyor ve noter’de satış işlemlerinin hemen ardından şirket hesabınıza araçların bedellerini transfer ediyoruz

  Filo Araç Satışının Size Sağladığı Kolaylıklar Neler ?

  Tek elden ödeme alıyorsunuz. Araçlarınızın gerçek ekspertiz bilgileriniz Ücretsiz öğreniyorsunuz. Filo araçlarınızın gerçek piyasa değerini öğreniyorsunuz. Hızlı, Pratik bir süreç yaşıyor ve anında filo araçlarınızı Nakite çevirmiş oluyorsunuz

  Satın Aldığımız Markalar