Aracım Ne Kadar Eder Diyenlere Kolay Fiyatlandırma

Arabam kaç para eder uygulamamız ile tek sayfada aracınızın gerçek eder değerini bulabileceksiniz. Herhangi bir kişisel bilgi istemeden tamamen ücretsiz araç fiyat öğrenme sadece burada. Size ortalama piyasa gider rakamları arasından en doğru fiyatlandırma yöntemlerini kullanarak bilgilendiriyoruz. Burada çıkan rakamlar aracınızın ortalama değerini göstermektedir. Aracınızın gerçek ederi ancak ekspertiz yapıldıktan sonra hesaplanabilir. Aracınızı buradan çıkan değerin  %5 ila %10 altında hemen Nakit Paraya satmak için alttaki formdan araç bilgilerinizi bize gönderiniz. Sadece 30 dakika’da aracınızı satın alım yapıyor ve ödemenizi aynı anda noterde Nakit yada tercihinize göre banka havalesi ile hemen yapıyoruz.

Arabam Ne Kadar Eder Sistemi Nasıl Çalışıyor ?

Aracınızın Fiyatını öğrenebilmek için araç bilgilerini eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Marka/model/Yıl/Paket/Vites Tipi ve Km bilgilerini girerek aracınızın ortalama piyasa değerini göreceksiniz. Ortalama piyasa değeri satılan değeri değildir. Yani araç fiyatlandırma sistemlerinin en büyük sorunu sistemde görünen fiyatın sanki aracın satış değeri gibi düşünülmesi. Bir aracın gerçek eder değeri sadece fiziki kontrollerden sonra belirlenebilir.

Arabamın Değeri Çıkmadı ?

Bazı araç modellerinde fiyatlandırma yapamayabiliyoruz. Çünkü o modelleri ikinci el fiyatlandırması zayıf olabiliyor. Aracınızın ne kadar ettiğini en doğru fiyatlandırmayı sadece ikinci elde hızlı satılan yada piyasası olan araçların bilgilerini sisteme girebiliyoruz. Bundan dolayı sizin girdiğiniz mo0del piyasada ikinci el satışı az olan bir model olduğunu düşünebilirsiniz. Bizim amacımız size ortalama bir rakam vermek ve aracınız değeri hakkında ortalama bi,r fikir sahibi olmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Aracınızı Hemen Nakit Paraya Satmak İçin Aşşağıdaki Formu doldurun Yada WhatsApp butonuna tıklayarak Hemen Teklif Alın !

    Hemen Teklif İsteyin

    Satın Aldığımız Markalar