2.el araç satış  yapmak için artık beklemenize ve uğraşmanıza gerek kalmadı. arabanakit/ olarak amacımız sizin aracınızı bir an önce satmanızı sağlamak ve ihtiyacınız olan nakit parayı anında size ödemektir. ikinci el oto alım satım sektöründe bir çok usulsüzlüğün ve dolandırıcılığın yaşandığını, insanların mağdur edildiğini sizler gibi bizlerde üzüntü ile takip etmekteyiz. Sizlerin bu tür riskleri yaşamamanız için kurulmuş olan firmamız, kurumsal araba alım hizmeti veriyor ve tüm işlemleri resmi usüllere uygun olarak yapıyor.

Araba Nakit’e 2.el Araç Satışı Nasıl Yapabilirim ?

Bize araba satmak oldukça kolay ve basittir. Sadece 30 ila 45 dakika gibi kısa bir sürede aracınızı satın alıyoruz. Özellikle bayan müşterilerimiz tarafından tercih edilen firmamız, yoğun iş temposunda çalışanlar  için oldukça pratik ve güvenlidir. İletişim formunu kullanarak 7/24 whatsapp aracılı ile bize ulaşabilir veya telefondan hiç çekinmeden arayarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Bize aracınız hakkında bir kaç bilgi verdikten sonra ortalama size 2 şekilde fiyat teklifi veririz. İlk olarak nakit alım teklifi, ikinci olarakta aracınızın piyasada satılabilecek eder fiyatı hakkında bilgi veririz. Teklifimizi kabul ederseniz ikinci.el araba satış yapmak için müsaitseniz siz ofisimize davet ederiz. Vakit probleminiz var ise bulunduğunuz noktaya biz geliriz. Sadece 15 dakika içersinde ekspertiz(Kontrol) yaptıktan sonra satış işlemleri için en yakın notere giderek satış işlemlerini başlatırız. Noter satışa engel yoktur onayı verdikten sonra ödemenizi gerçekleştirerek, notere paramı aldım onayı vermenizin hemen akabinde satış işlemlerini sonuca ulaştırıyoruz. Bu kodar kolay ve basit ödemelerimiz ise anında Nakit

2.el Oto Satış İçin Size Güvenebilirmiyiz ?

Bizi yazılı basından takip edebilir hakkımızda dilediğiniz gibi araştırma sorgulama yapabilirsiniz. Hiç bir yerde bizim hakkımızda olumsuz bir yorum veya eleştri göremezsiniz. Çünkü biz 2.el araç satış konusunda uzman bir kuruluş olup, bakmadığımız görmediğimiz araca sistem üzerinden fiyatlandırma yapmayız. Her iki tarafında mutlu olabileceği ortak noktada mütabakata varabilmek için elimziden gelen her türlü desteği sizlere vermek noktasından tüm enerjimizi harcamaktayız. Aklınıza takılan her türlü soru ve görüşünüz için bize hiç çekinmeden ulaşabilirsiniz. Araba satmanın en pratik ve Nakit yolu arabanakit/

Mutlu Müşterilerimiz

ArabaNakit.com'a Araba Satan Mutlu Müşterilerimizden Sadece Bir Kaçı !
Aracımı satmak için telefon ile iletişime geçtim. Daha sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek aracıma ekspertiz yapıldı ve telefonda konuştuğumuz fiyata anlaştık. Üsküdar 20. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Hızlı ve güvenilir hizmet için teşekkürler ArabaNakit.com

Gençay Üçok

İSTANBUL

Toyota aracımı satmak için iletişime geçtim. Eşimle beraber ekspertize gittik ve kısa bir pazarlığın ardından fiyatta anlaştık. Gerekli kontrollerin ardından Kadıköy 11. Noter'e gittik. Noter'de paramı tamamen NAKİT teslim aldıktan sonra aracımızın satışını verdik. Hizmetten memnun kaldık tekrar görüşmek üzere.

Tuğçe Yeşilada Bhortakke

ANKARA

2011 Model Nissan Qashqai aracim icin teklif istedim. Sifir arac alacigim bayinin 4 bin tl ustu fiyat teklifi verdiler ve aracimi hemen Nakit odeyerek 30 Dakika icinde Nakit para ödeyerek satin aldilar. Kendilerine tesekkur eder iyi calismalar dilerim

Haluk Bey

İZMİR

Peugeot aracım için WhatsApp aracılığı ile teklif istedim. Teklifi kabul ettikten sonra ücretsiz ekspertiz için buluştuk ve anlaşma sağladık. Aracımın kredisi devam ediyordu kapama yapıldı ve hemen ardından Kadıköy 31. Noter'de satış işlemlerini gerçekleştirdik. Bu kadar hızlı araba satabileceğimi düşünmemiştim çok teşekkürler.

Bülent İrtegün

İZMİR

Opel aracım için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Ekspertiz için buluştuk ve Beyoğlu 13. noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra satışı verdim. Hızlı ve güvenli hizmet için Menderes bey'e teşekkür eder iş hayatında başarılar dilerim.

İlknur Ay

İSTANBUL

Peugeot satışı için WhatsApp aracılığı ile iletişime geçtim. Verilen teklifi kabul ettikten sonra Kadıköy kuyubaşındaki servislerine giderek ücretsiz ekspertiz yapıldıktan sonra anlaşmaya vardık. Kadıköy 31. Noter'de paramı teslim aldıktan sonra aracımın satışını verdim. 30 Dakika'da aracımı sattım teşekkürler

Ender Süslü

İSTANBUL

Aracımı satmak için iletişime geçtim. Randevu saatinde buluştuktan sonra Beyoğlu 13. Noter'de paramı banka yolu ile teslim aldıktan sonra aracımın satışını yaptık. Bütün bu işlemler 30 dakika bile sürmedi. Hızlı ve güvenli hizmet için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Serkan Yazıcı

İSTANBUL

2.el Opel aracımı satmak için whatsap aracılığı ile iletişime geçtim. Menderes bey hemen geri dönüş yaptı ve aracım için teklif verdi. Anlaşma sağladıktan sonra kuyubaşındaki servislerine gittim. Ekspertiz yapıldı ve daha sonra notere aracın satışı için gittik. Noter'de param banka hesabıma transfer yapıldıktan sonra imzamı attım. Hızlı güvenli ve samimi davranışlarından ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Salih Doğu

İSTANBUL

Renault marka aracımın satışı için buluştuk. İlk etapta verilan rakam bana düşük geldi. Daha sonra sıkı bir pazarlık yaparak Menderes bey'le anlaşmaya varabildik. Cidden 30 dakika'da tüm işlemlerimiz halloldu ve paramı noter'de banka yolu ile teslim aldım. Kendilerine teşekkür eder çalışma hayatında arabanakit.com'a başarılar dilerim.

Ersan İşler

İSTANBUL

Mercedes marka aracım için kredi kapaması yapılarak satışını yapmış olduk. İlgi ve alaklarından ötürü çok teşekkür ederim.

Handan Tezkanlı

İZMİR

Hızlı ve güvenli şekilde aracımı sattım ve ödememi noter'de banka yolu ile teslim aldım. Güvenilir ve hızlı hizmet için teşekkürler arabanakit.com/

Oya Emiroğlu

İSTANBUL

2.el Renault marka aracıma evimin önünde bakılıp hali hazır durumu ile satın aldıkları için kendilerine teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

Leyla Işıltan

İSTANBUL

Aracımın kredi borcu kapatıldı ve son 3 mtv'sini ödeyerek satın aldıkları için arabanakit.com'a çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Aydan Albayrak

İSTANBUL

Teklif İste

Doğrulama
Lütfen Burayı İşaretleyin