İkinci el DACİA Aracınızı Hemen Satın Alıyoruz, Ödemenizi Anında Nakit Yapıyoruz

Dacia aracınızı 30 dakika içinde satın alıyor, ödemenizi Noter huzurunda anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Araç Satış Formu

Hemen Teklif İsteyin


Dacia Oto Galerisi

Dacia otomobiller uygun fiyatları ile son yıllarda ülkemizde en çok tercih edilen otomobil markalarının başında gelmektedir. Dacia otomobiller, ilk üretim aşamasında Romanya da 1966 yılında hükümetin açtığı bir ihale sonucunda kurularak, seri üretime geçmiştir. O günden bugüne değin kendini geliştirerek büyüyen ve otomobil piyasasın da önemli bir isim olan Dacia, son yıllar da çıkartmış olduğu yeni model otomobilleri ile de çok dikkat çekmektedir. Sizde eski model Dacia otomobilinizi elinizden çıkartıp, yeni bir model Dacia araba almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizde bulunan Dacia alım satım işlemini gerçekleştirmektedir. Sitemiz bünyesin de ikinci el Daia alın satım işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca ikinci el Dacia otomobilinize en iyi fiyatı vermeyi de garanti ediyoruz.

Dacia alım satım

Dacia az önce de bahsetmiş olduğumuz gibi Roman hükümeti tarafından ilk kez ihale yoluyla üretilip, Romanya’nın eski adı olan Daçya kelimesinden gelmektedir. 1968 yılında Fransız markası olan Renault tarafından küçük bir üretimle piyasaya sunulmuştur. Devamında ise tamamen Renault firmasına geçiş yapan Dacia otomobiller o zamandan sonra hem kalitesini arttırmıştır hem de dünya piyasaların da kendine daha çok yer bulmaya başlamıştır. Bu kalite yönünden çok beğenilen ve uygun fiyat aralıklarında olan Dacia otomobiller elimizde kalacak kaygısı olmadan satılabilen tek otomobildir. Çünkü biz Dacia otomobilin değerini bilen bir site olarak Dacia alım satım işlemlerinde otomobilinize hak ettiği ücreti vermekteyiz.

Dacia alım satım işlemi yapılırken otomobilinizin yaşının hiçbir önemi bulunmamaktadır. İkinci el olması bizim için yeterlidir. Kaç yaşında ve hangi modelde olursa olsun ikinci el Dacia otomobil alım satım işlemini sitemizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Hele ki şimdi yeni modelleri çıkmışken Dacia’nın. Hiç beklemeden ikinci ele düşen modelini elinizden çıkartıp, bir üst modelini temin etmek için tam zamanı. İkinci ele satarken değeri düşecek kaygısını kesinlikle yaşamayın. Dacia alım satımı sitemiz de arabanıza kesinlikle hak ettiği değer ve hak ettiği para verilecektir. Dacia otomobiller hem ucuzluğun hem de kalitenin bir arada sunulduğu ender markalardan bir tanesidir.

Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<

Satın Aldığımız Markalar
Open chat
Powered by