Arabam Ne Kadar Eder ? Nasıl Öğrenebilirim ?

Arabam ne kadar eder ? Yada arabamı ne kadara satabilirm diye öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu konu ile alakalı otomatik fiyatlandırma sistemleri  var fakat bu fiyatlandırma sistemleri sizlere ne kadar yardımcı olabilir yada aracınızın gerçek ederini sizlere ne kadar bildirebilir ? Bu ve bunun gibi soruları kendinize sorarak boşuna zamanınızı harcamayın. Gelin sizlere aracınızın gerçek değerini nasıl bulabilirsiniz ondan bahsedelim.

Arabamın Değerini Nasıl Öğrenebilirim ?

Bunun için  yukarıdada anlattığımız gibi otomatik fiyatlandırma sistemlerini kullanabilirsiniz fakat burada çıkan rakamların hiçbir tanesi gerçeği yansıtmamaktadır. Otomatik araç değer hesaplama sistemleri  araba satış sitelerinden veriler çekerek sizlere sunmaktadır. Bu veriler yine sizin gibi araç sahiplerinin satışa koyduğu rakamlardır. Yani siz web sitelerine girip tek tek ilan gezmek yerine bu işlemi sizin yerinize yaparlar. Bunun için aracın gerçek ekspertiz durumunu tespit edip ondan sonra bir fiyat belirlemesi yapılabilir

Araç  Değeri Nasıl Hesaplanır ?

Araç değeri sadece gerçek ekspertiz kontrollerden sonra ortaya çıkarılır. Yani siz fiyatlandırma sistemlerine girdiğinizde hepsi sanaldır.  Siz aracınıza bir bedel biçersiniz fakat biçtiğiniz değere aracınızı satamayabilirsiniz. Bu durumda otomatik araç değer hesaplama sistemleri sizin için sağlıklı bir yöntem olmayabilir.

Hasarlı Arabam Ne Kadar Eder ?

Bu soruya cevap vermek aslında hem çok zor hem çok kolay. Neden derseniz hasarlı araçtan kastınız nedir mesala ”Ağır Hasarlımı” yoksa ufak hasarlı yada tampon  kapı çamurluk gibi parçalarmı değişmiş bunları bilip ona göre değerlendirme yapmak lazım. Hasarlı araba alan yerler ile iletişime geçmenizde fayda var.

Aracınızın Değeri İçin Piyasa Araştırması Yapın !

Aslında arabam ne kadar eder dediğinizde sağlam bir piyasa araştırması yapmanız gerekiyor. Bunun için öncelikle aracınızın ekspertiz durumunu bilmeniz gerekiyor.  Nedir bunlar derseniz ? Boya, değişen parça, hasar kaydı gibi bilgilerini bilip aynı eş değerdeki en az 5 aracı bulup onunla karşılaştırarak piyasa araştırması yapabilirsiniz. Piyasa araştırması yapacak kadar zaman ayırmak, tek tek ilanları incelemek sizin için ciddi zaman kaybı olabilir.

Detaylarla Uğraşmadan Aracınızı Fiyatlandırıyoruz !

Özellikle araçlarını hemen satmak isteyen araç sahiplerine şöyle bir hizmetimizden bahsetmek istiyoruz. Aracınızı satmaya karar verdiğinizde bize getiriyorsunuz bize aracınıza Ücretsiz ekspertiz yapıp hemen Nakit alım teklifi yapıyoruz. Daha sonra satın alma süreci başlıyor ve detaylarla uğraşmadan aracınızın gerçek değerinden satın alarak tüm sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Aracınız için süper Nakit alım teklifi almak için İkinci El Araba Sat ArabaNakit.com

arabam ne kadar eder ?

Yorumlar
  • Merhaba iletişim bilgilerinizi paylaşırsanız hemen sizlere dönüş sağlayıp Nakit alım teklifi verebiliriz

  • merhabalar,
    opel astra j kasa 2011 model benzinli manuel 1.4 turbo Sport model 46000 km de boyasız değişensiz çiziksiz.
    orjinal ilk sahabinden ne kadar eder acaba. teşekkürler

  • 2012 jetta beyaz benzinli 1.4 tsi boyasız degişensiz 88000 de fiyatı ne eder ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir