45 Bin Liranın Altında Alınabilecek Otomobiller

Uygun rakamlara ya da 45.000 TL’nin altında alınacak otomobiller hakkında araştırma yapmak isteyen ve incelemek isteyen çok sayıda kişi bulunmaktadır. Bu konuda detaylı bilgiler ve çeşitli örnekler mevcut haldedir. Bütçeniz eğer otomobil almak için kısıtlı ise mutlaka sıralı halde belirtilen listelere göz atmanız gerekir. Ucuz araçlar, en uygun otomobil fiyatları ve pek çok alanda sizlere en ince detaylara kadar araçları araştırarak karşınıza çıkabilecek bilgiler mevcuttur. Sizler de eğer orta düzeyde ya da uygun rakamlı otomobil arayışındaysanız eğer 45.000 TL’nin altında alınacak otomobil galerilerini değerlendirebilirsiniz. 45 bin liranın altında alınabilecek otomobiller hakkında belirtilen örnekler kesinlikle ideal alternatifler taşımaktadır. Örnek olarak belirtilebilecek olan bu araçlar sizlerin araştırması için de etkili alternatifler sunacaktır. Şu anda ülkemiz genelinde satışa sunulan en uygun rakamlı otomobil örneklerinden biri Seat Ibiza modeli olarak belirtilmektedir. Ibiza modeli, 1.0 LT değerine sahip 75 HP güç üretebilen benzini motoru ile 40 bin TL barajının altında yer alan tek otomobil modeli niteliğinde örnek gösterilebiliyor. Ayrıca Seat Ibiza araç modeli, giriş düzeyi kapsamında 39 bin TL fiyatına satışa sunulmaktadır.

Aynı şekilde Fiat markasının minik modeli olan Panda araç örneği ise, 1.2 LT değerine sahip 69 HP güç üretebilen motor özelliği ile 41 bin TL fiyatına tüm araç tutkunlarına sunulmaktadır. Bu konuda kesinlikle araç modellerini araştırırken aynı zamanda bu araç modellerinin mevcut özelliklerini de net bir şekilde araştırmanız ve incelemeniz gerekecektir. 45 bin liranın altında alınabilecek araçlar arasında yer alan daha pek çok araç modeli bulunmaktadır. Bu modellerden bir diğeri de Dacia Sandero olarak belirtilmektedir. Otomatik şanzımana sahip olan Dacia Sandero araç modelinin giriş düzeyi kapsamında Manuel şanzımanı özelliğiyle sunulduğunu belirtmek gerekir. Aynı şekilde 1.2 LT değerine sahip 75 HP özelliğinde motoruyla 41 bin TL fiyatına satışa sunulduğu da net bir şekilde görülmektedir.

Tüm bu araç modellerinin yanı sıra Dacia Logan MCV araç modelinin de bu liste kapsamında sunulduğu net bir şekilde aktarılmaktadır. Söz konusu olan bu araç modelinin 1.2 LT değerine sahip 75 HP özelliğindeki benzinli motor ile araç tutkunlarına sunulduğu da görülmektedir. Bu aracın satışa sunulmasındaki fiyat teklifi ise 42 bin 700 TL olarak aktarılmaktadır. Hyundai markasının ufak sınıf temsilcisi de 1.0 LT değerindeki benzinli motor ile 43 bin 250 TL fiyatına satışa sunulmaktadır. Fiat markalı Punto modeli, 1.4 LT değerindeki benzinli motorla 77 HP özelliğine sahip bir güç üretmektedir. Söz konusu olan bu modelin başlangıç rakamı ise 43 bin 900 TL olarak aktarılmaktadır. 45 bin liranın altında alınabilecek arabalar arasında yer alan bir diğer araç modeli de Toyota Yaris olarak belirtilebilir. Toyota markalı Yaris modeli de 1.0 LT değerindeki motoru ile 44 bin 200 TL rakamına sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir