ARAÇ SATIŞI İÇİN PRATİK ÇÖZÜMLER

İkinci el Araç Satış Yapın, Ödemenizi Anında Nakit Alın

Aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırıyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda sadece 30 dakika gibi bir sürede arabanızı satın alarak, ödemenizi Noter huzurunda anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Değer Hesaplama Formu

Hemen BAşla!

Aracınızı hali hazır durumda sadece 30 dakika’da satın alarak anından Nakit ödeme yapıyoruz. Satmak istediğiniz araç kredili, rehinli, hacizli veya engelli aracı olabilir. Satışa engel olabilecek tüm sorunları ortadan kaldırıp aracınızı hemen satın alıyoruz. Şimdi Harika bir nakit alım teklifi almak için formu doldur veya WhatsApp butonuna tıklayarak Online bir teklif AL!

HEMEN TEKLİF İSTEYİN

30 Dakika’da Arabanızı Bulunduğunuz Yerde Satabilir, Ödemenizi Anında Noter’de Nakit Alabilirsiniz!
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field
Select an option
Select an option
Select an option
Fill out this field
Fill out this field

Araba Nakit’e 2.el Araç Satış Nasıl Yapabilirim ?

İnternetten araç satışı yapmak için artık beklemenize ve uğraşmanıza gerek kalmadı. Amacımız sizin aracınızı bir an önce satmanızı sağlamak ve ihtiyacınız olan nakit parayı anında size ödemektir. ikinci el oto alım satım sektöründe bir çok usulsüzlüğün ve dolandırıcılığın yaşandığını, insanların mağdur edildiğini sizler gibi bizlerde üzüntü ile takip etmekteyiz.

Sizlerin bu tür riskleri yaşamamanız için kurulmuş olan firmamız, kurumsal araç satın alma hizmeti veriyor ve tüm işlemleri resmi usüllere uygun olarak yapıyor. Bize araba satmak oldukça kolay ve basittir. Sadece 30 ila 45 dakika gibi kısa bir sürede aracınızı satın alıyoruz.

Özellikle bayan müşterilerimiz tarafından tercih edilen firmamız, yoğun iş temposunda çalışan ve aciliyeti olanlar  için oldukça pratik ve güvenlidir.

İletişim formunu kullanarak 7/24 aracınızı satmak için teklif isteyebilir veya whatsapp aracılığı ile bize ulaşabilir veya telefondan hiç çekinmeden arayarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Bize aracınız hakkında bir kaç bilgi verdikten sonra ortalama size 2 şekilde fiyat teklifi veririz.

İlk olarak nakit alım teklifi, ikinci olarakta aracınızın piyasada satılabilecek eder fiyatı hakkında bilgi veririz. Teklifimizi kabul ederseniz araç satış işlemlerini yapmak için müsaitseniz siz ofisimize davet ederiz.

Vakit probleminiz var ise bulunduğunuz noktaya biz geliriz. Sadece 15 dakika içersinde ekspertiz (Kontrol) yaptıktan sonra satış işlemleri için en yakın notere giderek satış işlemlerini başlatırız.

Noter satışa engel yoktur onayı verdikten sonra ödemenizi gerçekleştirerek, notere paramı aldım onayı vermenizin hemen akabinde satış işlemlerini sonuca ulaştırıyoruz. Bu kadar kolay ve basit ödemelerimiz ise anında Nakit!

İkinci el Araç Satış İçin Size Güvenebilirmiyiz ?

Bizi yazılı basından takip edebilir hakkımızda dilediğiniz gibi araştırma sorgulama yapabilirsiniz.

Hiç bir yerde bizim hakkımızda olumsuz bir yorum veya eleştri göremezsiniz.

Çünkü biz 2.el araç satış konusunda uzman bir kuruluş olup, bakmadığımız görmediğimiz araca sistem üzerinden fiyatlandırma yapmayız.

Her iki tarafında mutlu olabileceği ortak noktada mütabakata varabilmek için elimziden gelen her türlü desteği sizlere vermek noktasından tüm enerjimizi harcamaktayız. Aklınıza takılan her türlü soru ve görüşünüz için bize hiç çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Kimlik veya T.C kimlik numarası yazan ehliyet veya pasaport olması gerekiyor.

Ruhsat sahibi iseniz sadece ruhsat yeterli.

Ruhsat sahibinin vekili iseniz Vekaletin aslı gerekmektedir.

Malesef vergi borcu varken araç satılmaz fakat bunu dert etmeyin biz aracınızı satın alırken vergi borcunu sizin adınıza kapatıyoruz.

Yedek anahtarı, Varsa geçmiş döneme ait servis faturaları. Araçla ilgili bilgi belge ne varsa bunlarıda getirmenizi öneriyoruz.

Yedek Anahtarı yoksa bununda çözümü için sizlere alternatifler sunuyoruz.