30 Dakika'da ''Araç Sat''mak İstermisiniz ?

Aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırıyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede arabanızı satın alarak ödemenizi Noter'de anında Nakit yapıyoruz.
 • 1

  Nakit Alım Teklifi İste

  Aracınızı satın alabilmemiz için bize bazı bilgileri göndermeniz gerekiyor. Boya, değişen, hasar kaydı, güncel km bilgilerini bize gönderin

 • 2

  Hemen Fiyatlandırma

  Aracınızı bize gönderdiğiniz bilgilere göre hemen size ön alım teklifi veriyoruz. Teklifimiz kabul ederseniz Ücretsiz ekspertiz için randevu oluşturuyoruz.

 • 3

  Satın Alma ve Nakit Ödeme

  Bir önce ki iki aşadan geçtikten sonra araç satın alma işlemlerimizin final bölümü olan noter ve ödeme süreci ile araç satın alma işlemlerimizi bitiriyoruz

[/vc_column]

Teklif Almak İçin Lütfen Formu Doldurun

İkinci el araç sat ve ödemeni aynı gün değil sadece 30 dakika’da Nakit al ! Aracınızı satmak istediğinizde sizlere hızlı ve güvenli araç alım hizmeti veriyoruz. Lütfen bize araç satmadan önce hakkımızda araştırma yapın.

Bizim ile alakalı hakkımızda sayfamıza göz atabilirsiniz. Müşteri referanslarımıza göz atın, ayrıca yazılı görsel basından bizi araştırın. Araç satmak riskli bir süreçtir. Güvenilir firmaları tercih etmenizi öneririz.

Araç satmak istediğinizde doğru fiyatlandırma, hemen Nakit ödeme bunlar sizin için kritik konular. Aracınızı satarken bu hususlara özen göstermeniz hayati önem taşıyabilir. Aracınızın satışa engel olabilecek vergi borcu, trafik cezası yada taşıt kredisi gibi konuları dert etmeyin. Biz bu sorunları ortadan kaldırarak araçlarınızı satın alabiliyoruz.

Online Araç Sat !

Aracınızı online olarak hemen satabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken araç bilgilerinizi bize eksiksiz göndermeniz gerekmekte. Online araç sat araç satma bölümünün ilk aşaması olarak değerlendirebilirsiniz. Yerinizden kalkmadan aracınıza Nakit alım teklifi hemen isteyebilirsiniz.

Hemen Araç Sat !

Aracınızı hemen satmak tek tıkla çok kolay. Hemen araç satı hizmetimiz ile diğer araç satın alma firmalarına fark atarak bize sadece 30 dakika’da hemen araç satabiliyor ve ödemenizi anında Nakit yapıyoruz. Hemen araç satmak için hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz.

Dod Araç Sat

Dod araç sat danışmadan önce bizden teklif almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü dod üzerinden araç satmak istediğinizde sizin için pratik çözüm olmayabilir. Çünkü orada aracınızı satmak istediğinizde malesef bu gerçekleşmeyecektir çünkü dod konsinye alım yapmaktadır. Yani aracınızı misafir olarak kabul eder ne zaman satılırsa o zaman paranızı alırsınız. Ayrıca dod’a Nakit araç satışıda yapamayacaksınız. Lütfen dod’a araç satmak isterseniz bunları önceden sorup öğreniniz.

Nakit Araç Satışı Nasıl Yapıyorsunuz ?

Aracınızı satın alırken biz ödemelerimi anında Nakit yaparak sizlerin nakit araç satışı hizmetimizden faydalanmanızı hedefliyoruz. İsmimizden anlayacağınız üzere anında Nakit ödeme yaparak aracınızı satın alma garantimiz bulunmaktadır. Aracınızı Trink Sat’mak için en doğru ve güvenilir adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Araç Al Sat Masrafları Kime ait ?

Aracınızı satın alma sürecinden araç al sat masrafları tamamen bize aittir. Kesinlikle noterde herhangi bir ücret talep edilmememktedir. Araç al sat masraflarını her zaman alıcı olarak biz ödemekteyiz.

Türkiye’nin Her İline Araç Sat Hizmeti Veriyoruz

Bize İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Eskişehir ve diğer illerimizden tüm Türkiye’den araç satmak isteyenlere anında cevap veriyor hemen araçlarını satın alıyoruz. 

Araç Satın Alma İşlemlerim Ne Kadar Zamanda Biter ?

30 dakika’da araç satın alma işlemlerini tamamlayarak Nakit ödemenizi yapmaktayız

Ödememi Hangi Aşamada Alabiliyorum

Noter’de satışa engel yoktur onayı verilmesinin ardından ödemeniz banka hesabına veya daha önce belirtmeniz durumunuzda Nakit olarak el’den teslim edilmektedir.

Ekspertiz Hizmetiniz Ücretlimi ?

Kesinlikle ekspertiz hizmetimiz Ücretsizdir. Aracınızı satın almadan önce yapılmaktadır. anlaşma sağlanmaması sonucunda ücret talep edilmeyecektir

Satış işlemleri için Hangi Evrakları Getirmemiz Gerekiyor ?

Kimlik veya kimlik yerine geçecek üzerinde E-Devlet numarası yazan pasaport yada ehliyet, ruhsat sahibi değilseniz vekalet ile araç satın alma işlemlerinizi yapıyoruz.

Araç Satmak İçin Neler Yanımda Olmalı ?

Araç ile alakalı tüm evrak fatura servis kayıtları vb belgeler

Yedek anahtarı yeterlidir

Mutlu Müşterilerimiz

ArabaNakit.com'a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !
Aracımı satmak için telefon ile iletişime geçtim. Daha sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek aracıma ekspertiz yapıldı ve telefonda konuştuğumuz fiyata anlaştık. Üsküdar 20. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Hızlı ve güvenilir hizmet için teşekkürler ArabaNakit.com

Gençay Üçok

İSTANBUL

Toyota aracımı satmak için iletişime geçtim. Eşimle beraber ekspertize gittik ve kısa bir pazarlığın ardından fiyatta anlaştık. Gerekli kontrollerin ardından Kadıköy 11. Noter'e gittik. Noter'de paramı tamamen NAKİT teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Hizmetten memnun kaldık tekrar görüşmek üzere.

Tuğçe Yeşilada Bhortakke

ANKARA

2011 Model Nissan Qashqai aracim icin teklif istedim. Sifir arac alacigim bayinin 4 bin tl ustu fiyat teklifi verdiler ve aracimi hemen Nakit odeyerek 30 Dakika icinde Nakit para ödeyerek satin aldilar. Kendilerine tesekkur eder iyi calismalar dilerim

Haluk Bey

İZMİR

Peugeot aracım için WhatsApp aracılığı ile teklif istedim. Teklifi kabul ettikten sonra ücretsiz ekspertiz için buluştuk ve anlaşma sağladık. Aracımın kredisi devam ediyordu kapama yapıldı ve hemen ardından Kadıköy 31. Noter'de satış işlemlerini gerçekleştirdik. Bu kadar hızlı araba satabileceğimi düşünmemiştim çok teşekkürler.

Bülent İrtegün

İZMİR

Opel aracım için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Ekspertiz için buluştuk ve Beyoğlu 13. noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra satışı verdim. Hızlı ve güvenli hizmet için Menderes bey'e teşekkür eder iş hayatında başarılar dilerim.

İlknur Ay

İSTANBUL

Peugeot satışı için WhatsApp aracılığı ile iletişime geçtim. Verilen teklifi kabul ettikten sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek ücretsiz ekspertiz yapıldıktan sonra anlaşmaya vardık. Kadıköy 31. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımın satışını verdim. 30 Dakika'da aracımı sattım teşekkürler

Ender Süslü

İSTANBUL

Aracımı satmak için iletişime geçtim. Randevu saatinde buluştuktan sonra Beyoğlu 13. Noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra aracımın satışını yaptık. Bütün bu işlemler 30 dakika bile sürmedi. Hızlı ve güvenli hizmet için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Serkan Yazıcı

İSTANBUL

2.el Opel aracımı satmak için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Menderes bey hemen geri dönüş yaptı ve aracım için teklif verdi. Anlaşma sağladıktan sonra kuyubaşındaki servislerine gittim. Ekspertiz yapıldı ve daha sonra notere aracın satışı için gittik. Noter'de param banka hesabıma transfer yapıldıktan sonra imzamı attım. Hızlı güvenli ve samimi davranışlarından ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Salih Doğu

İSTANBUL

Renault marka aracımın satışı için buluştuk. İlk etapta verilan rakam bana düşük geldi. Daha sonra sıkı bir pazarlık yaparak Menderes bey'le anlaşmaya varabildik. Cidden 30 dakika'da tüm işlemlerimiz halloldu ve paramı noter'de banka yolu ile teslim aldım. Kendilerine teşekkür eder çalışma hayatında arabanakit.com'a başarılar dilerim.

Ersan İşler

İSTANBUL

Mercedes marka aracım için kredi kapaması yapılarak satışını yapmış olduk. İlgi ve alaklarından ötürü çok teşekkür ederim.

Handan Tezkanlı

İZMİR

Hızlı ve güvenli şekilde aracımı sattım ve ödememi noter'de banka yolu ile teslim aldım. Güvenilir ve hızlı hizmet için teşekkürler arabanakit.com/

Oya Emiroğlu

İSTANBUL

2.el Renault marka aracıma evimin önünde bakılıp hali hazır durumu ile satın aldıkları için kendilerine teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

Leyla Işıltan

İSTANBUL

Aracımın kredi borcu kapatıldı ve son 3 mtv'sini ödeyerek satın aldıkları için arabanakit.com'a çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Aydan Albayrak

İSTANBUL