İkinci el Araba Teklif Al Hemen Sat, Ödemeni Anında Nakit AL

Aracınıza hemen teklif alın. Teklifimizi kabul ederseniz 30 dakika aracınızı satın alıp Noter’de ödemeyi yapalım.

Araç Satış Formu

  Hemen Teklif İsteyin


  Aracına Hemen Online Teklif Alabilirsiniz

  Aracınızı satmak için hemen Teklif Alın, anında satarak 30 dakika içinde Nakit paranızı alın. Aracınıza 3 adımda teklif hazırlayarak hemen dönüş sağlıyoruz. Tekliflerimizi hazırlarken sizlere en top rakamları vermeye çalışıyoruz. Aracınıza teklif hazırlarken şeffaf fiyatlandırma politikası, ikinci el satılan araçların değeri üzerinden hesaplamalar yapılarak  sizlere en uygun Nakit alım teklifi verilmektedir. Teklifleri hazırlarken bize göndermiş olduğunuz ekspertiz bilgileri haricinde bir durum çıkmadığı sürece size verdiğimiz teklife sadık kalarak satın alım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda 30 dakika içinde satın alma ve Nakit ödeme garantisi Türkiye’de sadece bizde bulunmaktadır. Lütfen 30 dakika sloganı ile aracınızı alalım diyenlere itibar etmeyin. Diğer araba teklif alma sitelerinden teklif isterken özellikle ödeme hususunu sorgulamanızı tavsiye ederiz. Bizde satışı ver 3 saat sonra 5 saat sonra veya 1 gün sonra para hesabınıza gönderilecektir gibi uygulumalar ve söylemler kesinlikle yoktur. Noter’de paranızı teslim aldıktan sonra satış işlemleriniz bitirilir. Bize araç satan müşterilerimizi instagram hesabımızdan veya youtube hesabımızdan kontrol edebilirsiniz. Türkiye’nin her ilinden araç satmak için bizden teklif isteyebilirsiniz. 200 bin km’yi aşmamış, ağır hasar kaydı olmayan, kapalı kasa ve ağır ticari araçlar haricinden camlı koltuklu hafif ticari araçlar dahil tüm araçlar için teklif isteyebilirsiniz. Ayrıca banka kredili, banka rehinli yada borcunu karşılayan hacizli araçlarınız içinde araba teklif al hizmetimizden faydalabilirsiniz.

  Son olarak kazalı araçlarınız içinde teklif isteyebilirsiniz. Acil durumlarda lütfen yandaki WhatsApp butonuna tıklayarak online danışmanımız ile iletişime geçebilir aracınız için hemen Teklif alabilirsiniz.

  Sizlere en iyi, en hızlı, ve en güvenilir araç  satın alma hizmeti verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz.

  Sıkça Sorulanlar

  S: Teklif Süresi Ne Kadar ?

  C: Aracınıza verdiğimiz teklifler 2 iş Günü geçerlidir.

  S: Tekliften Sonra Pazarlık Oluyormu ?

  C: Tabiki ! Aracı gördükten ve kspertiz yaptıktan sonra pazarlık yapabiliriz.

  S: Teklifi Kabul Edersem Sonraki Süreç Nasıl İşliyor ?

  C: Aracınıza verdiğimiz teklifi kabul etmeniz durumunda, sizin ile randevu oluşturuyoruz. Daha sonra aracınıza ücretsiz ekspertiz yapıyoruz. Hemen satın alma işlemlerini başlatararak aracınızı satın alıyoruz.

  Satın Aldığımız Markalar