Araç sat | Noter’de Anında Nakit Al !

30 Dakika’da Araç Sat İhtiyacın Olan Nakdi Hemen Al

Aracınızı fiyatlandıralım. Teklifimizi kabul ederseniz sadece 30 dakika’da Noter + Nakit ödeme

30 Dakikada Araç Sat !

Aracınızı hali hazır durumda sadece 30 dakika’da satın alarak anından Nakit ödeme yapıyoruz. Satmak istediğiniz araç kredili, rehinli, hacizli veya engelli aracı olabilir. Satışa engel olabilecek tüm sorunları ortadan kaldırıp aracınızı hemen satın alıyoruz. Şimdi Harika bir nakit alım teklifi almak için formu doldur veya WhatsApp butonuna tıklayarak Online bir teklif AL!

HEMEN TEKLİF İSTEYİN

30 Dakika’da Arabanızı Bulunduğunuz Yerde Satabilir, Ödemenizi Anında Noter’de Nakit Alabilirsiniz!
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field
Select an option
Select an option
Select an option
Fill out this field
Fill out this field

İkinci EL Araç Satın

kinci el araç sat ve ödemeni aynı gün değil sadece 30 dakika’da Nakit al ! Aracınızı satmak istediğinizde sizlere hızlı ve güvenli araç alım hizmeti veriyoruz. Lütfen bize araç satmadan önce hakkımızda araştırma yapın. Bizim ile alakalı hakkımızda sayfamıza göz atabilirsiniz.

Müşteri referanslarımıza göz atın, ayrıca yazılı görsel basından bizi araştırın. Araç satmak riskli bir süreçtir. Güvenilir firmaları tercih etmenizi öneririz. Araç satmak istediğinizde doğru fiyatlandırma, hemen Nakit ödeme bunlar sizin için kritik konular.

Aracınızı satarken bu hususlara özen göstermeniz hayati önem taşıyabilir. Aracınızın satışa engel olabilecek vergi borcu, trafik cezası yada taşıt kredisi gibi konuları dert etmeyin. Biz bu sorunları ortadan kaldırarak araçlarınızı satın alabiliyoruz.

Online Araç Satmak Çok Kolay !

Aracınızı online olarak hemen satabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken araç bilgilerinizi bize eksiksiz göndermeniz gerekmekte. Online araç sat araç satma bölümünün ilk aşaması olarak değerlendirebilirsiniz. Yerinizden kalkmadan aracınıza Nakit alım teklifi hemen isteyebilirsiniz. Aracınızı hemen satmak tek tıkla çok kolay.

Hemen araç satı hizmetimiz ile diğer araç satın alma firmalarına fark atarak bize sadece 30 dakika’da hemen araç satabiliyor ve ödemenizi anında Nakit yapıyoruz.

Hemen araç satmak için hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz. Aracınızı satın alırken biz ödemelerimi anında Nakit yaparak sizlerin nakit araç satışı hizmetimizden faydalanmanızı hedefliyoruz. İsmimizden anlayacağınız üzere anında Nakit ödeme yaparak aracınızı satın alma garantimiz bulunmaktadır. Aracınızı Trink Sat’mak için en doğru ve güvenilir adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

30 dakika’da araç satın alma işlemlerini tamamlayarak Nakit ödemenizi yapmaktayız

Noter’de satışa engel yoktur onayı verilmesinin ardından ödemeniz banka hesabına veya daha önce belirtmeniz durumunuzda Nakit olarak el’den teslim edilmektedir.

Kesinlikle ekspertiz hizmetimiz Ücretsizdir. Aracınızı satın almadan önce yapılmaktadır. anlaşma sağlanmaması sonucunda ücret talep edilmeyecektir

Kimlik veya kimlik yerine geçecek üzerinde E-Devlet numarası yazan pasaport yada ehliyet, ruhsat sahibi değilseniz vekalet ile araç satın alma işlemlerinizi yapıyoruz.

Araç ile alakalı tüm evrak fatura servis kayıtları vb belgeler

Yedek anahtarı yeterlidir

Evet kredili aracınızı aynı gün satın alabilmekteyiz.