İkinci el Arabana Teklif Al Hemen Sat, Ödemeni Anında Nakit AL

Aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırıyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda sadece 30 dakika gibi bir sürede arabanızı satın alarak, ödemenizi Noter huzurunda anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

1

Nakit Alım Teklifi İste

Aracınızın .Boya, değişen, hasar kaydı, güncel KM bilgilerinizi bize gönderin.

2

Hemen Fiyatlandırma

Bize gönderdiğiniz bilgilere göre hemen size ön nakit alım teklifi verelim. Teklifimizi kabul edersiniz ücretsiz ekspertiz için randevu oluşturuyoruz.

3

Satın Alma ve Nakit Ödeme

Önceki aşamalardan geçtikten sonra Noter'de aracınızı satın alırken hemen ödemenizi Nakit veya Banka yolu ile yapalım

Araç Satış Formu

Hemen Teklif İsteyin


Aracına Hemen Online Teklif Alabilirsiniz

Aracınızı satmak için hemen Teklif Alın, anında satarak 30 dakika içinde Nakit paranızı alın.

Aracınıza 3 adımda teklif hazırlayarak hemen dönüş sağlıyoruz. Tekliflerimizi hazırlarken sizlere en top rakamları vermeye çalışıyoruz.

Aracınıza teklif hazırlarken şeffaf fiyatlandırma politikası, ikinci el satılan araçların değeri üzerinden hesaplamalar yapılarak  sizlere en uygun Nakit alım teklifi verilmektedir.

Teklifleri hazırlarken bize göndermiş olduğunuz ekspertiz bilgileri haricinde bir durum çıkmadığı sürece size verdiğimiz teklife sadık kalarak satın alım işlmlerini gerçekleştirmekteyiz.

Teklifimizi kabul etmeniz durumunda 30 dakika içinde satın alma ve Nakit ödeme garantisi Türkiye’de sadece bizde bulunmaktadır.

Diğer araba teklif alma sitelerinden teklif isterken özellikle ödeme hususunu sorgulamanızı tavsiye ederiz. Bizde satışı ver 3 saat sonra 5 saat sonra veya 1 gün sonra para hesabınıza gönderilecektir gibi uygulumalar kesinlikle yoktur. Noter’de paranızı teslim aldıktan sonra satış işlemleriniz bitirilir. Bize araç satan müşterilerimize instagram hesabımızdan veya youtube hesabımızdan kontrol edebilirsiniz.

Türkiye’nin her ilinden araç satmak için bizden teklif isteyebilirsiniz. 200 bin km’yi aşmamış, ağır hasar kaydı olmayan, kapalı kasa ve ağır ticari araçlar haricinden camlı koltuklu hafif ticari araçlar dahil tüm araçlar için teklif isteyebilirsiniz.

 

Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

Satın Aldığımız Markalar
Open chat