Hacizli Aracınızı Hemen Satın, Haciz Borcundan Kurtulun

Hacizli Araba Alan Galeri Türkiye!

Banka hacizli aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırarak anında satın alabiliyoruz.

  Hemen Teklif İsteyin


  Hacizli Aracı Satmak Artık Çok Kolay !

  Banka hacizli araç satışı veya hacizli aracımı nasıl satabilirim gibi soruları artık bir kenara bırakın. Hacizli aracınızı aynı gün üzerindeki tüm hacizleri kaldırarak satın almaktayız. Hacizli aracınızı yakalama gelmeden satın alarak sizleri bu dertten kurtarıyoruz. Hacizli aracınızın icra yolu ile satılmasına gerek kalmadan borcunu sizin adınıza ödeyerek aracın üzerindeki tüm hacizleri kaldırıyor ve satış işlemlerini noter üzerinden yaparak aracınızı satın alıyoruz. Bu hizmetimizin size sağlayacağı fırsatlar hem hacizli aracınızı satmış olacaksanız hemde ihtiyacınızı olan Nakdi aynı gün karşılamış olacaksınız. İcra ihalelerinde aracınızın yarı fiyatına satılmasını istemiyorsanız, hemen şimdi bizim ile iletişime geçerek hacizli aracınızı satabilirsiniz. Türkiye’nin tüm illerinden hacizli aracın satışı için bize ulaşabilirsiniz. Borcu bedelinden az olan araçlara Nakit alım teklifi vermekteyiz.

  Haciz Nedir ?

  Bir yerden kişi kurum farketmeksizin alış verişin resmi evraklar üzerinden yapılması ve ödenmesi gereken tutarların zamanında ödenmemesi durumunda, alacaklının avukat aracılığı ile icra dairesine başvurması ve icra dairesi alacaklı adına borçlunun mallarına satılamaz şerhi koymasına haciz denir. Yani bir yere borcunuz var ve bu borcu zamanında yada hiç ödemezseniz, işte o durumda alacaklı sizin mallarınıza haciz koyduruyor. Daha sonra borcu yine ödemezseniz, icra dairesi aracınıza yakalama çıkarıyor ve aracı adresinizden gelip kurtarıcı ile alıyorlar. Daha sonra size süre veriliyor, o sürede borcu ödemezseniz aracınız icra ihalesi üzerinden satışa çıkarılıyor. Gerisini siz tahmin ediyorsunuzdur. Ayrıca yakalama çıktığında sadece adresinizden değil yolda giderkende aracınıza alıkoyulur. Bir trafik çevirmesinde veya bir trafik kazasına karıştığınızda sistem üzerinden sorgulama yapılacak ve aracın yakalaması olduğu için sizde alınacaktır. Bu gibi durumları yaşamamak adına aracınız üzerinde haciz varsa belli periyotlarda e devlet üzerinden kontrol etmenizde fayda var. Eğer haciz borcunuzu ödeyebilecek durumunuz yok ise aynı gün aracınızın üzerindeki hacizleri kaldırarak satmanıza olanak sağlıyoruz

  Hacizli Araç Satışı nasıl yapılır ?

  Hacizli Araç Satılırmı ? Araç üzerindeki haciz kalkmadan malesef hacizli aracın satışının yapılabilmesi mümkün değildir. Bu durumda ilgili haczi koyan icra dairesine giderek talep edilen borcun yatırılmasından sonra araç üzerindeki haciz kaldırma işlemleri yapılacak ve daha sonrada noterde hacizli araç satışı yapılabilecektir. Daha fazla detay için lütfen whatsApp butonuna tıklayarak bize ulaşın.

  Aracınız üzerindeki haciz dosyalarını görmek için, E-Devlet üzerinden Araçlarım segmesine tıklayın, ilgili aracı seçip Alt tarafta Hak Mahrumiyeti görüntüle butonuna tıklayarak aracınız üzerindeki hacizleri görebilirsiniz.

  Bankalardan Haciz Edilmiş Aracın Satışı

  Genelde ödenmeyen kredi taksitlerinden dolayı bankalar araçları haciz edebiliyorlar.  Bankalardan haciz edilmiş veya banka rehinli araçların satışı şu şekilde yapılmaktadır. Kredi kapama taksit tutarını hesaplattırıp o tutarı sizin adınıza bankaya yatırıyoruz. Daha sonra banka ipoteği kaldırdıktan sonra Noter’de satış esnasında kalan tutarı Nakit veya dilerseniz banka yolu ( Eft- Havale ) ödeyerek kredi borçlu aracınızın kredisini kapatarak satın almış oluyoruz. Bunların dışında hacizli araba alan yer varmı diye düşünüyorsanız,  hacizli aracınızı satmak için bizim ile iletişime geçerek detayları paylaşınız. Sizlere mutlaka yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizde şimdi borçlu aracınızı bize satabilir, hem borçlarınızdan kurtulabilir hemde Nakit ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız. Lütfen iletişim formundan veya whatsap’tan ulaşırken aracınızın borçlu olduğunu bizlere belirtiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Soru ? Hacizli Aracımı Nasıl Alıyorsunuz ?

  Cevap : Hacizli aracınızı üzerindeki hacizleri kaldırarak yani borçlarını ödeyerek satın alıyoruz. Hangi icra dairesinden konulduysa o icra dairesi üzerinden işlemleri gerçekleştiriyoruz.

  Soru ? Aracımda Yakalama Var Satın Alıyormusunuz ?

  Cevap : Yakalama olan araçlarıda satın almaktayız. Bizim için kriter 2010 modelin üzerinde ve borcu bedeli aşmamış olması gerekiyor.

  Soru ? İcralık Araç Alım Kriterleriniz Neler ?

  Cevap : Borcunu aşmamış olması gerekiyor. 2010 model ve üstü hafif ticari araçlar dahil ( Connect & Kangoo & Fiorino & Doblo ) vb hafif ticari araçlar dahil. bunların haricinde diğer detaylar için WhatsApp butonuna tıklayarak iletişime geçiniz.

  Soru ? Otoparka Çekilmiş Araçları Satın Alıyormusunuz ?

  Cevap : Tabiki otoparka çekilmiş araçlarıda satın alıyoruz. Bize ekspertiz bilgilerini km motor durumu gibi bilgileri gönderirseniz sizlere nakit alım teklifi verebiliriz. Ayrıca otoparka çekilen araçlarla ilgili alacaklı  avukatlarlarıyla iletişime geçebilmekteyiz. Detaylı bilgi için bizim ile iletişime geçiniz.

  Soru ? Birden Fazla Hacizi Olan Aracı Alıyormusunuz ?

  Cevap : Evet ama kriterimiz araç değerini aşmamış olması gerekiyor.

  İstanbul başta olmak üzere, tüm Türkiye’nin her iline hacizli araba alım hizmeti vermekteyiz. 2010 model ve üstü araçlar için alım Teklifi veriyoruz. Hemen detaylar için WhatsApp butonuna tıklayarak bizden bilgi alabilirsiniz.

  Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

  ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

  10 Yorum
  • Merhaba Banka HaciZli bir aracım var bağlanmış otopark da satmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

  • Merhaba. Banka kredili 2015 38binde Clio var. Satmak istiyorum.
   Bununla ilgili iletişime geçebilir misiniz?

  • Slm 2013 model Ford Focus aracım var boyasız değişensiz bana ulaşabilirsiniz Hacizli otoparkta şuan satmak istiyorum.

  • Selamün aleyküm Benim üzerime kaç kere araba alıyorum suan da ilk aldığım aracı 1 senedir üzerimdeydi sattım Sonra 2 ci aracı aldım kullanıyorum 3 ci araç şirket aracı asistanin üzerindeydi rehinli olduğu için benim üzerime verdiler şimdi bisey sorucam 3 cu aracı tekrar bana devreden kişiye geri teslim edip 1 araba daha alıp üzerime ve onu satıp yeni modelli araç alabiliyormuyum bilgi verirmisin allah razı olsun

   1. Merhaba Berkan bey. Yasalara göre en fazla 3 araç alabiliyorsunuz. Bunun üzerine çıkmanız durumunda vergiye tabi olabilirsiniz. Kesin bilgi değil fakat olma durumu söz konusu olabilir. Genelde 3 araç satış konusu aradaki zaman üzerinden hesaplanmaktadır. Yani misal aracı aldınız 3 gün sonra sattınız 2. aracı aldınız 1 hafta sonra sattınız gibi kısa zamanda yapılan satışlar ticari amaç gütme fikri ortaya çıkarabilir. bu konu hakkında daha detaytlıu bilgiye vergi dairesi ile görüşerek ulaşabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  <

  Satın Aldığımız Markalar