Alman Devi Opel Yine İddalı

Dünyanın en önde gelen otomobil üreticilerinden birisi olan Opel 2016 yılı modelleriyle de adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Şimdiye kadar Türkiye piyasasında özellikle 1990lı yılların ikinci yarısından itibaren piyasaya sürdüğü Corsa, Astra ve Vectra modelleriyle kullanıcıların öncelikli tercihlerinden birisi olmuş olan marka, 2016 yılına girmek üzere olduğumuz şu zamanlarda da halen Türkiye’de otomobil pazarına en çok hakim olan markalardan biri konumunda. Orta sınıf otomobil segmentinde ekonomik ve kaliteli çözümler sunan markanın 2016 yılı modelleriyle ilgili sizlere kısaca bilgi vereceğiz.

Küçük Ama Etkili, Yeni Adam.

Yeni nesil sınıf küçük otomobillerden olan yeni Opel Adam sıra dışı ve zarif tasarımıyla hemen göze çarpıyor. Özellikle spor olarak dizayn edilmiş kasası sayesinde genç şoförler için bir tutku haline dönüşeceğe benzeyen Adam 150HP güç üreten 1,4lt Ecotec motoru sayesinde performansın doruklarına çıkıyor. Ancak derdi performanstan ziyade ekonomi olan kullanıcılar için de 1,0lt hacminde 3 silindirli ve 115HP güç üreten seçenek de sizler için sunulmakta. 52,600TLlik başlangıç fiyatlarıyla piyasaya sürülecek olan Adam kendi sınıfındaki otomobillere göre kalite performans oranını kullanıcısına en yüksek derecede yansıtacak bir otomobil standartında.

Yılların Eskitemediği Model, Astra

 

Opel Yeni Astra
Opel Yeni Astra

Opel’in en eski ve artık herkes tarafından takdir edilmiş olan modeli Astra 2016 yılında da otomobil satın almak isteyenler için her zamanki gibi cazip bir seçenek olarak akıllarda yer edecek. Daha sertleştirilmiş hatlarıyla tabiri caizse daha çekici bir hale getirilen kasa ve yenilenmiş konforal teknoloji sayesinde sürüş zevkinin doruklarını kullanıcısına yaşatacak olan Astra 136HP güç üreten dizel ve 150HPye kadar güç üreten benzinli motorları sayesinde aynı zamanda kullanıcılarına farklı performans seçenekleri de sunmakta. Kullanım standartınıza göre otomatik ya da manuel şanzıman seçenekleri arasından da tercih yapabileceğiniz Opel Astra başlangıç fiyatı olarak Sedan modellerde 51,980TL, hatchback modellerde ise 64,000TL civarında.

 Aile Boyu Otomobil, Meriva

 

Aile Aracı Opel Meriva
Aile Aracı Opel Meriva

Kalabalık ailelerin tercihlerinden birisi olan Opel Meriva geniş iç hacmi ve sürüş rahatlığıyla her zaman öne çıkmış olan bir model oldu. 2016 yılında da yeni modeliyle karşımıza çıkan Meriva özellikle ergonomik tasarımı ve yüksek güvenlikli sistemiyle sürüş güvenliğini kendi sınıfında kullanıcısına kusursuz şekilde yansıtan bir model oldu. 65,300TLden başlayan fiyatlarla piyasaya sürülecek olan Meriva 90HP güç üreten 1,3lt CDTI EcoFlex, 120HP güç üreten 1,4lt turbo benzinli ve 136HP güç üreten 1,6lt CDTI dizel motor seçenekleriyle karşımızda

 Konforun ve Saygınlığın Simgesi, Insignia

 

Opel İnsignia
Opel İnsignia

1990lı yılların efsane modeli Vectranın yerini alan Opel Insignia lüks otomobil tutkunlarını 2016 yılında da tatmin edecek gibi duruyor. Bir tasarım harikası olan Insignia geniş iç tasarımı, güvenli sürüş teknolojisi ve eşsiz dizaynıyla kendi sınıfının en çok tercih edilen otomobillerinden. 82,900TLden başlayan fiyatlarla piyasaya sürülecek olan Insignia yüksek performansın yanında aynı zamanda yakıt ekonomisini de çok iyi yöneten akıllı motoru sayesinde 2016 yılında da otomobil satın almak isteyenler için önemli seçeneklerden biri olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir