Engelli Aracınızı Satmak İstermisiniz ?

Engelli aracınızı fiyatlandıralım hemen Nakit para ile satın alalım. 

Araç Satış Formu

  Hemen Teklif İsteyin

  Engelli Araç Satışı İçin Pratik Çözümler Burada !

  Engelli araç satışı nasıl yapılır ?, engelli aracımı satmak istiyorum  veya engelli araç alan yerler diye arama yaptığınızda, sizlere engelli araba alım hizmeti verebilecek bir firma olmadığını gördük. Engelli araç sahipleri veya vekillerine Nakit alım hizmeti vermeye firma olarak karar verdik. Engelli yakınları veya bizzat kendileri bizlere araçlarını çok rahat bir şekilde artık satabilecekler.

  Öncelikle şunu belirtelim her birimizin engelli adayı olduğumuzu çok net farkındayız. Bu yüzden sizlerin hayatını kolaylaştırmak adına bir ”engeli” ortadan kaldırarak sizlerin satın almış olduğunuz engelli raporlu veya özürlü raporlu araçlarınızı satın alarak, sizlerin engelli araç satışı sürecini kolaylaştırarak hemen aracınızı Nakit paraya satmanıza olanak sağladık.

  Sıfır km araç almak isteyen engelliler için devletimizin desteği sayesinde ÖTV siz araç alma hakkı vardır. Bu haktan faydalanmak için %90 ve üzerinde engeli veya özürü olması gerekmektedir. Bu araçları satın aldıktan sonra 5 yıl boyunca kullandığınız takdirde 5 yılın sonunda ÖTV ödemesi yapmadan satışını yapabiliyorsunuz. Engelli araç alımı hakkında Ötv ve diğer yasal yükümlülükler, şartlar ve gereklilikler hakkında Resmi kaynak arayanlar için ( http://www.gib.gov.tr/node/87063 ) sayfasına göz atabilir bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Peki bu 5 yıl içerisinde acil Nakit paraya ihtiyacınız oldu o zaman nasıl satacaksınız ? 5 yıl içerisinde satmak isterseniz engelliden engelliye veya özürlüden özürlüye aracınızı ötvsini ödemeden satabilirsiniz. Yada dilerseniz 5 yılı dolmadan engelli aracın satışını yapabilirsiniz.

  Size Sağladığımız Kolaylıklar Neler ?

  Engelli araç satışı normal araç satışına göre çok daha problemli ve bir o kadarda meşakatli bir süreç olduğu bilinmektedir. Bizde bu sorunlu süreci doğru şekilde yönetme konusunda uzman olduğumuzu size bildirmek isteriz. Amacımız sizin güvenli şekilde engelli aracınızı satabilmenizi sağlamak ve bu konuda tecrübelerimizle sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

  • 5 yılı dolmadan engeli aracınızı satmış olacaksınız
  • Ötv kapamasını biz yapacağız
  • Vergi dairesi yazışma sürecini biz yöneteceğiz
  • Trafik tescil işlemlerini biz yapacağız
  • Noter satış süreç yönetimi
  • Kredili Engelli Araç Alımı

  Kısaca engelli araç satışı sürecinde başından sonuna kadar sizlere destek olarak engelli aracınızı kolay ve güvenli şekilde satın alarak hemen Nakit paraya dönüştürüyoruz.

  Engelli Araç Satışı Nasıl Yapılır ?

  Beş yılı dolmadan engelli aracın satılabilmesi için iki seçenek var önünüzde. İlki aracı yine başka bir engelliye satabilirsiniz yada Ötv kapaması yaparak satışını yapabilirsiniz. İşte bizim devreye girdiğimiz nokta tamda burası. Ötv ödeyebilecek durumda olmayan engelli araç sahiplerine, ötv indirimli aracımı satmak istiyorum dediğinizde, Ötv ödemesini sizin adınıza biz yapıyor aracınızı satın alıyoruz. Ötv kapasından kalan tutarı hemen size takdim ederek bu süreci hızlı ve güvenli şekilde geçirmenizi sağlayarak sizlerin engelli araçlarını satın alarak Nakit ihtiyacınızı karşılıyoruz. Engelli araç satışı sürecinde sizinle birlikte işlemleri yapıyoruz ve tüm süreci sizin adınıza biz yönetiyoruz. Bir sonraki engelli araç satmak yada almak istediğinizde bu süreç hakkında bilgi sahibi olmanızı hedefliyoruz. Engelli araç satış süreci konusunda Türkiye’deki en tecrübeli firmadan hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

  Engelli araç alımı hizmetimizle yine bir ilke imza atmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Türkiye’de 2.el araç sektörüne ilk getiren arabanakit.com engelli araç alım hizmeti ilede yine fark yaratmaya devam ediyor.

  —-Önemli—-

  ”Fiziksel Engeli Olan Araç Sahiplerine Engelli Araç Alım Hizmeti Vermekteyiz”.

  Yapmanız gereken bize üst veya alt taraftaki Teklif formundan aracınızın bilgilerini göndermek, yada dilerseniz yanda bulunan WhatsApp butonuna tıklayarak açıklama kısmına engelli aracı olduğu belirmeniz yeterli olacaktır.

  İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya başta olmak üzere Tüm şehirlerimize engelli araç alan galeri hizmeti veriyoruz.

  Sıkça Sorulan Sorular ?

  Engelli Araç Satışını Nasıl Yapıyorsunuz ?

  Engelli kişi adına alınmış aracın 5 yılı dolmamış ise Ötv kapaması yaparak satın alıyoruz. Satın alırken tüm resmi prosüdürleri biz yönetiyoruz. Örneğin aracınız 100 Bin TL’ye anlaştık vergi dairesi 30 bin Ötv istiyor. O 30 bin TL’ yi sizin adınıza yatırıyor, kalan 70 bin TL’yi noterde sizlere ödüyoruz.

  Ötv Hesaplaması Nasıl Yapılıyor ?

  Ötv hesaplamasını vergi dairesi yapmaktadır. Vergi dairesi Ötv hesaplamasını yaparken aracın kullanıldığı süreye bakmaksızın 5 Yıllık Ötv’yi tahsil etmektedir. Genelde aracı alırken almış olduğunuz indirimi tahsil eder ama bu bazı zamanlarda değişiklik gösterebilir.

  Engelli Araç Satışı İçin Hangi Evraklar Olması Gerekiyor

  Engelli kişi okuma yazması varsa ve gelebiliyorsa kendisinin gelmesi, engelli raporu, aracın ilk alındığı fatura, engelli rapor fotokopisi, kimlik fotokopisi olması gerekiyor. Ayrıca engelli kişinin vekaleti olan kişide onun adına aracın satışını yapabiliyor. Diğer detaylarla biz ilgileneceğiz.

  Engelli Aracımı Aynı Gün Satabilirmiyim ?

  Resmi dairelerin yoğunluğuna göre ortalama 2 ila 4 saat arasında satış işlemleri ve ödemeyi bitirmiş oluyoruz.

  Tertibatlı Engelli Aracımı Satabilirmiyim ?

  Ewet aynı şekilde tertibatlı engelli aracınızıda satın alabiliyoruz. Bunun için WhatApp aracılığı ile iletişime geçerseniz sizlere detayları aktarabiliriz.

  Nerelere Hizmet Veriyorsunuz ?

  Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektyiz. En doğusundan en batısına kadar engelli aracınızı satmak için çekinmeden bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Acil durumlarda WhatsApp butonuna tıklayarak direkt bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

  Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

  ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

  12 Yorum

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  <

  Satın Aldığımız Markalar