Ankara’dan İkinci el Aracınızı Hemen Satın Alıyoruz, Ödemenizi Anında Noter’de Nakit Yapıyoruz

Aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırıyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda sadece 30 dakika gibi bir sürede Ankara’dan arabanızı satın alarak, ödemenizi Noter huzurunda anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Araç Satış Formu

  Hemen Teklif İsteyin

  Ankara’dan Araba Satmak Çok Kolay !

  Aracımı Satmak istiyorum Ankara‘dan fakat kime güvenebilirim ? hemen hızlı Nakit paraya nasıl çevirebilirim diye düşünmenize artık gerek kalmadı. Sizlere online araba alım hizmeti sunarak anında aracınızı satın alıyoruz. Ankara’dan aracınızı satmak isteyenler için sizlere hızlı çözümler sunuyoruz. Sizlerin araçlarını satın almak için her türlü konuda yardımcı oluyoruz. Örnek olarak :  Mtv borcu ödemesi, Trafik cezası ödemesi, Taşıt Kredi kapaması, yada rehinli aracınızı aynı gün satın alabiliyoruz. Ankara’da araba satmak isteyen müşterilerimiz 30 dakika gibi kısa bir sürede tüm satın alma işlemlerinizi sonuca ulaştırarak maksimum hız ve fiyat garantisi ile araba alımı yapıyoruz.

  Aracımı Satmak İçin Hangi Belgeler Gerekiyor

  İlk olarak bize aşşağıdaki veya yan taraftaki  teklif formunu doldurarak göndermeniz gerekiyor. Aracınızın geçerli muayanesi olması gerekiyor. Onun haricinden yedek anahtarı geçmiş döneme ait bakım faturaları gibi araç ile alakalı evrakları hazırlamanız gerekiyor. Araç üzerindeki isim soyisim satıcının kimliğindeki ile uyuşması gerekiyor ( Evlenmeden önce araba alıp evlendikten sonra farklı soyadı olunca sorun oluyor ) Aracın stepnesi olması ve patlak olmaması gerekiyor.

  Kredili Rehinli Aracınızı Satın Alıyoruz

  Kredili, rehinli, hacizli veya Mtv vs borcu olan araç sahiplerinin önceden teklifi istenirken belirtilmesi gerekiyor. Hızlı ve güvenli şekilde kredi rehinli aracınızı Ankara’dan satın almaktayız. Kredisi devam eden yada otoparka çekilmiş aracınızıda satın alabilmekteyiz. Siz aracınızı satmak istediğiniz sürece biz satın almak için sizlere her türlü kolaylığı sağlayacağız. Son dakika aracın kredi borcu veya mtv borcu var dediğinizde satış iptal edilecektir.

  Ankara’nın Hangi İlçelerinden Araç Alımı Yapıyorsunuz ?

  Ankarada’dan araba satmak isteyen araç sahiplerine: Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle  gibi Ankaramızın tüm ilçlerine var gücümüzle ulaşmaya çalışıyoruz. Kredili yada rehinli aracını Ankara’dan satmak isteyenleri bekliyoruz. Sizde Ankara’da yaşıyor ve şimdi 2.el arabanızı satmak istiyorsanız, bize ulaşarak Nakit alım teklifi isteyiniz.

   

  Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Neler Söylemiş

  ArabaNakit.com’a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !

  4 Yorum

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  <

  Satın Aldığımız Markalar