Araba Satma = Anında Nakit Para !

Aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırıyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda sadece 30 dakika gibi bir sürede arabanızı satın alarak, ödemenizi Noter huzurunda anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

1

Nakit Alım Teklifi İste

Aracınızın .Boya, değişen, hasar kaydı, güncel KM bilgilerinizi Form veya WhatsApp üzerinden bize gönderin.

2

Hemen Fiyatlandırma

Bize gönderdiğiniz bilgilere göre hemen size ön nakit alım teklifi verelim. Teklifimizi kabul edersiniz ücretsiz ekspertiz için randevu oluşturuyoruz.

3

Satın Alma ve Nakit Ödeme

Önceki aşamalardan geçtikten sonra Noter'de aracınızı satın alırken hemen ödemenizi Nakit veya Banka yolu ile yapalım

Araç Satış Formu

Hemen Teklif İsteyin


30 Dakika’da Araba Satmak İstermisiniz?

Araba Satma işlemleriniz için sizlere online hizmetimizden bahsetmek istiyoruz. Arabanızı hızlı, güvenli ve Nakit olarak hemen satmak istemezmisiniz? Hızlı araç atmak için sizlere en uygun koşullar ayarlamaya devam edilir.

30 Dakika araç alım sloganızımla ülkeler ilk çevrimiçi yerli sermaye ile ilgili araç alım platformu olarak sizlere maksimum hız, minimum risk hizmetimizle daha önce yaşamadığınız bir araç satış deneyimi yaşatıyoruz.

Adil ve hakkaniyetli fiyatlandırmalar kullanarak diğer şarj edilebilir  araba satma siteleri  arasında sıyrılarak sizlere maksimum alım fiyatlarında çalışıyoruz.

İkinci El Araç Satma Konusunda Uzmanız

Aracınızı satarken aynı zamanda sizlere araç satış sürecinin detaylarından ( Noter & Ekspertiz & Ödeme ) bahsederek sizlere 2.el araç satma hakkında tüm detaylarıda öğretiyoruz. Bizden sonraki zamanlarda farklı firmalarda aracınızı satarken bilinçlenmenizide hedefliyoruz

Sizde bu hizmetinizden faydalanmak istiyorsanız bize iletişim kanallarımızdan ulaşarak en hızlı araba satma işlemleri için Nakit alım teklifi isteyebilir ve ikinci el aracınızı hemen nakit para  karşılığında sadece 30 Dakika gibi kısa bir sürede satışını yapabilirsiniz.

Araba Satma Siteleri Arasında Kaybolmayın !

Araba satmak istediğinizde karşınıza onlarca araba satma sitesi çıkacaktır. Bunların arasından seçim yapmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu siteler özellikle hemen araba satmak isteyen araç sahipleri için hızlı çözümler üretemeyebilir. Araba satma sitesi seçerken ihtiyacınızı göre bir seçim yapmanızı öneririz. Bizler sizler için muhteşem çözümler üreterek, araba satmak istediğinize karşınıza çıkabilecek tüm engelleri ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca bir diğer özelliğimiz ise 30 dakika’da aracınızı satın alarak hemen Nakit ödeme yapıyoruz. Bu ve bunun gibi daha bir çok önemli hizmetimizi hemen araba satmak isteyen araç sahiplerine sunuyoruz. Kredili & Rehinli & Hacizli araçlarınızıda satın almak için teklif veriyoruz. Arabanızı satmak istediğinizde Türkiye’deki en hızlı ve güvenilir araba satma sitesi olan arabanakit.com‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Arabam Ne Kadar ?

Arabam ne kadar eder diye düşünmenize gerek kalmadı. Araba satma sürecinde doğru fiyat belirlenmesi sizin için önemli bir husus olacaktır. Aracınızı satmak istediğinizde bizlere araç bilgilerinizi hemen gönderdiğinizde anında fiyatlandırma yaparak sizleri bilgilendiriyoruz. Aracınızı satmak istediğinzde doğru fiyat doğru alıcı bulmak sizin için önemli İşte tamda burda sizlere kurumsal hizmet anlayışı ile birlikte hemen araba satın alma hizmeti veriyoruz.

Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

Satın Aldığımız Markalar
Open chat