Otomotiv Sektörüne Yeni Bir Soluk Fiat 124 Spider

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte otomotiv sektöründeki rekabette hızlandı. Birçok firma var olan araçlarının temelinde yeni araçlara imza atmakta ve araç tutkunlarına sunmaktadır. Günümüz teknolojisinin tüm özelliklerini taşıyan bu araçlar otomotiv sektöründeki rekabetin içerisine hızla girmektedirler. Birçok adından söz ettiren firma teni araçlarını otomotiv fuarlarında tanıtarak görücüye çıkardı. Fiat ise yeni aracı ile tutkunlarının yüzünü güldürdü. Fiat 124 Spider Los Angeles’ta tanıtıldı.

Fiat’ın Yeni Nesil Aracı

Fiat 124 Spider Los Angeles’ta tanıtıldı. 20 Kasımda yapılan otomotiv fuarında tüm gözler Fiat’ın yeni nesil aracındaydı.Otomobil fuarında Fiat’ın açıklamalarına göre markanın geliştirmiş olduğu ilk nesil modelden ipuçlarıtaşıdığı söylendi. Fiat 124 Spider İtalya Torino’daki Fiat tasarım merkezinde geliştirildi. 2016 yazından itibaren de Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da satışa sunulacak.

Fiat 124 Spider’ın Teknik Özellikleri

Tasarımı ile de farklılık yaratan Fiat 124 Spider Fiat’ın en güzel otomobillerinden biri olarak görülüyor. 60’lı yıllardan esintiler taşıyan bu araç 1,4 litrelik turbo motor ile karşınızda. 140 hp güç ve 240 nm tork üreten motorun yanı sıra 6 ileri vitesi bulunan araç manuel vites ile de kullanıma sunulmuş. Ayrıca rahat sürüş keyfi, içinde barındırdığı teknoloji ve İtalyan tasarımı ile birleşen tasarımı ile meraklılarında hayranlık uyandırıyor. Etkileyici sürüş dinamikleri, mükemmel güç-ağırlık oranı, motor gücü, hafif ve kaliteli motor kullanımı, kusursuz tekniği ve kullanım kolaylığı ile tüm gözler Fiat’ın yeni aracının üzerinde. Ayrıca üstü açılır modelin çevik ve sportif görüntüsü dikkat çekiyor.

Fiat 124 Spider’ın Renk Seçenekleri

Fiat 124 Spider Los Angeles’ta tanıtıldı ve renk seçenekleri ile de büyüledi. Siyah, buz beyazı, titan rengi, kristal beyazı, metalik, kırmızı ve gri renkleri bulunan araç iç ve dış dizaynı ile de büyülüyor. Fiat 124 Spider iç kısmı dış kısmı kadar heyecan verici. Araç içerinde ses komutu alan sistem ve üst düzey ses sistemi bulunmaktadır. 7 inç’lik dokunmatik ekran tableti dünyaya bağlanabilir, müzik dinleyebilir, navigasyon olarak kullanabilir, aracı yönlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir