Banka Hacizli Aracınızı Hemen Satın, Kredi Borcundan Kurtulun

Banka hacizli aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırarak anında satın alabiliyoruz.

Hemen Teklif İsteyin


Banka Hacizli Araç Satmak Artık Çok Kolay !

Banka hacizli araç satışı veya hacizli aracımı nasıl satabilirim gibi soruları artık bir kenara bırakın. Hacizli aracınızı aynı gün üzerindeki tüm hacizleri kaldırarak satın almaktayız. Hacizli aracınızı yakalama gelmeden satın alarak sizleri bu dertten kurtarıyoruz. Hacizli aracınızın icra yolu ile satılmasına gerek kalmadan borcunu sizin adınıza ödeyerek aracın üzerindeki tüm hacizleri kaldırıyo ve satış işlemlerini noter üzerinden yaparak aracınızı satın alıyoruz. Bu hizmetimizin size sağlayacağı fırsatlar hem hacizli aracınızı satmış olacaksanız hemde ihtiyacınızı olan Nakdi aynı gün karşılamış olacaksınız.

Hacizli Araç Satışı Nasıl Yapılır ?

Araç üzerindeki haciz kalkmadan malesef hacizli aracın satışının yapılabilmesi mümkün değildir. Bu durumda ilgili haczi koyan icra dairesine giderek talep edilen borcun yatırılmasından sonra araç üzerindeki haciz kaldırma işlemleri yapılacak ve daha sonrada noterde hacizli araç satışı yapılabilecektir. Daha fazla detay için lütfen whatsApp butonuna tıklayarak bize ulaşın

Bankalardan Hacizli Araç Satışı

Genelde ödenmeyen kredi taksitlerinden dolayı bankalar araçları haciz edebiliyorlar.  Bankalardan haciz edilmiş veya banka rehinli araçların satışı şu şekilde yapılmaktadır. Kredi kapama taksit tutarını hesaplattırıp o tutarı sizin adınıza bankaya yatırıyoruz. Daha sonra banka ipoteği kaldırdıktan sonra Noter’de satış esnasında kalan tutarı Nakit veya dilerseniz banka yolu ( Eft- Havale ) ödeyerek kredi borçlu aracınızın kredisini kapatarak satın almış oluyoruz.

Mtv’si olan, taksitlendirilmiş borçların olaran aracın satışı

Mtv borcu olan araçlarından satın almaktayız. Mtv borçlarını online olarak sistemden ödeyebilmekteyiz fakat taksitlendirilmiş mtv borcu olan araçların satışını alabilmek için vergi dairesine gidip o taksitlerin tamamının kaptılması gerekmektedir. Bu taksitleride kapatarak Mtv borcu olan araçlarınızıda satın almaktayız. İlgili tutar anlaştığımız fiyattan düşülerek, kalan tutarın Noter’de tarafınıza Nakit veya banka yolu eft havale ile gönderiyoruz.

Trafik cezası borcu olan araçların satışı için şu işlemleri yapıyoruz. Trafik cezalarının tamamını tespit edip sizin adınıza yatırıyoruz. Daha sonra sistemden cezalar düştükten sonra notere giderek satış esnasında kalan tutarı size Nakit olarak ödüyor ve aracınızı satın alıyoruz.

Bunların dışında hacizli araba alan yer varmı diye düşünüyorsanız,  hacizli aracınızı satmak için bizim ile iletişime geçerek detayları paylaşınız. Sizlere mutlaka yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sizde şimdi borçlu aracınızı bize satabilir, hem borçlarınızdan kurtulabilir hemde Nakit ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız. Lütfen iletişim formundan veya whatsap’tan ulaşırken aracınızın borçlu olduğunu bizlere belirtiniz.

Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

8 Yorum
  • Merhaba. Banka kredili 2015 38binde Clio var. Satmak istiyorum.
    Bununla ilgili iletişime geçebilir misiniz?

  • Slm 2013 model Ford Focus aracım var boyasız değişensiz bana ulaşabilirsiniz Hacizli otoparkta şuan satmak istiyorum.

  • Selamün aleyküm Benim üzerime kaç kere araba alıyorum suan da ilk aldığım aracı 1 senedir üzerimdeydi sattım Sonra 2 ci aracı aldım kullanıyorum 3 ci araç şirket aracı asistanin üzerindeydi rehinli olduğu için benim üzerime verdiler şimdi bisey sorucam 3 cu aracı tekrar bana devreden kişiye geri teslim edip 1 araba daha alıp üzerime ve onu satıp yeni modelli araç alabiliyormuyum bilgi verirmisin allah razı olsun

    1. Merhaba Berkan bey. Yasalara göre en fazla 3 araç alabiliyorsunuz. Bunun üzerine çıkmanız durumunda vergiye tabi olabilirsiniz. Kesin bilgi değil fakat olma durumu söz konusu olabilir. Genelde 3 araç satış konusu aradaki zaman üzerinden hesaplanmaktadır. Yani misal aracı aldınız 3 gün sonra sattınız 2. aracı aldınız 1 hafta sonra sattınız gibi kısa zamanda yapılan satışlar ticari amaç gütme fikri ortaya çıkarabilir. bu konu hakkında daha detaytlıu bilgiye vergi dairesi ile görüşerek ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<

Satın Aldığımız Markalar
Open chat