Aracımı Satmak İstiyorum Ankara

Aracımı Satmak istiyorum Ankara‘dan fakat kime güvenebilirim ? hemen hızlı Nakit paraya nasıl çevirebilirim diye düşünmenize artık gerek kalmadı. Sizlere online araba alım hizmeti sunarak anında aracınızı satın alıyoruz. Aracınızı satmak için sizlere hızlı çözümler sunuyoruz. Sizlerin araçlarını satın almak için her türlü konuda yardımcı oluyoruz. Örnek olarak :  Mtv borcu ödemesi, Trafik cezası ödemesi, Taşıt Kredi kapaması yaparak satış işlemlerinizi bitiriyoruz Ankara’da araba satmak isteyen müşterilerimiz 30 dakika gibi kısa bir sürede tüm işlemleriniz sonuca ulaştırarak maksimum hız ve fiyat garantisi ile araç alımı yapıyoruz.

Aracımı Satmak İçin Hangi Belgeler Gerekiyor

İlk olarak bize aşşağıdaki veya yan taraftaki  teklif formunu doldurarak göndermeniz gerekiyor. Aracınızın geçerli muayanesi olması gerekiyor. Onun haricinden yedek anahtarı geçmiş döneme ait bakım faturaları gibi araç ile alakalı evrakları hazırlamanız gerekiyor. Araç üzerindeki isim soyisim satıcının kimliğindeki ile uyuşması gerekiyor ( Evlenmeden önce araba alıp evlendikten sonra farklı soyadı olunca sorun oluyor ) Aracın stepnesi olması ve patlak olmaması gerekiyor. Son olarak Kredili veya Mtv vs borcu olan araçların teklifi istenirken belirtilmesi gerekiyor. Son dakika aracın kredi borcu veya mtv borcu var dediğinizde satış iptal edilecektir.

Ankara’nın Hangi İlçelerinden Araç Alımı Yapıyorsunuz ?

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle  gibi Ankaramızın tüm ilçlerine var gücümüzle ulaşmaya çalışıyoruz. Sizde Ankara’da yaşıyor ve şimdi 2.el arabanızı satmak istiyorsanız, bize ulaşarak Nakit alım teklifi isteyiniz.

2 Yorum “Aracımı Satmak İstiyorum Ankara

  1. araba Nakit

    Merhaba Nihal hanım iletişim bilgilerinizi gönderirseniz ona göre yardımcı olmaya çalışalım.

  2. Nihal

    Arabamı satmak istiyorum fiyat alabilirmiyim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HTML kodlarına izin verilmez.

 

HEMEN TEKLİF ALIN