Audi A4 2016 Serisi Sevenleri İle Buluştu

Alman markası olan Audi oldukça iddialı otomobil markalarından biridir. Audi markasının beşinci nesil aracı olan Audi A4 2016 model ile görücüye çıktı. Hayranları ile ve sevenleri ile buluşan Audi A4 2016 model birçok özelliği ile ilgi gördü ve çok beğenildi. Sınıfının en iyileri arasında gösterilen araç diğer rakipleri ile gövde gösterişi yapmaya hazır olduğunu kanıtladı. Araç içi ve dışı teknolojisi ile ve görsel şıklığı ile nereden bakılırsa bakılsın oldukça iddialı bir araç olduğunu ilk andan itibaren kanıtladı.

Görünümü nerdeyse aynı olan Audi A4 2016 Modelin özellikleri

Önceki serisi oldukça güzel ve şık bir görünüme sahip olan A4, yeni serisi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Etkileyici görsel şıklığına ufak tefek yenilikler ekleyerek çıkış yapan Audi A4, tasarımı ile göz kamaştırdı. Daha hafif bir gövdeye sahip olan aracın geniş hacminden bir şey kaybetmemesi oldukça iddialı olmasını sağlayan bir diğer özelliğidir. 2016 modeli bir önceki seriye göre bakıldığında, 150 beygir olan gücü Audi A4 2016 model serisinde 272 beygire kadar çıkmakta ve dört adet dizel seçeneği bulunmaktadır. Benzinli motor seçeneğinde ise 190 beygirden 252 beygire kadar benzinli motor seçeneği bulunmaktadır.

A4 Audi 2016 Model iç sistem özellikleri

Yeni nesil araçlarda görmeye alıştığımız ana ekran A4 2016 serisinde 8,3 inçlik geniş ekranı ile bizi karşılıyor. Ayrıca navigasyon seçeneği sunan bu ekranın yanı sıra Wİ-Fİ özelliklerine de sahiptir. Ses sistemi birçok aracın aksine oldukça etkili olan A4 2016 serisinde 19 adet hoparlör bulunmakta ve 3D ses sistemi desteği ile ses kalitesini had safhaya taşıyor.

A4 Audi 2016 Model Alıcısı ile ne zaman buluşacak

Merakla beklenen Audi A4 serisinin 2016 modeli, 2015 yılının sonlarından itibaren piyasaya sürülmüştür. Hayranları tarafından oldukça memnuniyet ile karşılanan otomobil birçok özelliği ile göz doldurmuştur. Sınıfının en iyileri arasında yer alan seri de neredeyse yok yok diyebiliriz. Sert tasarlanan farları ile dikkatleri daha ilk bakışta üzerine çekmeye yetiyor. Sportif bir görünüme kavuşmasını sağlayan alçak tavan özelliği aracın karakterini ortaya çıkaran detaylardan diyebiliriz. Benzinli ve dizel seçenekleri ile sunulan serinin özelliklerini saymakla bitiremeyiz. Alıcısı ile buluştuğu ilk günden beri ilgi odağı olmayı başaran A4 2016 serisi görüntü kalitesi ve özellikleri dikkatleri üzerine çekmektedir. Yol tutuşu ve kalkış hızı, hız tutkunları için vazgeçilmez özelliklerden olup tüm bu özellikleri Audi A4 2016 model serisinde bulabilmekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir