Rehinli araç satışı için nereye nasıl başvurabiliriz ? hacizli aracımı nasıl satarım ? diye internette arayanlar size mükemmel bir haberimiz var ! Borçlu araçlarınızın borçlarını ödeyerek hemen şimdi satın alıyoruz. Kredi borcu, Mtv borcu, Trafik ceza borcu gibi araç satışına engel olacak olumsuz durumları ortadan kaldırarak araçlarınızı satın alıyor ödemelerinizi anında Nakit yapıyoruz

Borçlu araç satmak aslına bakarsanız çok kolay  değildir. Araç sahiplerinin en fazla sıkıntıya girdikleri durumlar : 2.el taşıt kredili araçlar, Mtv borcu olan araçlar, Trafik cezası olan araçlar ve bunların dışında şahsi mahkeme yolu ile haciz edilmiş araçlar diye çoğaltabiliriz.

Banka Kredi borçlu rehinli araçların satışı :

Kredi borcu olan aracın satışını şu şekilde yapıyoruz. Kredi kapama taksit tutarını hesaplattırıp o tutarı sizin adınıza bankaya yatırıyoruz. Daha sonra banka ipoteği kaldırdıktan sonra Noter’de satış esnasında kalan tutarı Nakit veya dilerseniz banka yolu ( Eft- Havale ) ödeyerek kredi borçlu aracınızın kredisini kapatarak satın almış oluyoruz.

Mtv borçlu, taksitlendirilmiş mtv borçları olan araçların satışı :

Mtv borcu olan araçlarından satın almaktayız. Mtv borçlarını online olarak sistemden ödeyebilmekteyiz fakat taksitlendirilmiş mtv borcu olan araçların satışını alabilmek için vergi dairesine gidip o taksitlerin tamamının kaptılması gerekmektedir. Bu taksitleride kapatarak Mtv borcu olan araçlarınızıda satın almaktayız. İlgili tutar anlaştığımız fiyattan düşülerek, kalan tutarın Noter’de tarafınıza Nakit veya banka yolu eft havale ile gönderiyoruz.

Trafik ceza borcu ve Hacizli olan Araçların Satışı :

Trafik cezası borcu olan araçların satışı için şu işlemleri yapıyoruz. Trafik cezalarının tamamını tespit edip sizin adınıza yatırıyoruz. Daha sonra sistemden cezalar düştükten sonra notere giderek satış esnasında kalan tutarı size Nakit olarak ödüyor ve aracınızı satın alıyoruz.

Bunların dışında hacizli araba alan yer varmı diye düşünüyorsanız,  hacizli aracınızı satmak için bizim ile iletişime geçerek detayları paylaşınız. Sizlere mutlaka yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sizde şimdi borçlu aracınızı bize satabilir, hem borçlarınızdan kurtulabilir hemde Nakit ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız. Lütfen iletişim formundan veya whatsap’tan ulaşırken aracınızın borçlu olduğunu bizlere belirtiniz.

Mutlu Müşterilerimiz

ArabaNakit.com'a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !
Aracımı satmak için telefon ile iletişime geçtim. Daha sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek aracıma ekspertiz yapıldı ve telefonda konuştuğumuz fiyata anlaştık. Üsküdar 20. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Hızlı ve güvenilir hizmet için teşekkürler ArabaNakit.com

Gençay Üçok

İSTANBUL

Toyota aracımı satmak için iletişime geçtim. Eşimle beraber ekspertize gittik ve kısa bir pazarlığın ardından fiyatta anlaştık. Gerekli kontrollerin ardından Kadıköy 11. Noter'e gittik. Noter'de paramı tamamen NAKİT teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Hizmetten memnun kaldık tekrar görüşmek üzere.

Tuğçe Yeşilada Bhortakke

ANKARA

2011 Model Nissan Qashqai aracim icin teklif istedim. Sifir arac alacigim bayinin 4 bin tl ustu fiyat teklifi verdiler ve aracimi hemen Nakit odeyerek 30 Dakika icinde Nakit para ödeyerek satin aldilar. Kendilerine tesekkur eder iyi calismalar dilerim

Haluk Bey

İZMİR

Peugeot aracım için WhatsApp aracılığı ile teklif istedim. Teklifi kabul ettikten sonra ücretsiz ekspertiz için buluştuk ve anlaşma sağladık. Aracımın kredisi devam ediyordu kapama yapıldı ve hemen ardından Kadıköy 31. Noter'de satış işlemlerini gerçekleştirdik. Bu kadar hızlı araba satabileceğimi düşünmemiştim çok teşekkürler.

Bülent İrtegün

İZMİR

Opel aracım için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Ekspertiz için buluştuk ve Beyoğlu 13. noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra satışı verdim. Hızlı ve güvenli hizmet için Menderes bey'e teşekkür eder iş hayatında başarılar dilerim.

İlknur Ay

İSTANBUL

Peugeot satışı için WhatsApp aracılığı ile iletişime geçtim. Verilen teklifi kabul ettikten sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek ücretsiz ekspertiz yapıldıktan sonra anlaşmaya vardık. Kadıköy 31. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımın satışını verdim. 30 Dakika'da aracımı sattım teşekkürler

Ender Süslü

İSTANBUL

Aracımı satmak için iletişime geçtim. Randevu saatinde buluştuktan sonra Beyoğlu 13. Noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra aracımın satışını yaptık. Bütün bu işlemler 30 dakika bile sürmedi. Hızlı ve güvenli hizmet için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Serkan Yazıcı

İSTANBUL

2.el Opel aracımı satmak için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Menderes bey hemen geri dönüş yaptı ve aracım için teklif verdi. Anlaşma sağladıktan sonra kuyubaşındaki servislerine gittim. Ekspertiz yapıldı ve daha sonra notere aracın satışı için gittik. Noter'de param banka hesabıma transfer yapıldıktan sonra imzamı attım. Hızlı güvenli ve samimi davranışlarından ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Salih Doğu

İSTANBUL

Renault marka aracımın satışı için buluştuk. İlk etapta verilan rakam bana düşük geldi. Daha sonra sıkı bir pazarlık yaparak Menderes bey'le anlaşmaya varabildik. Cidden 30 dakika'da tüm işlemlerimiz halloldu ve paramı noter'de banka yolu ile teslim aldım. Kendilerine teşekkür eder çalışma hayatında arabanakit.com'a başarılar dilerim.

Ersan İşler

İSTANBUL

Mercedes marka aracım için kredi kapaması yapılarak satışını yapmış olduk. İlgi ve alaklarından ötürü çok teşekkür ederim.

Handan Tezkanlı

İZMİR

Hızlı ve güvenli şekilde aracımı sattım ve ödememi noter'de banka yolu ile teslim aldım. Güvenilir ve hızlı hizmet için teşekkürler arabanakit.com/

Oya Emiroğlu

İSTANBUL

2.el Renault marka aracıma evimin önünde bakılıp hali hazır durumu ile satın aldıkları için kendilerine teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

Leyla Işıltan

İSTANBUL

Aracımın kredi borcu kapatıldı ve son 3 mtv'sini ödeyerek satın aldıkları için arabanakit.com'a çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Aydan Albayrak

İSTANBUL

Teklif İste

Doğrulama
Lütfen Burayı İşaretleyin

Yorumlar
  • Merhaba. Banka kredili 2015 38binde Clio var. Satmak istiyorum.
    Bununla ilgili iletişime geçebilir misiniz?

  • Slm 2013 model Ford Focus aracım var boyasız değişensiz bana ulaşabilirsiniz Hacizli otoparkta şuan satmak istiyorum.

  • Merhaba benim hacizli aracım var satmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

  • Merhaba Berkan bey. Yasalara göre en fazla 3 araç alabiliyorsunuz. Bunun üzerine çıkmanız durumunda vergiye tabi olabilirsiniz. Kesin bilgi değil fakat olma durumu söz konusu olabilir. Genelde 3 araç satış konusu aradaki zaman üzerinden hesaplanmaktadır. Yani misal aracı aldınız 3 gün sonra sattınız 2. aracı aldınız 1 hafta sonra sattınız gibi kısa zamanda yapılan satışlar ticari amaç gütme fikri ortaya çıkarabilir. bu konu hakkında daha detaytlıu bilgiye vergi dairesi ile görüşerek ulaşabilirsiniz.

  • Selamün aleyküm Benim üzerime kaç kere araba alıyorum suan da ilk aldığım aracı 1 senedir üzerimdeydi sattım Sonra 2 ci aracı aldım kullanıyorum 3 ci araç şirket aracı asistanin üzerindeydi rehinli olduğu için benim üzerime verdiler şimdi bisey sorucam 3 cu aracı tekrar bana devreden kişiye geri teslim edip 1 araba daha alıp üzerime ve onu satıp yeni modelli araç alabiliyormuyum bilgi verirmisin allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir