Aracınızı Satmak İçin Hemen Teklif Alın!

Aracınızı hali hazır durumda 30 dakikada satın alıyoruz. Nakit ödeme yapıyoruz. Satışa engel olabilecek tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz. Harika bir nakit alım teklifi almak için formu doldurun veya WhatsApp butonuna tıklayarak Online bir teklif AL!

HEMEN TEKLİF İSTEYİN

30 Dakika’da Arabanızı Bulunduğunuz Yerde Satabilir, Ödemenizi Anında Noter’de Nakit Alabilirsiniz!
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field
Select an option
Select an option
Select an option
Fill out this field
Fill out this field

Sıkça Sorulan Sorular

30 dakika’da araç satın alma işlemlerinizi tamamlayarak Nakit ödemenizi yapmaktayız.

Çünkü araba satmak riskli ve bir o kadarda meşakatli bir süreçtir. Arabanakit.com 2011 yılından bu yana yüzlerce araç sahibine araçlarını güvenli şekilde satmasına olanak sağlamış ve güvenli ödeme yöntemleri ile Türkiye’de 30 dakika’da araba satın alma & Nakit ödeme sloganınıyla akıllara yerleştirmiş bir araç satın alma kuruluşudur. Siz aracınızı satmak istediğinizde biz hep sizin yanınızda olacağız ve bütün süreci beraber yöneteceğiz. Satışa engel olabilecek her türlü sorunu ortadan kaldırarak aracınızı anında nakit satın alacağız. Lütfen araba satarken paranızı tamamen almadan satışını hiç bir kuruluş yada firmaya VERMEYİN.

Noter’de araç satın alma ücreti tamamen bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kesinlikle noterde sizden ücret talep edilmemektedir.

Noter’de satışa engel yoktur onayı verilmesinin ardından ödemeniz banka hesabına veya daha önce belirtmeniz durumunuzda Nakit olarak el’den teslim edilmektedir.

Kesinlikle ekspertiz hizmetimiz Ücretsizdir. Aracınızı satın almadan önce yapılmaktadır. Anlaşma sağlanmaması sonucunda ücret talep edilmeyecektir.

Kimlik veya kimlik yerine geçecek üzerinde E-Devlet numarası yazan pasaport yada ehliyet, ruhsat sahibi değilseniz vekalet ile araç satın alma işlemlerinizi yapıyoruz.

Araç ile alakalı tüm evrak fatura servis kayıtları vb belgeler ve Yedek anahtarı yeterlidir.

Sayfamız üzerinden teklif aldıktan sonra araç satın alma işlemleri için randevu alıyorsunuz. Daha sonra fiziki ekspertiz ve muayene işlemlerinden sonra arabanakit.com çalışanları tarafından arabanızı satın alınmaktadır.

Eğer gönderdiğiniz ekspertiz bilgileri birebir aracınız ile uyuşuyor ise, verdiğimiz teklife sadık kalarak aracınızı hemen satın alıyoruz. Aracınızda söylediğinizin aksi bir durum çıkmasında ise yeniden size Nakit alım teklifi yapıyoruz.

  • Aracınızdaki Boyalı Ve Değişen Parçaların Tespiti
  • Motor Ve yürüyen Aksamların Kontrolleri
  • Elektronik arıza Tespiti

Yukarıdaki kontrolleri yaparak aracınızın gerçek ekspertiz durumunu ortaya çıkarıyoruz. Arabanakit.com’a araba satmak isteyen araç sahiplerine ekspertiz hizmetimiz tamamen Ücretsiz olarak sağlıyoruz.

Bizler burada sizlere en hızlı araba satın alma hizmeti vermeye çalışıyoruz. Kredili araba satmak isteyen araç sahiplerinede satın alma hizmeti vermekteyiz. Bununla alakalı lütfen danışmanlarımız işle WhatsApp üzerinden veya arayarak iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Arabamı Satmak İstiyorum

İkinci El Aracımı satmak istiyorum ne yapmalıyım ? diyor ve hızlı güvenilir anında Nakit ödeyecek bir firma arıyorsanız, Türkiye’deki ilk online araba alım sitesine hoşgeldiniz. Sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede aracınızı değerinde satın alıyor ve ödemenizi anında ”Nakit” veya tercihinize göre ”banka havalesi” yaparak satın alıyoruz. Satmak istediğiniz araç ister Kredili olsun, İster rehinli farketmeksinizin satın almaktayız. Hızlı ve güvenilir şekilde arabanızı satmak için hemen teklif isteyiniz.

Aracımı Nakit Satmak İstiyorum

Aracınızı nakit paraya hemen satmak istediğinizde nakit araç satışı yapabileceğiniz firmalar sizlerin ihtiyacına ne kadar cevap veriyor ? bunlara bakmanızı öneriyoruz. Arabanakit.com  aracınızı Nakit para ödeyerek satın aldığı gibi, sizin isteğiniz doğrultuda ödemeleri Nakit yapabilmektedir. Siz aracınızı satmak istedikten sonra en uyguın şartları hazırlamak bizim görevimiz. Arabanakit’e aracınızı satmak isterseniz İhtiyacnız olan Nakdi anında alabilmeniz için saatlerce ödeme almayı beklemeyeceksiniz. Noter’de satışı yaparken paranızı anında Nakit alacaksınız. Lütfen müşteri yorumlarımıza göz atınız.

Aracımı hangi sitede satabilirim ?

Aracımı hangi sitede satabilirim sorusunun ? tam cevabı tabiki arabanakit.com’dur. Bizi diğer firmalardan ayıran özelliklerimizden en belirgini sadece 30 dakika’da araba satın  almamızdır. 2011 Yılından bu yana bu şekilde yüzlerce araç sahibinin arabasını satın aldık. aynı şekilde aracılık ederek yine aynı hizmeti verdik. Bize araba satmak çok kolay. Sadece bir kaç dakikanızı ayırarak  teklif formundan aracınız hakkında  bilgileri gönderin. Bizlerde sizlere muhteşem bir Nakit alım teklifi hazırlıyalım. Dilerseniz WhatsApp üzerindende aracınızın bilgilerini hemen gönderebilirsiniz.

Arabamı  Satmak İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

İlk olarak arabanızı nasıl satmak istediğinize karar verin. İlan siteleri üzerindenmi satmak istiyorsunuz ? yoksa bizim gibi 30 dakika içinde hemen Nakit para ödeyen bir firmayamı satmak istiyorsunuz buna karar vermelisiniz. Buradaki satış süreci sizin için belirleyici kriter olabilir. Çünkü acil nakit ihtiyacınız var ise ilan siteleri üzerinden araç satışı yapmak sizin için doğru tercih olmayabilir. Aracınızı bize satmak istediğinizde endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü pratik ve güvenilir araç satın alma hizmetimiz ile sizlere muhteşem çözümler sunuyoruz. Aracımı satmak istiyorum diyorsanız en doğru ve güvenilir adresteste olduğunuzdan emin olabilirsiniz..

Ticari Aracımı Satmak İstiyorum

  • Ticari Aracımı Satmak İstiyorum diyenler içinde şöyle bir yol izliyoruz. Sadece hafif ticari araç satın alma hizmetimiz bulunmakta. Yani camlı koltuklu Connect, Kangoo, Fiorino gibi ticari araçları satın alabilmekteyiz. Ağır ticari araçları malesef satın alamıyoruz. Van tipi ticari araçlarda ise kdv oranı %20 olduğu için o guruptada faturalı ticari araçlara teklif vermekteyiz. Ticari araç satmak isteyen müşterilerimizede artık satın alma hizmeti vermeye başladık. Satmak istediğiniz ticari araç kredili, rehinli olsa bile farketmeksizin ticari araç satın alma hizmeti vermekteyiz.

Araba Alım Sürecimizle Sizlere Muhteşem Çözümler Üretiyoruz

Aracınızı Ücretsiz ekspertiz yaptıktan sonra son Final fiyatı sizlere sunarız. Teklifimizi kabul etmenizin hemen ardından aracınızı satın alma işlemlerini başlatacağız. Bu işlemlerin sonunda aracımı satmak istiyorum ne kadar eder ? sorularınızada cevap bulmuş olacaksınız. Aracımı satıyorum dedikten sonra gerisini hiç düşünmeden bize bırakın !

Aracınzın satışa engel olacak Taşıt kredisi veya ödenmemiş vergi borçlarınıda öderiz. Sizin adınıza bu borçları ödeyerek bu sorunlardanda sizleri kurtarmış olacağız.

Aracımı Satmak İstiyorum Kaç Para Eder ?

Araç değeri hesaplaması aracınızın mevcut kaporta boya motor km durumları göre hesaplanmaktadır. Bazı otomatik fiyatlandırma sistemleri sizin için çözümler üretebilir. Aracınızın gerçek değeri ekspertizinden sonra ortaya çıkacaktır. Arabanakit.com aracınızı değerleme yaparken, tarafımıza gönderdiğiniz ekspertiz bilgilerine göre fiyatlandırma yapar. Size verilen teklifi kabul ettikten sonra ücretsiz araç ekspertizini yapıp aracınızın kaç para ettiğini hesaplar ve final fiyatı bu şekilde belirler. Aracınızın gerçek satış değerini öğrenmek için şimdi bir randevu oluşturun lütfen.

Aracımı Değerinde Satmak İstiyorum

Aracınızı değerinde satabilmeniz için bize bir kaç bilgi göndermeniz gerekiyor. Bu bilgiler aracınızın tarafımdaki değerini belirlemek çok önemli. Bazı araç sahipleri aracının değerinde satmak yerine değerinden fazla fiyatlar talep ediyor. Arabanakit.com şirket politikası gereği hakkaniyetli fiyatlandırmalar yaparak araç sahibine iki şekilde fiyat veriyor. Birinci fiyat Trink alım teklifi, ikinci fiyat ise ilan siteleri üzerinden satılacak ilan teklifi. Bizler aracınızın değerini ön fiyatlama olarak veriyor aracınızı fiziki kontrollerin ardından gerçek değerini ortaya çıkarıyoruz.

Tüm Türkiye’ye Araba Alım Hizmeti Vermekteyiz

Başta İstanbul olmak üzere, arabamı satıyorum diyen araç sahiplerine hemenalım hizmeti veriyoruz.  İzmir, Bursa, Ankara, Antalya, Samsun, Adana ve diğer illerimizden araba alımı yapmaktayız. Sizde arabamı acilen satmak istiyorum  diyorsanız hemen teklif isteyiniz.