Engelli Raporu İle Alınan Aracın Satışı

İnternette Engelli aracın satışı nasıl yapılır ? veya engelli araç alan yerler diye arama yaptığınızda, sizlere engelli araba alım yapabilecek firma olmadığını gördük. Engelli araç sahipleri veya vekillerine Nakit alım hizmeti vermeye firma olarak karar verdik. Engelli yakınları veya bizzat kendileri bizlere araçlarını çok rahat bir şekilde artık satabilecekler.

Öncelikle şunu belirtelim her birimizin engelli adayı olduğumuzu çok net farkındayız. Bu yüzden sizlerin hayatını kolaylaştırmak adına bir ”engeli” ortadan kaldırarak sizlere satın almış olduğunuz engelli raporlu veya özürlü araçlarınızı satın alarak sizlere bu hizmeti sağlamayı hedefliyoruz.

Sıfır km araç almak isteyen engelliler için devletimizin desteği sayesinde ÖTV siz araç alma hakkı vardır. Bu haktan faydalanmak için %90 ve üzerinde engeli veya özürü olması gerekmektedir. Bu araçları satın aldıktan sonra 5 yıl boyunca kullandığınız takdirde 5 yılın sonunda ÖTV ödemesi yapmadan satışını yapabiliyorsunuz.

Peki bu 5 yıl içerisinde acil Nakit paraya ihtiyacınız oldu o zaman nasıl satacaksınız ?

5 yıl içerisinde satmak isterseniz engelliden engelliye veya özürlüden özürlüye aracınızı ötvsini ödemeden satabilirsiniz.

Peki Acil Nakit Paraya Sıkıştınız Aracınızı Hemen Nasıl Satabilirsiniz ?

Bu durum 5 yıl dolmadan ilgili kullanım zamanı içinde olursa bu durumda aracın ötvsini ödemeniz gerekmektedir.

İşte bizim devreye girdiğimiz nokta tamda burası. Ötv ödeyebilecek durumda olmayan engelli araç sahiplerine bu durumuna yardımcı oluyoruz, Ötv ödemesini sizin adınıza biz yapıyor aracınızı satın alıyoruz. Kalan tutarı hemen size takdim ederek bu süreci hızlı ve güvenli şekilde geçirmenizi sağlayarak sizlerin Nakit ihtiyacınız karşılıyoruz.

Yapmanız gereken bize yan veya alt taraftaki Teklif formundan aracınızın bilgilerini göndermek, açıklama kısmına engelli aracı olduğu belirmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya başta olmak üzere şehirlerimize engelli araç alan galeri hizmeti veriyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşınız

HEMEN TEKLİF ALIN