Aracınızı Değerinde Peşin  Hemen Satın, Ödemenizi Anında Nakit Alın

Aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırıyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda sadece 30 dakika gibi bir sürede arabanızı satın alarak, ödemenizi Noter huzurunda anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

1

Nakit Alım Teklifi İste

Aracınızın .Boya, değişen, hasar kaydı, güncel KM bilgilerinizi bize gönderin.

2

Hemen Fiyatlandırma

Bize gönderdiğiniz bilgilere göre hemen size ön nakit alım teklifi verelim. Teklifimizi kabul edersiniz ücretsiz ekspertiz için randevu oluşturuyoruz.

3

Satın Alma ve Nakit Ödeme

Önceki aşamalardan geçtikten sonra Noter'de aracınızı satın alırken hemen ödemenizi Nakit veya Banka yolu ile yapalım

Araç Satış Formu

  Hemen Teklif İsteyin


  Aracınız Değerinde Alınır

  Aracınızı peşin alıyoruz hemde anında Nakit para ödüyoruz. Aracınızı satmak istediğinizde sizlere hızlı, güvenli ve anında nakit para ödeyerek satın alıyoruz.

  Araç satışında en büyük problemlerden bir taneside aracın hemen Peşin paraya dönüşmesi. İşte biz tamda burada devreye girerek aracınıza anında Peşin para ödeyerek satın alıyoruz. Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli farklardan bir tanesi noter’de satın alma işlemleri sırasından ödeme yapmamızdır.

  Aracınızı şimdi Peşin paraya hemen satmak içi hemen bize ulaşabilirsiniz. Aracınızın üzerinde rehin, haciz vs gibi sorunlarıda çözerek aracınızı satın alıyoruz.

  İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine ulaşarak araçlarınızı peşin alabilmekteyiz.

   

  Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

  ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

  Satın Aldığımız Markalar