Borçlu Araç Satışı İçin Hızlı Ve Pratik Çözüm Burada !

Borçlu araç satışı için nereye nasıl başvurabiliriz ? borçlu aracımızı nasıl satabiliriz ? diye internette arayanlar size mükemmel bir haberimiz var ! Borçlu araçlarınızın borçlarını ödeyerek hemen şimdi satın alıyoruz. Kredi borcu, Mtv borcu, Trafik ceza borcu gibi araç satışına engel olacak olumsuz durumları ortadan kaldırarak araçlarınızı satın alıyor ödemelerinizi anında Nakit yapıyoruz

Borçlu araç satmak aslına bakarsanız çok kolay  değildir. Araç sahiplerinin en fazla sıkıntıya girdikleri durumlar : 2.el taşıt kredili araçlar, Mtv borcu olan araçlar, Trafik cezası olan araçlar ve bunların dışında şahsi mahkeme yolu ile haciz edilmiş araçlar diye çoğaltabiliriz.

Banka Kredi borçlu rehinli araçların satışı :

Kredi borcu olan aracın satışını şu şekilde yapıyoruz. Kredi kapama taksit tutarını hesaplattırıp o tutarı sizin adınıza bankaya yatırıyoruz. Daha sonra banka ipoteği kaldırdıktan sonra Noter’de satış esnasında kalan tutarı Nakit veya dilerseniz banka yolu ( Eft- Havale ) ödeyerek kredi borçlu aracınızın kredisini kapatarak satın almış oluyoruz.

Mtv borçlu, taksitlendirilmiş mtv borçları olan araçların satışı :

Mtv borcu olan araçlarından satın almaktayız. Mtv borçlarını online olarak sistemden ödeyebilmekteyiz fakat taksitlendirilmiş mtv borcu olan araçların satışını alabilmek için vergi dairesine gidip o taksitlerin tamamının kaptılması gerekmektedir. Bu taksitleride kapatarak Mtv borcu olan araçlarınızıda satın almaktayız. İlgili tutar anlaştığımız fiyattan düşülerek, kalan tutarın Noter’de tarafınıza Nakit veya banka yolu eft havale ile gönderiyoruz.

Trafik ceza borcu olan araçların satışı :

Trafik cezası borcu olan araçların satışı için şu işlemleri yapıyoruz. Trafik cezalarının tamamını tespit edip sizin adınıza yatırıyoruz. Daha sonra sistemden cezalar düştükten sonra notere giderek satış esnasında kalan tutarı size Nakit olarak ödüyor ve aracınızı satın alıyoruz.

Bunların dışında herhangi bir sebebten dolayı borçlu aracınızı satmak istiyorsanız bizim ile iletişime geçerek detayları paylaşınız. Sizlere mutlaka yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sizde şimdi borçlu aracınızı bize satabilir, hem borçlarınızdan kurtulabilir hemde Nakit ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız. Lütfen iletişim formundan veya whatsap’tan ulaşırken aracınızın borçlu olduğunu bizlere belirtiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HTML kodlarına izin verilmez.

 

HEMEN TEKLİF ALIN