Hemen Teklif İsteyin

  Güvenilir bir oto galerimi arıyorsunuz ? aracınızı hızlı güvenli ve uğraşmadan satmak istiyorsanız en doğru ve güvenilir adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

  Araç satışı genelde araba galerisi üzerinden yapılmakla beraber bulunduğunuz il ve ilçerdede bu hizmeti veren firma ve kuruluşlarda mutlaka vardır. Fakat bunların hepsi ile gidip tek tek dolaşacak kadar vaktiniz yok ve otomobilinizi hemen satarak acil Nakit para ihtiyacınızda göz önünde bulundurduğunuz zaman online otomobil galerisi hizmetimizden anında faydalanabilirsiniz. İstanbul’da Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçeleri başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa ve ilçelerine hemen ulaşabilmekle beraber ordaki müşterilerimizede oto galeri ve  anında Nakit araç alım hizmeti veriyor olacağız. Arabanızı güvenli huzurlu ve gerçek 2.el ederi değerinden satmak için bize ulaşabilirsiniz.

  Otomobil Galerisine Araba Satarken Neler Getirmeliyim

  Öncelikle ruhsat sahibi veya ruhsat sahibin vekili olmanız yeterlidir. Daha sonra aracınızın satışa engel olabilecek herhangi bir vergi borcu, trafik cezası gibi durumların olmaması gerekmektedir. Bunların haricinde kredi borcu veya aracın üzerinde haciz hak mahrumiyeti gibi durumlarında olmaması gerekir.  ( Kredili alınan araçların ve vergi borcu olan araçların daha önce hatırlatılması durumunda sizin adınıza biz ödeyerek aracınızın satışına olanak sağlayabiliriz ) Aracınızın ruhsat yaprakları tam, yedek anahtarı varsa kitapçıkları ile birlikte getirmeniz gerekiyor.

  Oto Galeri İşlemlerimiz Sırasıyla Şu Şekilde Yapılmaktadır.

  1.) Araç tespiti

  2.) Ücretsiz Ekspertiz

  3.) Fiyatlandırma

  4.) Anlaşma Aşaması

  5.) Noter Devir İşlemleri

  6.) Nakit Ödeme

  İşlemler oldukça basit ve kolay. Araç satmak için değil aynı zamanda araç almak içinde galeri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Son olarak dolandırıcılara dikkat edin ve kesinlikle paranızı teslim almadan aracınızın satışını vermeyiniz ve araba alırken oto ekspertiz yaptırmayı unutmayınız.

  1 Yorum

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  <

  Satın Aldığımız Markalar