30 Dakika’da Araç Sat İhtiyacın Olan Nakdi Hemen Al

Aracınızı  fiyatlandıralım. Teklifimizi kabul ederseniz sadece 30 dakika’da Noter + Nakit ödeme

Araç Satış Formu

  Hemen Teklif İsteyin

  İkinci EL Araç Satın

  İkinci el araç sat ve ödemeni aynı gün değil sadece 30 dakika’da Nakit al ! Aracınızı satmak istediğinizde sizlere hızlı ve güvenli araç alım hizmeti veriyoruz. Lütfen bize araç satmadan önce hakkımızda araştırma yapın. Bizim ile alakalı hakkımızda sayfamıza göz atabilirsiniz. Müşteri referanslarımıza göz atın, ayrıca yazılı görsel basından bizi araştırın. Araç satmak riskli bir süreçtir. Güvenilir firmaları tercih etmenizi öneririz. Araç satmak istediğinizde doğru fiyatlandırma, hemen Nakit ödeme bunlar sizin için kritik konular. Aracınızı satarken bu hususlara özen göstermeniz hayati önem taşıyabilir. Aracınızın satışa engel olabilecek vergi borcu, trafik cezası yada taşıt kredisi gibi konuları dert etmeyin. Biz bu sorunları ortadan kaldırarak araçlarınızı satın alabiliyoruz.

  Online Araç Satmak Çok  Kolay !

  Aracınızı online olarak hemen satabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken araç bilgilerinizi bize eksiksiz göndermeniz gerekmekte. Online araç sat araç satma bölümünün ilk aşaması olarak değerlendirebilirsiniz. Yerinizden kalkmadan aracınıza Nakit alım teklifi hemen isteyebilirsiniz. Aracınızı hemen satmak tek tıkla çok kolay. Hemen araç satı hizmetimiz ile diğer araç satın alma firmalarına fark atarak bize sadece 30 dakika’da hemen araç satabiliyor ve ödemenizi anında Nakit yapıyoruz. Hemen araç satmak için hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz. Aracınızı satın alırken biz ödemelerimi anında Nakit yaparak sizlerin nakit araç satışı hizmetimizden faydalanmanızı hedefliyoruz. İsmimizden anlayacağınız üzere anında Nakit ödeme yaparak aracınızı satın alma garantimiz bulunmaktadır. Aracınızı Trink Sat’mak için en doğru ve güvenilir adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

  Araç Al Sat Masrafları Kime ait ?

  Aracınızı satın alma sürecinden araç al sat masrafları tamamen bize aittir. Kesinlikle noterde herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Araç al sat masraflarını her zaman alıcı olarak biz ödemekteyiz.

  Türkiye’nin Her İline Araç Sat Hizmeti Veriyoruz

  Bize İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Eskişehir ve diğer illerimizden tüm Türkiye’den araç satmak isteyenlere anında cevap veriyor hemen araçlarını satın alıyoruz. 

  Sıkça Sorulan Sorular

  Araç Satın Alma İşlemlerim Ne Kadar Zamanda Biter ?

  30 dakika’da araç satın alma işlemlerini tamamlayarak Nakit ödemenizi yapmaktayız

  Ödememi Hangi Aşamada Alabiliyorum

  Noter’de satışa engel yoktur onayı verilmesinin ardından ödemeniz banka hesabına veya daha önce belirtmeniz durumunuzda Nakit olarak el’den teslim edilmektedir.

  Ekspertiz Hizmetiniz Ücretlimi ?

  Kesinlikle ekspertiz hizmetimiz Ücretsizdir. Aracınızı satın almadan önce yapılmaktadır. anlaşma sağlanmaması sonucunda ücret talep edilmeyecektir

  Satış işlemleri için Hangi Evrakları Getirmemiz Gerekiyor ?

  Kimlik veya kimlik yerine geçecek üzerinde E-Devlet numarası yazan pasaport yada ehliyet, ruhsat sahibi değilseniz vekalet ile araç satın alma işlemlerinizi yapıyoruz.

  Araç Satmak İçin Neler Yanımda Olmalı ?

  Araç ile alakalı tüm evrak fatura servis kayıtları vb belgeler

  Yedek anahtarı yeterlidir

  Kredisi Olan Aracımı Satabilirmiyim ?

  Evet kredili aracınızı aynı gün satın alabilmekteyiz.

  Satın Aldığımız Markalar