Avantajlarınız

7/24 sınırsız Otomobil alım satım hizmeti, hızlı nakit akışı, en güvenilir ve iyi fiyat, Ücretsiz Arabanıza alıcı bulmak için – arabanakit/. arabaNakit’e danısmadan arac alıp satmayın ve farkımızı görün. Güncel 2.el araç piyasını takip ederek aracınızı hızlı şekilde Nakit’e dönüştürüyoruz.  Oto alım satım konusundaki tecrübemizden faydalanarak sizde herzaman bir adım önde olun.

Fiyat Tespiti: 

İcin en saglıklı internet adresinde bulunmaktasiniz. Aracınızı ücretsiz kaporta, boya, motor kontrolleri yaparak gerçek değer tespiti yapmaktayız. Alacağınız rakamlar Türkiye çapındaki fiyat tespitleridir. Aracınıza fiyat alırken iki etapta fiyat alacaksınız. Birincisi Oto Galeri bazında, ikincisi binici fiyati bazında olacaktır. En güncel 2.el araba piyasa rakamlarına vakıf olduğumuz için vereceğimiz fiyatlar devamlı güncellenmektedir. Otomobiliniz için en doğru ve hakkaniyetli fiyat belirlemesi yapacağımzan emin olabilirsiniz.

Mutabaka varmak:

Bizim ile Form, Whatsap, E-Posta & Tel ile birebir görüşerek iletişime geçebilir, iki taraf için en uygun Mutabakat Noktası bulmak umuduyla, aracınızın ticari anlam değerini bulup anlaşmaya varabilmek için sizinle ile birebir görüşmekteyiz. Bizler sizlerle anlaşabilmek için her türlü imkanımızı kullanarak sizlere en hızlı ve güvenli  araba alım hizmetini vermekteyiz. Siz arabamı satıyorum dedikten sonra biz her zaman arabanızı almak için hazır olacağız.

Aracınıza Aninda Nakit Para:

Aracınızı bir önceki unsurda belirtildiği gibi anlaşmalardan sonra Noter’de imzadan önce, hemen El’den Nakit para ödeyerek veya tercihen Eft veya Havale yoluyla araçınızı hemen Nakit paraya satmış olmakla birlikte hızlı ve güvenli araba satış hizmeti almış olacaksınız. Aşşağıda bize 2.el araç satan müşterilerimizin yorumlarına göz atmanızı öneririz

Avantajlarınız
5 (100%) 1 oy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir