İkinci el Aracınızı Hemen Satın, Anında Nakdinizi Alın!

Aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırıyor, Teklifimizi kabul edersiniz sadece 30 dakika’da arabanızı satın alıyoruz!

1

Nakit Alım Teklifi İste

Aracınızın .Boya, değişen, hasar kaydı, güncel KM bilgilerinizi bize gönderin.

2

Hemen Fiyatlandırma

Bize gönderdiğiniz bilgilere göre hemen size ön nakit alım teklifi verelim. Teklifimizi kabul edersiniz ücretsiz ekspertiz için randevu oluşturuyoruz.

3

Satın Alma ve Nakit Ödeme

Önceki aşamalardan geçtikten sonra Noter'de aracınızı satın alırken hemen ödemenizi Nakit veya Banka yolu ile yapalım

Araç Satış Formu

  Hemen Teklif İsteyin


  Hizmetlerimiz

  Maksimum Hızda Araba Alım

  Arabanızı hızlı ve güvenli şekilde hemen satın alıyoruz. Bugün git yarın gel veya arabanın satışı ver para 1 gün sonra hesabınıza geçer gibi söylemler ve uygulamalar bizde kesinlikle yoktur! Noter’de ödemeyi hemen nakit yaparız!

  Bize Araç Satmak Çok Kolay

  Arabanızı olduğu gibi hali hazır durumu ile satın alırız. Satın alırken aracınızın gerçek ekspertiz durumunu size söyleriz. Aracınızın satışına engel olabilecek tüm problemleri ortadan kaldırırız. Siz aracınızı satmak isteyin gerisini bize bırakın !

  Sorun Değil Çözüm Üretiyoruz

  Aracınızı satmak istediğinizde size en uygun şartları hazırlamaya çalışıyoruz. Vakit sorununuz var ise bulunduğunuz yere geliyoruz, Aracınızı bulunduğu yerde ekspertiz yapıyor ve hemen fiyatlandırıp satın alıyoruz

  Araba Alım Sürecimizle Hayatınızı Kolaylaştırıyoruz

  Basit, Hızlı, Güvenilir, Pratik ve Nakit

  İkinci El Aracımı Hemen Satmak İstiyorum

  İkinci El Aracımı satmak istiyorum ne yapmalıyım ? diyor ve hızlı güvenilir anında Nakit ödeyecek bir firma arıyorsanız, Türkiye’deki ilk online araba alım sitesine hoşgeldiniz. Sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede aracınızı değerinde satın alıyor ve ödemenizi anında ”Nakit” veya tercihinize göre ”banka havalesi” yaparak arabanızın satın alma işlemlerini bitiriyoruz. Satmak istediğiniz araç ister Kredili olsun, İster rehinli farketmeksinizin satın almaktayız. Hızlı ve güvenilir şekilde arabanızı satmak için hemen teklif isteyiniz.

  Hemen şimdi aracınızı satın ve anında Nakit paranızı alın.

  Aracınızı nakit paraya hemen satmak istediğinizde nakit araç satışı yapabileceğiniz firmalar sizlerin ihtiyacına ne kadar cevap veriyor ? bunlara bakmanızı öneriyoruz. Arabanakit.com  aracınızı Nakit para ödeyerek satın aldığı gibi, sizin isteğiniz doğrultusunda ödemeleri Nakit yapabilmektedir. Siz aracınızı satmak istedikten sonra en uyguın şartları hazırlamak bizim görevimiz. İhtiyacnızı olan Nakdi anında alabilmeniz için saatlerce ödeme almayı beklemeyeceksiniz. Noter’de satışı yaparken paranızı anında Nakit alacaksınız. Lütfen müşteri yorumlarımıza göz atınız.

  Aracımı hangi sitede satabilirim ?

  Sorusunun tam cevabı tabiki arabanakit.com’dur. Bizi diğer firmalardan ayıran özelliklerimizden en belirgini sadece 30 dakika’da araba satın  almamızdır. 2011 Yılından bu yana bu şekilde yüzlerce araç sahibinin arabasını satın aldık veya aracılık ederek yine aynı hizmeti verdik. Bize araba satmak çok kolay. Sadece bir kaç dakikanızı ayırarak üst veya alt taraftaki teklif formundan aracınız hakkında  bilgilerinizi gönderiyorsunuz, bizlerde sizlere muhteşem bir Nakit alım teklifi hazırlıyoruz. Dilerseniz WhatsApp üzerindende aracınızın bilgilerini hemen gönderebilirsiniz.

  Arabamı  Satmak İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

  İlk olarak arabanızı nasıl satmak istediğinize karar verin. İlan siteleri üzerindenmi satmak istiyorsunuz ? yoksa bizim gibi 30 dakika içinde hemen Nakit para ödeyen bir firmayamı satmak istiyorsunuz buna karar vermelisiniz. Buradaki satış süreci sizin için belirleyici kriter olabilir. Çünkü acil nakit ihtiyacınız var ise ilan siteleri üzerinden araç satışı yapmak sizin için doğru tercih olmayabilir. Aracınızı bize satmak istediğinizde endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü pratik ve güvenilir araç satın alma hizmetimiz ile sizlere muhteşem çözümler sunuyoruz. Sizde arabayı satmak istiyorum diyorsanız en doğru ve güvenilir adresteste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

  Araç En Kolay Nasıl Satılır ?

  Arabanakit.com kolay araç satmak isteyen araç sahiplerine hemen Nakit alım hizmeti vererek, zorlu  araba satış sürecini  kolay hale getirerek sizlere hızlı, güvenilir ve kolay araç satma deneyimi yaşatmaktadır. Aracınızın satışına engel olacak tüm pürüzleri ortadan kaldırıyoruz. Siz aracını kolayca satmak istiyorsanız, hemen şimdi bizden Nakit alım teklifi isteyerek aracınızı anında satabilirsiniz. İlan sitelerine ilan vermekle uğraşmadan hemen nakit para karşılığında araba satmak artık çok kolay! Diğer firmalardan ayıran en belirgin özelliklerimizden biri olan kolay, hızlı ve paratik şekilde araç satın almamızdır. Siz arabanızı satmak istediğinizde karşınıza sorunlar değil sadece çözümler üretiyoruz. 2011 yılından beri bu hep böyle devam etmiş olup yüzlerce araç sahibine kolaylıkla araba satın alma hizmeti sağladık. Müşteri yorumlarımıza göz atabilirsiniz.

  Hasarlı aracımı satmak istiyorum

  Diyenler içinde muhteşem çözümlerimiz var. Hasarlı aracınızın resimlerini bize WhatsApp üzerinden göndererek aracınız için ortalama bir satın alma teklifi ve süresi vereceğiz. Hasarlı aracınızı satmak istiyorsanız yapmanız gereken bize aracın hasarlı bilgileri göndermek. Resim, varsa ekspertiz bilgileri gibi.

  Eğer durumunuz çok acilse ve arabamı hemen satmak istiyorum diyorsanız, iletişim numaramızdan arayabilir veya dilerseniz aynı numaradan bizlere WhatsApp aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bize araç bilgilerinizi ( Ekspertiz, Km, Hasar Kaydı Vs ) bilgileri gönderdikten sonra sizlere anında Nakit alım teklimizi sunacağız. Kabul etmeniz durumunda sizleri servisimize davet edeceğiz. Eğer zaman sorununuz varsa bulunduğunuz noktaya biz geleceğiz.

  • Ticari Aracımı Satmak İstiyorum diyenler içinde şöyle bir yol izliyoruz. Sadece hafif ticari araç satın alma hizmetimiz bulunmakta. Yani camlı koltuklu Connect, Kangoo, Fiorino gibi ticari araçları satın alabilmekteyiz. Ağır ticari araçları malesef satın alamıyoruz. Van tipi ticari araçlarda ise kdv oranı %18 olduğu için o guruptada faturalı ticari araçlara teklif vermekteyiz. Ticari araç satmak isteyen müşterilerimizede artık satın alma hizmeti vermeye başladık. Satmak istediğiniz ticari araç kredili, rehinli olsa bile farketmeksizin ticari araç satın alma hizmeti vermekteyiz.

  Araba Alım Sürecimizle Sizlere Muhteşem Çözümler Üretiyoruz

  Aracınızı Ücretsiz ekspertiz yaptıktan sonra son Final fiyatı sizlere sunmamız ve kabul etmenizin hemen ardından aracınızı satın alma işlemlerini başlatacağız. Bu işlemlerin sonunda aracımı satmak istiyorum ne kadar eder ? sorularınızada cevap bulmuş olacaksınız. Aracımı satıyorum dedikten sonra gerisini hiç düşünmeden bize bırakın !

  Aracınzın satışa engel olacak Taşıt kredisi veya ödenmemiş vergi borçlarınıda sizin adınıza ödeyerek bu sorunlardanda sizleri kurtarmış olacağız.

  Tüm Türkiye’ye Araba Alım Hizmeti Vermekteyiz

  Başta İstanbul olmak üzere, arabamı satıyorum diyen araç sahiplerine  İzmir, Bursa, Ankara, Antalya, Samsun, Adana ve diğer illerimizden araba satmak isteyen araç sahipleride bizlere aracınızı satabilirsiniz. Sizde arabamı acilen satmak istiyorum  diyorsanız hızlı ve güvenli şekilde hemen Nakit ödeme yaparak aracınızı satın almak için sizleri bekliyor olacağız.

  Araç Satın Alma Hakkında Merak Edilenler ?

  Soru ? Araç Satış İşlemlerim Ne Zaman Biter ?

  Cevap ! 30 dakika’da araç satın alma işlemlerinizi tamamlayarak Nakit ödemenizi yapmaktayız.

  Soru ? Sizi Neden Tercih Etmeliyim ?

  Cevap ! Çünkü araba satmak riskli ve bir o kadarda meşakatli bir süreçtir. Arabanakit.com 2011 yılından bu yana yüzlerce araç sahibine araçlarını güvenli şekilde satmasına olanak sağlamış ve güvenli ödeme yöntemleri ile Türkiye’de 30 dakika’da araba satın alma & Nakit ödeme sloganınıyla akıllara yerleştirmiş bir araç satın alma kuruluşudur. Siz aracınızı satmak istediğinizde biz hep sizin yanınızda olacağız ve bütün süreci beraber yöneteceğiz. Satışa engel olabilecek her türlü sorunu ortadan kaldırarak aracınızı anında nakit satın alacağız. Lütfen araba satarken paranızı tamamen almadan satışını hiç bir kuruluş yada firmaya VERMEYİN.

  Soru ? Noter’de Araç Satış Bedelini Kim Ödüyor ?

  Cevap ! Noter’de araç satın alma ücreti tamamen bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kesinlikle noterde sizden ücret talep edilmemektedir.

  Soru ? Ödememi Hangi Aşamada Alabiliyorum ?

  Cevap ! Noter’de satışa engel yoktur onayı verilmesinin ardından ödemeniz banka hesabına veya daha önce belirtmeniz durumunuzda Nakit olarak el’den teslim edilmektedir.

  Soru ? Ekspertiz Hizmetiniz Ücretlimi ?

  Cevap ! Kesinlikle ekspertiz hizmetimiz Ücretsizdir. Aracınızı satın almadan önce yapılmaktadır. Anlaşma sağlanmaması sonucunda ücret talep edilmeyecektir.

  Soru ? Satış işlemleri için Hangi Evrakları Getirmemiz Gerekiyor ?

  Cevap ! Kimlik veya kimlik yerine geçecek üzerinde E-Devlet numarası yazan pasaport yada ehliyet, ruhsat sahibi değilseniz vekalet ile araç satın alma işlemlerinizi yapıyoruz.

  Soru ? Araç Satmak İçin Neler Yanımda Olmalı ?

  Cevap ! Araç ile alakalı tüm evrak fatura servis kayıtları vb belgeler ve Yedek anahtarı yeterlidir.

  Soru ? Aracımı Kim Satın Alıyor ?

  Cevap ! Sayfamız üzerinden teklif aldıktan sonra araç satın alma işlemleri için randevu alıyorsunuz. Daha sonra fiziki ekspertiz ve muayene işlemlerinden sonra arabanakit.com çalışanları tarafından arabanızı satın alınmaktadır.

  Soru ? Vermiş Olduğunuz Teklife Anında Satın Alıyormusunuz ?

  Cevap ! Eğer gönderdiğiniz ekspertiz bilgileri birebir aracınız ile uyuşuyor ise, verdiğimiz teklife sadık kalarak aracınızı hemen satın alıyoruz. Aracınızda söylediğinizin aksi bir durum çıkmasında ise yeniden size Nakit alım teklifi yapıyoruz.

  Soru ? Ekspertizde Neleri Kontrol Ediyorsunuz ?

  • Aracınızdaki Boyalı Ve Değişen Parçaların Tespiti
  • Motor Ve yürüyen Aksamların Kontrolleri
  • Elektronik arıza Tespiti

  Cevap ! Yukarıdaki kontrolleri yaparak aracınızın gerçek ekspertiz durumunu ortaya çıkarıyoruz. Arabanakit.com’a araba satmak isteyen araç sahiplerine ekspertiz hizmetimiz tamamen Ücretsiz olarak sağlıyoruz.

  Soru ? Kredili Veya Rehinli Aracımı Satın Alıyormusunuz ?

  Cevap ! Bizler burada sizlere en hızlı araba satın alma hizmeti vermeye çalışıyoruz. Kredili araba satmak isteyen araç sahiplerinede satın alma hizmeti vermekteyiz. Bununla alakalı lütfen danışmanlarımız işle WhatsApp üzerinden veya arayarak iletişime geçmenizi öneriyoruz.

  Aracınız hakkında merak  ettiğiniz tüm bilgiler  için arabanakit.com Blog  kategorisinde göz atabilirsiniz!

  Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

  ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

  15 Yorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  <

  Satın Aldığımız Markalar